Mohito

Asia

Mohito

(1)

O nas

Szukasz zespołu, który pozwoli Tobie i Twoim bliskim na niezapomnianą zabawę ?

Świetnie trafiłeś! Niemal 5 lat na rynku jako Mohito, ale każdy z członków naszego zespołu posiada kilkunastoletnie doświadczenie - zagraliśmy łącznie na tysiącach wesel, co pozwoliło nam nabyć umiejętności zadowolenia najbardziej wymagających klientów ;) Gramy muzykę, która porwie do tańca i poruszy każdego - sprawdzone hity z kilkudziesięciu lat.
Repertuar jest szeroki i stale aktualizowany. A dla lubiących bardziej poszaleć - robimy tańce i zabawy wodzirejskie! Nie będziemy się rozpisywać jacy jesteśmy, lepiej nas posłuchaj i obejrzyj. Zadzwoń, zapytaj o szczegóły. Jesteśmy do Twoich usług na wesela, studniówki, wszelkie bale, imprezy, dancingi.

Jesteśmy z Puław ale dojedziemy tam gdzie nas potrzebujesz!

Oferta - Mohito

Oprawa muzyczna wesela

4000 zł - 4700 zł

Zawsze staramy się dostosować do oczekiwań Pary Młodej z uwzględnieniem aktualnych trendów na rynku. Oprócz grania muzyki (posiadamy szeroki repertuar) prowadzimy też zabawy, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci w razie potrzeby, jesteśmy po kursie wodzirejskim oraz animatora zabaw. Oprawa wesela w naszym wykonaniu nie może się też obyć bez biesiady za stołami. Mamy również w ofercie granie marsza pod domem. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje dotyczące każdego aspektu wesela, staramy się podchodzić indywidualnie do każdego klienta.

Poprawiny

1000 zł - 1500 zł

Dnia drugiego zapewniamy oprawę muzyczną przez 6 godzin.

Opinie - Mohito

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

M

Mateusz

Serdecznie polecamy zespół Mohito na wesele. Przepiękny głos Asi oraz pozostałych członków zespołu, duże umiejętności muzyczne i szeroki repertuar piosenek sprawiły, że goście bawili się doskonale. Kontakt w celu organizacji oprawy muzycznej i zabaw na przyjęciu był bardzo dobry i oparty o przejrzysty formularz ustaleń. Dodatkowo zespół wykazał się pasją i zaangażowaniem reagując na postawę gości i proponując w trakcie wesela dodatkowe aktywności (np. gra na akordeonie i śpiew w trakcie obiadu). W trakcie przyjęcia Asia konsultowała z nami oraz fotografem aktywności na najbliższe chwile, wykazując się sporym doświadczeniem. Po weselu goście nie szczędzili pochwał, z uznaniem podziwiając wokal Asi oraz idealny dobór piosenek. Zabawa trwała do samego rana. Na dodatkową pochwałę zasługuje organizacja biesiady przy stołach - byliśmy pod wrażeniem jak zaangażowana jest cała sala. Jeszcze raz dziękujemy za udane wesele! Między innymi to Wy sprawiliście, że nasze wesele było najlepszym, na jakim się bawiliśmy i że ten dzień zapamiętamy do końca życia. Ola i Mateusz

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Jako Mohito od lat pięciu, ale każdy z nas ma na koncie kilkanaście lat grania na chałturach :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

1. Gramy i śpiewamy do tańca. 2. Gramy i bawimy za stołami. 3. Robimy zabawy dla dzieci...a w przerwach skręcamy balony. 4. Robimy zabawy i tańce wodzirejskie w trakcie imprezy. 5. Gramy pod domem na wyprowadzeniu Pary Młodej. 6. Organizujemy oczepiny według uznania Pary Młodej. 7. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje ;)

Kontakt - Mohito

Mohito

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Puławy

Poniedziałek

08:00 -22:00

Wtorek

08:00 -22:00

Środa

08:00 -22:00

Czwartek

08:00 -22:00

Piątek

08:00 -22:00

Sobota

08:00 -22:00

Niedziela

08:00 -22:00

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: