Zespół Granda

Zespół Granda

(4)

Zespół muzyczny "Granda" to otwarci na współpracę młodzi
i utalentowani muzycy i wokaliści będący gwarancją najlepiej przygotowanych, profesjonalnych opraw muzycznych imprez, jak min.: wesela, bale, studniówki, eventy, koncerty.
Gwarantujemy wysoki poziom wykonawczy, profesjonalne brzmienie oraz szeroki i elastyczny repertuar dostosowany do indywidualnych życzeń każdego Klienta. Posiadamy wysokiej klasy zaplecze techniczne
i sprzętowe, w którego skład wchodzą: gitara elektryczna, gitara basowa, instrumenty klawiszowe, akordeon, saksofon, skrzypce i perkusja.
W naszym repertuarze znajdują się polskie i światowe przeboje muzyki rozrywkowej, dobrze wszystkim znane najnowsze hity z list przebojów oraz niezapomniane standardy muzyczne.

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

Poprawiny

Opinie

4.4

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

M

Malwina

Zespół oceniam bardzo wysoko! Młodzi ludzi, którzy widać, że kochają to co robią i znają się na rzeczy. Byłam gościem na weselu koleżanki, nie słyszałam żadnej złej opinii na ich temat wręcz przeciwnie. Każdy, wspominając to wesele, mówi o tym, że zespół był świetny. Ja osobiście na żadnym weselu nie wybawiłam się tak jak na tym gdzie grała GRANDA. Polecam każdemu kto szuka profesjonalnego, znającego się na rzeczy zespołu. Pozdrawiam Malwina :)

6 miesięcy temu

JW

Justyna W

Moje wesele odbyło się 27 lipca 2019 roku. Zespół wybraliśmy, ponieważ wysłuchaliśmy ich na weselu kuzynki w 2018 roku i wszyscy goście, łącznie ze mną i mężem, byli absolutnie zachwyceni. Stąd nie wiem skąd taka niska opinia Pani Karoliny M poniżej. Zespół ma dobry kontakt z gośćmi. Grają na żywo. Wszystko omawiają i dostosowują się do próśb młodych i gustów gości. Rewelacyjnie prowadzą imprezę. Robią bardzo krótkie przerwy, a każdy blok muzyczny jest odpowiednio długi. Pani Edyta ma zajeb*sty głos, Pan Łukasz świetnie prowadzi imprezę, koleżanka basitka mówiła, że basista wymiata. Ogólnie zespół jest super i wszystkim się bardzo podoba. Myślę, że jeszcze się spotkamy na jakimś weselu ;) Posłuchajcie sobie ich na youtubie. Na żywo są mega, widać, że sami dobrze się bawią grając na weselach i z czystym sumieniem mogę ich polecić. Nie będziecie żałować.

6 miesięcy temu

A

Aldona

Super zespół.Polecam z czystym sumieniem zawodowi muzycy i wokalisci.

1 rok temu

KM

Karolina M

Jeśli chcecie iść na ich koncert- polecam. Natomiast na wesele już mniej. Brak kontaktu z gośćmi, brak przekazywania informacji. Jednym słowem śpiewają super, jednak na weselu liczy się głównie chęć współpracy z gośćmi. U was tego nie ma!

1 rok temu

Wolne terminy

Kontakt

Zespół Granda

Łódź

Polecani z kategorii zespoły weselne

DJ WODZIREJ MARINUS
DJ WODZIREJ MARINUS Węgrów
(3)
Zobacz profil
SURDUT Oprawa wodzirejsko-muzyczna 100% na żywo
SURDUT Oprawa wodzirejsko-muzyczna 100% na żywo Opole
(2)
Zobacz profil
SPECIAL
SPECIAL Częstochowa
(5)
Zobacz profil
DJ Kasta / Kraina imprez
DJ Kasta / Kraina imprez Kielce
(20)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: