Oprawa muzyczna Waszego ślubu

Dorota Zysik

Oprawa muzyczna Waszego ślubu

(11)
Pokaż telefon

Oprawa Muzyczna Waszego Ślubu to uczta. Tutaj każde słowo ma znaczenie. Każda nutka unosi w przestworza.
Ponieważ współpracuję z Parami Młodymi już od 2012 roku, mam za sobą ogromne doświadczenie ale również wachlarz pomysłów na kolejne przyjęcia ślubne.

https://soundcloud.com/user-761304815

Skąd? Po rozmowach z Wami - przyszłymi Parami Młodymi.Ponieważ oprócz śpiewania uwielbiam też omawianie z Wami - Drodzy przyszli Państwo Młodzi pakietu utworów, które zaakcentują Wasze gusta artystyczne i wrażliwość muzyczną. Wspólnie zatem opracujemy repertuar, który urzeczywistni Wasze najskrytsze marzenia o tym najważniejszym dniu.
Zadbamy o każdy detal - od wejścia aż po zakończenie uroczystości zapewnimy Wam cudowną i niezapomnianą atmosferę.
Zestawimy utwory, o których wybrzmieniu na Waszym ślubie marzycie, które wkomponują się najlepiej w aurę Waszej uroczystości oraz w wystrój jej miejsca.
Czekam z niecierpliwością na Wasze propozycje :)

600 zł - 1200 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Polskie

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Oferta

Poprawiny

1000 zł - 1500 zł

Oferuję kilkugodzinny mały koncert z repertuarem delikatniejszym (jako kuracja poweselna), ale nadal romantycznym, a dla niektórych - skłaniającym również do tańca :)
Repertuar obejmuje takie gatunki muzyczne jak:
- pop
- rock
- classical
- jazz,
- soul,
Mieszanka tych stylów w utworach, które dla Państwa przygotowałam mieści się w charakterze ballad i utworów romantycznych.

Opinie

5.0

11 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

N

Nowożeńcy2019

Zdecydowanie polecam Dorotę każdemu, kto chciałby aby w kościele zapanowała wspaniała, podniosła atmosfera. Dorota ma piękny głos i dzięki swojej muzyce potrafi wywołać niezwykłe emocje. Oprawa muzyczna była przepiękna, wszyscy goście byli zachwyceni. Dorota jest też bardzo otwartą osobą, która bardzo chętnie dostosowywała się do naszych pomysłów i wyobrażeń. Dziękujemy :*

4 miesiące temu

BT

Barbara T

Przepiękny głos. Wzruszające i pełne emocji wykonania utworów. Polecam Dorotę jako wokalistkę

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

KD

Kasia D

Uzdolniona wokalistka, która ma bardzo dobry warsztat muzyczny, a ponadto potrafi w wyjątkowy sposób interpretować każdy utwór 😇 To wszystko nadaje niepowtarzalny klimat ❤ razem z mężem szczerze polecamy Dorotę 😊

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AG

Anna G

Profesjonalistka w każdym calu, cudowny głos i fachowe doradztwo. Goście na ślubie byli zachwyceni. Polecamy gorąco.

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

NB

Nika B

Doskonały warsztat wokalny i perfekcyjne przygotowanie do każdej uroczystości/występu. To ogromne zalety Doroty, ja natomiast cenię sobie jej wiarę i serce włożone w każdy wers śpiewanego utworu. Czuć w jej głosie szczere emocje, dlatego jeśli chcecie mieć piękną i czułą oprawę ceremonii ślubnej... zgłoście się koniecznie do Dorotki <3

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MG

Mariusz G

Profesjonalny wokal. Polecam :)

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Natalia Ś

Piękny głos, dzięki któremu uroczystość jest pełna emocji. Szczerze polecam!

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

ZD

Zofia D

Cudowny głos.😍😊 Przepiękna oprawa mszy świętej. Wszystkim serdecznie polecam 😊

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

KK

Katarzyna K

Anielski głos, dzięki któremu każda uroczystość nabierze magii. Cudowne upiększenie najważniejszego dla nas dnia!

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AI

Agata I

Przepiękna oprawa muzyczna -modlitwa. Profesjonalizm i cudna atmosfera. Super zorganizowana i przesympatyczna😊 polecamy bardzo!

5 miesięcy temu

KR

Karolina R

Piękny głos, powodujący dreszcze u gości. Oprawa muzyczna wykonana profesjonalnie. My byliśmy zachwyceni, a goście byli pod ogromnym wrażeniem. Dziekujemy jeszcze raz :)

5 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

wszystkie jej elementy od przygotowań, zwłaszcza tych ostatnich - kiedy stres mnie motywuje do pracy, aż po moment właściwej ceremonii - kiedy muzyka sprawia, że wszyscy wspólnie delektują się jej obecnością - to dla mnie największa choć niewidoczna gołym okiem nagroda :)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Krewna poprosiła mnie o zaśpiewanie na jej ślubie. Miałam zaśpiewać tylko jeden utwór - Ave Maria Schuberta. Już na próbie przed uroczystością wspólnie z swoim tatą nie kryli łez wzruszenia. Poprosili, żebym chociaż nie śpiewała tego utworu na wejście ;) Wtedy odkryłam wartość i znaczenie muzyki sakralnej - ślubnej a także misję mojego głosu.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

od roku 2012

Na jakim sprzęcie pracujesz?

aparacie głosowym

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Dziękczynienie - tuż po Komunii Świętej, kiedy jest jest jeszcze chwila na wyciszenie się, na wytchnienie. Wówczas przeżywa się słowa śpiewanego w tej chwili utworu podwójnie. To moment modlitwy - bardzo intymny i osobisty. Uwielbiam wtedy śpiewać jedną pieśń. Chcecie wiedzieć jaka brzmi wtedy najlepiej? Sprawdźcie: https://soundcloud.com/user-761304815/sets/something-for-your-wedding

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

samo wykonanie zlecenia trwa tyle ile uroczystość ślubna, składanie życzeń jeśli Państwo Młodzi sobie tego życzą oraz przyjęcie weselne

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Oprawę muzyczną ślubu

Jaki jest Twój styl?

śpiewam klasycznie i estradowo - nadal niezmiennie kształcę się w tych kierunkach łączę i wykorzystuję moje kompetencje - wszystko na potrzeby Państwa Młodych i ich gości

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

zauważyłam, że wspólnym mianownikiem moich klientów jest ta cudowna wrażliwość na muzykę i na słowo - to, że naprawdę dostrzegają wartość muzyki klasycznej i potrafią ją wyrazić wzruszeniem (nawet mężczyźni:))

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Ślub, nad którym chciałabym popracować i na którym świetnie bym się czuła, to ślub, którego wystrój nie przyćmiewa muzyki. Na którym muzyka nie jest na pierwszym miejscu. Na którym Para Młodych emanuje blaskiem Swojej pięknej Miłości. Na którym Para Młodych wybierała wszystko sama przy drobnych korektach i konsultacjach ze mną:)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Oczywiście - każda para wnosiła w ceremonię swój pierwiastek, coś niepowtarzalnego. Ale najbliższy mnie osobiście był ślub z 8. września 2018 - ślub, który wiele wniósł do mojego życia i był prawdziwą ucztą duchową :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

z osobami, które są wrażliwe, dbające o piękno, życzliwe, serdeczne i przede wszystkim otwarte i z poczuciem humoru:)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

https://www.facebook.com/439328609807513/videos/586914268433978/ czekam na drugi taki moment :) tuż przed zaśpiewaniem tej pieśni był moment "improwizacji" na żądanie (szczegóły pozostawiam Waszej wyobraźni)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

najczęstsze pytania to: - jaki repertuar jest w ofercie - ile kosztuje podstawowa oferta - kiedy dokonujemy płatności za usługę

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

- śpiewam klasycznie oraz estradowo (mój głos jest elastyczny) - mam szeroką skalę głosu (śpiewam utwory o bardzo szerokim spektrum dźwiękowym) - cały czas dbam o rozwój mojego głosu - kształcę się w zakresie emisji - mój zawód wymaga wielu wyrzeczeń, utrzymywania głosu w odpowiednich warunkach - a i tak warto ;)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

najważniejsze jest to, żeby nie wybierać pod presją, żeby przedyskutować swój wybór z narzeczonym/narzeczoną przed dokonaniem wyboru, ważne jest też czy Para Młodych i usługodawca są otwarci na wzajemne sugestie dotyczące uroczystości

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

moją najmocniejszą stroną jest moja niezłomna wiara i przeogromna miłość do ludzi

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

bo współprzeżywszy razem z Młodymi troszczę się o detale, bo podchodzę do ślubu bardzo poważnie, bo zależy mi na wybrzmieniu piękna Ich miłości

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

śpiewam duszą a mój głos porusza do głębi; mam ogromne doświadczenie (śpiewam na ślubach od 2012 roku), a zatem i szeroki zaplecze repertuarowe - jestem elastyczna i otwarta na nowe propozycje

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

https://www.facebook.com/439328609807513/videos/586914268433978/ https://soundcloud.com/user-761304815

Kontakt

Oprawa muzyczna Waszego ślubu

facebook youtube instagram

Warszawa

Poniedziałek

09:00-17:00

17:00-22:00

Wtorek

09:00-17:00

18:00-21:00

Środa

10:00-17:00

17:30-20:00

Czwartek

09:00-17:00

17:15-20:45

Piątek

09:00-17:00

17:00-17:00

Sobota

09:00-14:15

14:15-21:45

Niedziela jest świętem dla mnie i dla moich najbliższych. Proszę o uszanowanie tego czasu i odczekanie tych parę godzin do rozmowy poniedziałkowej ;) Jestem w pełni do Państwa dyspozycji oraz służę pomocą już od 9:00 rano:) Zapraszam serdecznie!

Inspiracje ślubne

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: