Nancy

Petr Owczarzy

Nancy

(2)

O nas

Gitara, dwa glosy, wodzirej, akordeon na parkiecie szalejacy przy nowoczesnych kawalkach. Wspólne tańce na parkiecie z goscmi, zabawy, karaoke – to nasz standard. Nie doliczamy za dojazd do 100km. Mozliwosc przygrywania z akordeonem w czasie wyjscia Mlodej Pani z domu rodzinnego. Wesele mozemy prowadzic w jezyku polskim, slowackim i czeskim.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2400 zł - 3900 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Oferta - Nancy

Oprawa muzyczna wesela

2500 zł

Poprawiny

600 zł

Opinie - Nancy

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

KK

Karina K

Lepszego zespołu nie mogliśmy sobie wymarzyc. Wesele poprowadzone na najwyższym poziomie, różnorodność zabaw jak również otwartość zespołu pozwoliła mi oddać się zabawie bez stresu że któryś z gości będzie się źle bawił. Pełna profesjonalizm z tym zespołem wesele nie może się nie udać.

3 lata temu

avatar

Justyna R

Byłam na kilku weselach, nigdy nie wybawiłam się tak jak na swoim. Właśnie dzięki zespołowi Nancy! Mnóstwo zabaw, mnóstwo śmiechu i zarąbista muzyka! Goście sa zachwyceni, parkiet praktycznie cały czas pełny. Rewelacja! Polecam z całego serca

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Ok. 15 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Wokal meski i kobiecy. Swietny gitarzysta wymiatajacy solowki. Akordeon rozbawiajacy gosci na scenie i parkiecie. Niestatyczna solistka wychodzaca na parkiet miedzy gosci. Duzy repertuar od najstarszych po najnowsze piosenki.

Kontakt - Nancy

Nancy

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: