Zespół Agat

Tomasz

Zespół Agat

(3)

Trzyosobowy zespół, który swoim temperamentem zaraża gości weselnych. Jesteśmy zespołem profesjonalnym i z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do naszej pracy. Jeśli chcesz mieć profesjonalną oprawę muzyczną zapraszamy do kontaktu.

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

4800 zł

Opinie

5.0

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

JM

Jacek M

Zespół Agat grał na naszym weselu 1.06.2019 i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług. Profesjonalne aranzacje, praktycznie nie zauważalne przerwy (tylko na gorące posiłki), wspaniałe podejście do gości i Nas, świetne prowadzenie imprezy, nawet zagranie utworu spoza repertuaru nie było problemem. Wszyscy goście zespół chwalili, a my się przekonaliśmy, że warto było na Państwa czekać. Dziękujemy za wszystko i gorąco polecamy!!

1 miesiąc temu

Kinga Ż

Nie mieliśmy okazji wcześniej poznać zespołu, zdecydowaliśmy się na niego przez polecenie. Do końca nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Zespół Agat okazał się po prostu petardą! :) Świetnie zabawiają gości, jeśli gdzieś słychać śpiewy - podchodzą z instrumentami i rozkręcają atmosferę. Nie można nie wspomnieć o głosie wokalistki, który jest naprawdę imponujący. Polecam z całego serca - dobra zabawa gwarantowana!

3 miesiące temu

IF

Iwona F

Jednym słowem są FANTASTYCZNI. Wszyscy goście byli zachwyceni ich otwartością, zabawa i przede wszystkim muzyką. My jesteśmy nimi oczarowani, aż przyjemnie oglądać film i patrzec jak porwali wszystkich do zabawy :-)

2 lata temu

Kontakt

Zespół Agat

Lublin

Polecani z kategorii zespoły weselne

DJ WODZIREJ MARINUS
DJ WODZIREJ MARINUS Węgrów
Zobacz profil
DJ CoSmO ponad 20 lat w branży jako DJ-Wodzirej-Prezenter. Doświadczenie i profesjonalizm
DJ CoSmO ponad 20 lat w branży jako DJ-Wodzirej-Prezenter. Doświadczenie i profesjonalizm Lublin
(8)
Zobacz profil
Zespół KOFEINA
Zespół KOFEINA Lublin
Zobacz profil
Grupa Muzyczna SaVaN
Grupa Muzyczna SaVaN Lublin
(2)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Znajdź zespół weselny w Twoim województwie