Zespół Agat

Tomasz

Zespół Agat

(4)

Trzyosobowy zespół, który swoim temperamentem zaraża gości weselnych. Jesteśmy zespołem profesjonalnym i z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do naszej pracy. Jeśli chcesz mieć profesjonalną oprawę muzyczną zapraszamy do kontaktu.

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

4800 zł

Opinie

5.0

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

PI

Pawel I

Osobiście nie mogę się do niczego przyczepić. Impreza przez znajomych określona jako najlepsza na jakiej byli. Oni wiedza czego ludzie potrzebują. Impreza z nimi to było niesamowite przeżycie które uświetniło nasza imprezę. Polecam z Całego serca. Oni naprawde Wymiatają

2 tygodnie temu

JM

Jacek M

Zespół Agat grał na naszym weselu 1.06.2019 i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług. Profesjonalne aranzacje, praktycznie nie zauważalne przerwy (tylko na gorące posiłki), wspaniałe podejście do gości i Nas, świetne prowadzenie imprezy, nawet zagranie utworu spoza repertuaru nie było problemem. Wszyscy goście zespół chwalili, a my się przekonaliśmy, że warto było na Państwa czekać. Dziękujemy za wszystko i gorąco polecamy!!

4 miesiące temu

Kinga Ż

Nie mieliśmy okazji wcześniej poznać zespołu, zdecydowaliśmy się na niego przez polecenie. Do końca nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Zespół Agat okazał się po prostu petardą! :) Świetnie zabawiają gości, jeśli gdzieś słychać śpiewy - podchodzą z instrumentami i rozkręcają atmosferę. Nie można nie wspomnieć o głosie wokalistki, który jest naprawdę imponujący. Polecam z całego serca - dobra zabawa gwarantowana!

6 miesięcy temu

IF

Iwona F

Jednym słowem są FANTASTYCZNI. Wszyscy goście byli zachwyceni ich otwartością, zabawa i przede wszystkim muzyką. My jesteśmy nimi oczarowani, aż przyjemnie oglądać film i patrzec jak porwali wszystkich do zabawy :-)

2 lata temu

Kontakt

Zespół Agat

Lublin

Polecani z kategorii zespoły weselne

DJ WODZIREJ MARINUS
DJ WODZIREJ MARINUS Węgrów
(2)
Zobacz profil
DJ CoSmO ponad 20 lat w branży jako DJ-Wodzirej-Prezenter. Doświadczenie i profesjonalizm
DJ CoSmO ponad 20 lat w branży jako DJ-Wodzirej-Prezenter. Doświadczenie i profesjonalizm Lublin
(8)
Zobacz profil
DJ FreshMaker - Pan prowadzący inny niż wszyscy
DJ FreshMaker - Pan prowadzący inny niż wszyscy Fajsławice
(1)
Zobacz profil
DJ BIG BROTHER
DJ BIG BROTHER Lublin
(19)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: