Plus Braders

Bartosz Bezdziczek

Plus Braders

(2)

Gramy by bawić bawimy się grając
Profesjonalizm i mnóstwo energii! Świetna zabawa gwarantowana, 100% live. Gwarancją udanej imprezy w naszym wykonaniu jest wieloletnie doświadczenie estradowe.

Jesteśmy profesjonalnym zespołem muzycznym grającym muzykę rozrywkową.
Naszą grupę tworzy zespół sześciu muzyków z woj. Lubuskiego.
Gramy na żywo z użyciem takich instrumentów i głosów jak:
- wokal żeński
- 3 męskie głosy
- instrumenty klawiszowe
- skrzypce
- gitara
- bas
- Perkusja
Posiadamy wieloletnie doświadczenie, urozmaicony repertuar.
Gwarantujemy dobrą zabawę oraz miłą atmosferę.
Nasze PLUSY :
- Gramy na żywo,

- Pełen skład,

- Profesjonalne brzmienie,

- Szeroki repertuar,

- Własne nagłośnienie,

- Dysponujemy efektownym oświetleniem estradowym,

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

5500 zł - 6500 zł

Poprawiny

2500 zł - 3000 zł

Opinie

5.0

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MI

Michalina I

Gorąco ich polecamy! Po naszym weselu możemy powiedzieć, że Plus Braders to zespół bardzo sympatyczny i spontaniczny, a do tego doskonale przygotowany muzycznie i technicznie. Muzykę chwalili zarówno młodszy brat, jak i babcia. Impreza trwała nawet dłużej niż przewidywaliśmy - a Plus Braders grali do samego końca. Od pierwszego kontaktu dbali o to, by dostosować swój program do nas i nie mieli problemu z rozszerzeniem go o nasze pomysły, także takie, o których dowiadywali się dopiero w trakcie wesela (pożyczyli nawet własną gitarę naszemu kuzynowi, który przygotował występ-niespodziankę). Znakomicie poradzili sobie z zabawianiem gości – co ważne: w sposób godny i nietuzinkowy. Cieszymy się, że to właśnie oni grali na naszym weselu. Michalina i Paweł Pawiłojciowie

2 tygodnie temu

E

Ewelina

Zespół wybraliśmy od razu, gdy wiedzieliśmy, że wymarzona sala będzie nasza. Zespół również okazał się idealnym wyborem. Zaczynając od przygotowań: kontakt z panem Arturem był na dobrym poziomie, w czasie spotkań odpowiedział na nasze pytania, rozjaśniając jak wygląda przebieg konkretnych części, podsuwał pomysły. Zespół był gotowy, gdy wchodziliśmy na salę, zagrzewał do zabawy oraz grał do ostatniej chwili naszego wesela, a nawet dłużej (obsługa zaczynała już powoli ogarniać salę, a zespół dalej grał). Ogromnym plusem jest możliwość doboru muzyki do własnego gustu - nam akurat zależało, aby muzyki disco polo było jak najmniej, zaś wokalistka urozmaicała swoim głosem oraz grą na skrzypcach występ. Dodatkowo chcę zdementować plotki, które słyszałam po wyborze zespołu: zespół miał ponoć robić "zbyt długie przerwy" - jest to kompletna bzdura, PlusBraders gra na pełnych obrotach, a przerwy były dopasowane do tego jak rozwijała się nasza impreza. Z czystym sercem ja oraz mąż możemy polecić zespół PlusBraders - na wesela i inne imprezy.

4 miesiące temu

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Profesjonalizm i mnóstwo energii! Świetna zabawa gwarantowana, 100% live. Gwarancją udanej imprezy w naszym wykonaniu jest wieloletnie doświadczenie estradowe. Gramy na żywo z użyciem takich instrumentów i głosów jak: - wokal żeński - 3 męskie głosy - instrumenty klawiszowe - skrzypce - gitara - bas - Perkusja Posiadamy wieloletnie doświadczenie, urozmaicony repertuar. Gwarantujemy dobrą zabawę oraz miłą atmosferę.

Wolne terminy

Kontakt

Plus Braders

Zielona Góra

178 km od Szczecina

Polecani z kategorii zespoły weselne

Camert's Band
Camert's Band Tarnów
(16)
Zobacz profil
Dj KeviS - Profesjonalna obsługa Twojego wesela, WODZIREJ, FOTOBUDKA, CIĘŻKI DYM
Dj KeviS - Profesjonalna obsługa Twojego wesela, WODZIREJ, FOTOBUDKA, CIĘŻKI DYM Szczecin
(4)
Zobacz profil
Mr Sebii - Wesele od A do Z +gratisy na cała noc
Mr Sebii - Wesele od A do Z +gratisy na cała noc Łódź
Zobacz profil
Zespół Przyjaciele
Zespół Przyjaciele Giżycko
(31)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Znajdź zespół weselny w Twoim województwie