Trzy Piąte

Xxx

Trzy Piąte

(7)

O nas

Zespół Trzy Piąte to zespół muzyczny oferujący profesjonalną oprawę muzyczną. W skład zespołu wchodzi pięcioro młodych i energicznych osób, którzy swoją pracę wykonują z niezwykłym zaangażowaniem i pasją. Grupę tworzą: Kasia - wokal, gitara elektryczna oraz saksofon, Bartek -wokal, saksofon, konferansjer, Michał - wokalista, instrumenty klawiszowe, akordeon, Mikołaj - gitara basowa, Robert - perkusja. Zapewniamy kompleksową oprawę muzyczną wesel, bankietów, studniówek i balów sylwestrowych.
Posiadamy różnorodny repertuar, który jest systematycznie wzbogacany o najnowsze przeboje i hity. Bardzo szczegółowo omawiamy przebieg imprezy i starannie przygotowujemy się do każdego występu. Zapewniamy biesiadę za stołami jak również wyprowadzenia z domów. Z Młodą Parą rozmawiamy wcześniej o propozycjach na Pierwszy Taniec, ewentualnych podziękowaniach dla Rodziców.

Wykonywana przez nas muzyka jest grana tylko i wyłącznie na żywo - nie korzystamy z żadnych podładów muzycznych.Gwarantujemy krótkie przerwy 15-minutowe między blokami muzycznymi. W przerwach istnieje możliwość serwowania muzyki z odtwarzacza multimedialnego.

Oczepiny dostosowujemy ściśle do Państwa oczekiwań. Mamy wiele sprawdzonych zabaw, ale jesteśmy otwarci na wszelakie nowości i ciekawe pomysły.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

PRZEDZIAŁ CENOWY

5200 zł - 6000 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Polskie

Pop

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta - Trzy Piąte

Oprawa muzyczna wesela

5200 zł - 5300 zł

Poprawiny

800 zł - 800 zł

Opinie - Trzy Piąte

5

7 opinii

Dodaj opinię

MC

Monika C

Kochani, dziękujemy Wam z całego serduszka za wczorajszą imprezę 😘 Goście zachwyceni 🙂 odwaliliście kawał świetnej roboty. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY ❤️❤️❤️ Monika i Dominik 04.09.2021 😘

2 lata temu

Źródło: Facebook

EM

Eliza M

Ogromne ukłony w waszą stronę. Jesteśmy szczęśliwi że trafiliśmy właśnie na Was ❣️ dzięki wam zabawa była niezapomniana ❗❗❗ 🎉🎉🎉 z całego serca będziemy polecać wasz zespół, a ja mam wielką nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy. Dziękujemy ❤️

2 lata temu

Źródło: Facebook

SR

Sylwia R

Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że zdecydowaliśmy się, aby w najważniejszym dla nas dniu, grał akurat zespół Trzy Piąte! Pełna kultura, profesjonalizm i pozytywna energia od początku do końca wesela. Goście bawili się świetnie, czego najlepszą recenzją był zawsze pełny parkiet na czym nam bardzo zależało 🤗 Świetni i godni polecenia ludzie ! 😁 Pozdrawiamy serdecznie Sylwia & Mateusz 🤍👰🤵

2 lata temu

Źródło: Facebook

DB

Damian B

super zespół, grają do końca i jeszcze dłużej. Umieją zabawić gości, pięknie grają na sali a jeszcze lepiej przy stołach. Z czystym sumieniem mogę polecić zespół Damian&Karolina 14.08.2020 sala weselna Klaudia Rakoszyn.

3 lata temu

Źródło: Facebook

WM

Wiktoria M

Profesjonalny zespół, wspaniali muzycy. Polecam wszystkim ??

4 lata temu

Źródło: Facebook

SP

Sandra P

Potrafią wyciągnąć gości na parkiet, świetnie grają pomiędzy stołami. Nasi goście chwalili wesele za dobrą muzyke ??

4 lata temu

Źródło: Facebook

IK

Iwona K

Polecam !!! Nasz dzień był 6.07.2019 i Zespół dał czadu ? wszyscy goście mega zadowoleni ? A my jeszcze bardziej!! Dziękujemy za super robotę ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 3 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Zajmujemy się profesjonalną obsługą muzyczną przyjęć weselnych oraz wyprowadzeń z domu Pani i Pana Młodego. Dodatkowo posiadamy oświetlenie zespołu, które nie jest dodatkowo płatne.

Kontakt - Trzy Piąte

Trzy Piąte

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Kielce

Poniedziałek

09:00 -22:00

Wtorek

09:00 -22:00

Środa

09:00 -22:00

Czwartek

09:00 -22:00

Piątek

09:00 -22:00

Sobota

09:00 -22:00

Niedziela

09:00 -22:00

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: