Trzy Piąte

Trzy Piąte

Zespół Trzy Piąte to zespół muzyczny oferujący profesjonalną oprawę muzyczną. W skład zespołu wchodzi pięcioro młodych i energicznych osób, którzy swoją pracę wykonują z niezwykłym zaangażowaniem i pasją. Grupę tworzą: Kasia - wokal, gitara elektryczna oraz saksofon, Bartek -wokal, saksofon, konferansjer, Michał - wokalista, instrumenty klawiszowe, akordeon, Mikołaj - gitara basowa, Robert - perkusja. Zapewniamy kompleksową oprawę muzyczną wesel, bankietów, studniówek i balów sylwestrowych.
Posiadamy różnorodny repertuar, który jest systematycznie wzbogacany o najnowsze przeboje i hity. Bardzo szczegółowo omawiamy przebieg imprezy i starannie przygotowujemy się do każdego występu. Zapewniamy biesiadę za stołami jak również wyprowadzenia z domów. Z Młodą Parą rozmawiamy wcześniej o propozycjach na Pierwszy Taniec, ewentualnych podziękowaniach dla Rodziców.

Wykonywana przez nas muzyka jest grana tylko i wyłącznie na żywo - nie korzystamy z żadnych podładów muzycznych.Gwarantujemy krótkie przerwy 15-minutowe między blokami muzycznymi. W przerwach istnieje możliwość serwowania muzyki z odtwarzacza multimedialnego.

Oczepiny dostosowujemy ściśle do Państwa oczekiwań. Mamy wiele sprawdzonych zabaw, ale jesteśmy otwarci na wszelakie nowości i ciekawe pomysły.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

5200 zł - 6000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Polskie

Pop

Zagraniczne

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

5200 zł - 5300 zł

Poprawiny

800 zł - 800 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Wolne terminy

Kontakt

Trzy Piąte

Kielce

Polecani z kategorii zespoły weselne

NAVIS - zespół muzyczny
NAVIS - zespół muzyczny Lublin
(8)
Zobacz profil
Zespół Muzyczny Veto
Zespół Muzyczny Veto Kielce
(4)
Zobacz profil
Grupa Muzyczna SaVaN
Grupa Muzyczna SaVaN Lublin
(1)
Zobacz profil
Zespół Weselny Relax-Live
Zespół Weselny Relax-Live Lublin
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Znajdź zespół weselny w Twoim województwie