TERYTORIA Zespół muzyczny DJ & live ACT
TERYTORIA Zespół muzyczny DJ & live ACT Warszawa
(25)
Zobacz profil
MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro
MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro Warszawa
(34)
Zobacz profil
DJ WODZIREJ MARINUS
DJ WODZIREJ MARINUS Węgrów
(13)
Zobacz profil
SOLARIS zespół muzyczny
SOLARIS zespół muzyczny Zamość
(7)
Zobacz profil
Zespół Granda

Zespół Granda

(4)

Zespół muzyczny "Granda" to otwarci na współpracę młodzi
i utalentowani muzycy i wokaliści będący gwarancją najlepiej przygotowanych, profesjonalnych opraw muzycznych imprez, jak min.: wesela, bale, studniówki, eventy, koncerty.
Gwarantujemy wysoki poziom wykonawczy, profesjonalne brzmienie oraz szeroki i elastyczny repertuar dostosowany do indywidualnych życzeń każdego Klienta. Posiadamy wysokiej klasy zaplecze techniczne
i sprzętowe, w którego skład wchodzą: gitara elektryczna, gitara basowa, instrumenty klawiszowe, akordeon, saksofon, skrzypce i perkusja.
W naszym repertuarze znajdują się polskie i światowe przeboje muzyki rozrywkowej, dobrze wszystkim znane najnowsze hity z list przebojów oraz niezapomniane standardy muzyczne.

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

Poprawiny

Opinie

4.4

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

M

Malwina

Zespół oceniam bardzo wysoko! Młodzi ludzi, którzy widać, że kochają to co robią i znają się na rzeczy. Byłam gościem na weselu koleżanki, nie słyszałam żadnej złej opinii na ich temat wręcz przeciwnie. Każdy, wspominając to wesele, mówi o tym, że zespół był świetny. Ja osobiście na żadnym weselu nie wybawiłam się tak jak na tym gdzie grała GRANDA. Polecam każdemu kto szuka profesjonalnego, znającego się na rzeczy zespołu. Pozdrawiam Malwina :)

1 rok temu

JW

Justyna W

Moje wesele odbyło się 27 lipca 2019 roku. Zespół wybraliśmy, ponieważ wysłuchaliśmy ich na weselu kuzynki w 2018 roku i wszyscy goście, łącznie ze mną i mężem, byli absolutnie zachwyceni. Stąd nie wiem skąd taka niska opinia Pani Karoliny M poniżej. Zespół ma dobry kontakt z gośćmi. Grają na żywo. Wszystko omawiają i dostosowują się do próśb młodych i gustów gości. Rewelacyjnie prowadzą imprezę. Robią bardzo krótkie przerwy, a każdy blok muzyczny jest odpowiednio długi. Pani Edyta ma zajeb*sty głos, Pan Łukasz świetnie prowadzi imprezę, koleżanka basitka mówiła, że basista wymiata. Ogólnie zespół jest super i wszystkim się bardzo podoba. Myślę, że jeszcze się spotkamy na jakimś weselu ;) Posłuchajcie sobie ich na youtubie. Na żywo są mega, widać, że sami dobrze się bawią grając na weselach i z czystym sumieniem mogę ich polecić. Nie będziecie żałować.

1 rok temu

A

Aldona

Super zespół.Polecam z czystym sumieniem zawodowi muzycy i wokalisci.

2 lata temu

KM

Karolina M

Jeśli chcecie iść na ich koncert- polecam. Natomiast na wesele już mniej. Brak kontaktu z gośćmi, brak przekazywania informacji. Jednym słowem śpiewają super, jednak na weselu liczy się głównie chęć współpracy z gośćmi. U was tego nie ma!

2 lata temu

Kontakt

Zespół Granda

Łódź

Polecani z kategorii zespoły weselne

DJ Lucky
DJ Lucky Gniezno
Zobacz profil
Brava Gente - DJ & Live act, Coverband, Jazz combo, oprawa ślubów
Brava Gente - DJ & Live act, Coverband, Jazz combo, oprawa ślubów Łódź
(3)
Zobacz profil
Oprawa muzyczna- skrzypce i wokal
Oprawa muzyczna- skrzypce i wokal Łódź
(1)
Zobacz profil
Lagap
Lagap Pajęczno
Zobacz profil

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: