Party Boys
Party Boys Żabia Wola
(59)
Zobacz profil
MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro
MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro Warszawa
(49)
Zobacz profil
DJ WODZIREJ MARINUS
DJ WODZIREJ MARINUS Sokołów Podlaski
(41)
Zobacz profil
Zespół Muzyczny ATUT
Zespół Muzyczny ATUT Siedlce
(1)
Zobacz profil
Prezenter muzyczny - Dawid Davs

Dawid

Prezenter muzyczny - Dawid Davs

Białystok

O nas

Jako prezenter muzyczny gwarantuję profesjonalną oraz kompleksową obsługę imprez, każdy rodzaj muzyki, doświadczenie, własny sprzęt, nagłośnienie, światła, transport i pozytywną energię. Podczas spotkania z klientem dokładnie ustalam preferencje muzyczne oraz styl, w jakim ma być prowadzona impreza. W efekcie powstaje scenariusz dostosowany do potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy. Oczywiście nie zapominam o upodobaniach bawiących się osób. W każdej chwili jest możliwość korygowania swojego scenariusza, nawet w trakcie imprezy.

Najważniejszym elementem udanej imprezy jest muzyka. To z nią kojarzymy nasze późniejsze wrażenia i wspomnienia z zabawy. Prezentowany przeze mnie repertuar muzyczny dostosowywany jest na bieżąco do upodobań obecnych osób. Oczywiście goście mają wpływ na charakter imprezy. Mogą poprosić o ulubiony utwór lub też zadedykować go wybranej osobie. Dużym plusem jest fakt, że odtwarzane utwory są w wykonaniach oryginalnych i wersjach, takich jakie znamy i lubimy. Na imprezach staram się prezentować muzykę łączącą pokolenia - najbardziej znane i taneczne przeboje polskie i zagraniczne. Pełnię również rolę wodzireja, zapewniam konkursy, biesiady oraz świetną zabawę i miłe wspomnienia.

Przy prowadzeniu imprezy świetnie się bawię, a energia, którą w ten sposób przekazuję publiczności sprawia, że impreza zmienia się w niezwykłe show.

Jestem w stanie zapewnić oprawę w postaci podświetlanego napisu LOVE, MIŁOŚĆ, neonowego napisu Miłość, fontanny iskier, baniek mydlanych, fotobudki, efektów specjalnych w formie ciężkiego dymu, audio budki - weselny telefon życzeń, biesiadę z akordeonistą, animacje dla najmłodszych.

Posiadam laser do wycinania i grawerowania (drewno, szkło, plexi). Wykonuję: toppery na tort, pudełka na koperty, grawerowane księgi gości, pudełka na obrączki, koszyczki ratunkowe, drewniane litery - imiona na ściance Państwa Młodych, grawer na szklanych butelkach itp.

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta - Prezenter muzyczny - Dawid Davs

Oprawa muzyczna wesela

Poprawiny

Opinie - Prezenter muzyczny - Dawid Davs

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Prezenter muzyczny - Dawid Davs

Prezenter muzyczny - Dawid Davs

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Polecani z kategorii zespoły weselne

Sensation Band
Sensation Band Kozińce
Zobacz profil
Live Orkiestra
Live Orkiestra Białystok
(21)
Zobacz profil
Zespół Skalar
Zespół Skalar Białystok
Zobacz profil
Zespół MEGAS
Zespół MEGAS Białystok
Zobacz profil

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: