Zespół KOFEINA

Anna

Zespół KOFEINA

Konrada Wallenroda 7/27, Lublin

Kofeina to zespół muzyczny z Lublina, który zajmuje się głównie oprawą muzyczną wesel. Świadczymy kompleksowe usługi, a niska oferta cenowa naszej orkiestry dotyczy nie tylko przyjęcia weselnego, ale także błogosławieństwa i mszy świętej. Zespół towarzyszy Parze Młodej od początku uroczystości a nawet jeszcze w trakcie przygotowań do tego ważnego wydarzenia. Takie podejście wyróżnia nas na tle konkurencji. KOFEINA to kapela weselna dla wymagających, którzy pragną, aby dzień Ślubu był dniem wyjątkowym, pełnym niezapomnianych i pięknych chwil, które z przyjemnością będziecie wspominać jeszcze przez długie lata. Jesteśmy pewni, że sprostamy każdym, nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. KOFEINA to zespół z Lublina idealny na wesele, ale także na bal studniówkowy, sylwestrowy, rocznicę ślubu, urodziny i wiele innych uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i jednocześnie życzymy miłego pobytu na naszej oficjalnej stronie.

2500 zł - 4500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

2500 zł - 4500 zł

Cena uzależniona jest od miejsca zlecenia oraz ilości osób w zespole.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Bezpośredni kontakt z Parami Młodymi rozpoczęłam 6 lat temu, kiedy założyciel zespołu - Robert, rzucił mnie na głęboką wodę mówiąc: "Dzisiaj ty prowadzisz spotkanie z Młodymi" :) Od tamtej pory prowadziłam już każde spotkanie ze zleceniodawcami i tak zostało do dzisiaj :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nagłośnienie imprezy gwarantują kolumny marki Electro Voice elx115p, ponadto perkusja nagłośniona jest dzięki zestawowi mikrofonów perkusyjnych TheT.Bone DC 1500. Instrumenty klawiszowe to Roland RD 300 GX oraz Roland GW8. Efekty świetlne na scenie zapewniają reflektory led, zaś parkiet ubogaca inteligentny laser DMX, oświetlenie stroboskopowe i ledowe typu ADJ Stinger. To tylko podstawowa i jednocześnie najważniejsza część sprzętu jakim dysponujemy, jednak z roku na rok dbamy o to, aby podążać za nowinkami technicznymi.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wykonanie zlecenia, to nie tylko czas spędzony na sali weselnej. Realizacja zlecenia na zapewnienie oprawy muzycznej, to wiele godzin ustaleń szczegółów, przygotowania każdego podpunktu omówionego z Parą Młodą, przygotowanie gadżetów i sprzętu, który w dniu wesela należy odpowiednio wcześniej przygotować na sali. Dodatkowo czas pracy wydłużają dodatkowe usługi oferowane przez KOFEINĘ, tj. oprawa muzyczna błogosławieństwa w domu Panny Młodej oraz oprawa Mszy Św. ślubnej, jednak w tak wyjątkowym i niepowtarzalnym dniu, jakim jest dzień ślubu, jesteśmy gotowi do spełniania wszelkich życzeń :)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Poza oprawą muzyczną przyjęcia weselnego w swojej ofercie proponujemy również oprawę muzyczną podczas błogosławieństwa, a także oprawę muzyczną Mszy Św. ślubnej, po wcześniejszym uzyskaniu zgody w parafii na nasz udział w Eucharystii. Dodatkowe usługi są bezpłatne i wykonywane w ramach oferowanej ceny. Przyjmujemy również zlecenia na samą oprawę ślubu, dlatego polecamy się również jako duet do kościoła.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Myślę, że dla wielu Par Młodych, które mają jasno sprecyzowane oczekiwania co do własnego przyjęcia, bardzo ważne jest aby trafić na elastycznego usługodawcę, otwartego na nowe propozycje i niebojącego się nowych wyzwań. Taką ofertę kieruje do wszystkich Nowożeńców zespół KOFEINA otwarty na nowości, ale również posiadający 11-letnie doświadczenie w branży weselnej.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Rekomendacje, które można znaleźć na naszej stronie internetowej mówią same za siebie. Jeśli Nowożeńcy cenią sobie profesjonalne podejście do przygotowań przyjęcia weselnego, chcą mieć możliwość decydowania o przebiegu zabawy weselnej w dniu ich ślubu oraz zależy im na kulturalnej i nikomu nie ubliżającej zabawie, to polecam nawiązanie współpracy z zespołem KOFEINA.

Wolne terminy

Kontakt

Zespół KOFEINA

Konrada Wallenroda 7/27 20-607 Lublin

78 km od Włodawy

Polecani z kategorii zespoły weselne

NAVIS - zespół muzyczny
NAVIS - zespół muzyczny Lublin
(10)
Zobacz profil
DJ / WODZIREJ / TOMAS   Agencja Eventowa
DJ / WODZIREJ / TOMAS Agencja Eventowa Lublin
(1)
Zobacz profil
Zespół PRIMO
Zespół PRIMO Warszawa
Zobacz profil
Zespół Weselny Relax-Live
Zespół Weselny Relax-Live Lublin
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: