ZESPÓŁ KOLEKTYW WESELA

Sylwia

ZESPÓŁ KOLEKTYW WESELA

CIENISTA 15/43, Tychy

(1)

O nas

Zespół Kolektyw to kilkaset wyśpiewanych przyjęć weselnych, setki pozytywnych rekomendacji, tysiące pięknych wspomnień. Nasz dorobek to mnóstwo Zadowolonych Par Młodych i Gości Weselnych. Zapraszamy [treść zablokowana]

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 7500 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - ZESPÓŁ KOLEKTYW WESELA

ZESPÓŁ KOLEKTYW WESELA

3000 zł - 7500 zł

Zespół Kolektyw ,, NA ŻYWO'' Kilkaset przyjęć weselnych, mnóstwo pozytywnych rekomendacji, tysiące pięknych wspomnień uchwyconych na fotografiach to długoletni dorobek Zespolu Kolektyw.

- Menager zespołu tel.885-340-924
Marsz Weselny Mendelsona błogoslawieństwo, toast i tłuczenie kieliszków, oczepiny, tort , doświadczenie sceniczne i konferansjerskie beztroska zabawa do białego rana to tylko z Zespołem Kolektyw. To wyjątkowy zespoł do zorganizowania przyjęcia weselnego, które będzie niezapomnianym przeżyciem dla Młodej Pary i ich Gości. Tutaj tradycja spotyka się z elegancją: doskonała muzyka profesjonalny skład muzyków oraz wyjątkowa atmosfera. To wszystko po to aby ten dzień był wyjątkowy.

W naszej usłudze jest możliwość zagrania błogosławieństwa w domu na żywo Sax, Akordeon , instr. perkusyjne. Calość wesela jest prowadzona przez Wodzireja łącznie z zabawami i konkursami dla dorosłych jak i dzieci ,które są dopasowywane indywidualnie do Państwa oczekiwań.

Niespodzianką jest zagranie 2 Blokow muzycznych.

Jednym z Bloków tematycznych jest Góralski występ gdzie zespół w Orginalnych strojach Zakopiańskich grająć i śpiewająć prowadzi Biesiadę, Wodzirej jest Góralem ,super atmosfera w klimacie Gór, po czym Kolektyw wchodzi na scenę i gra najlepsze przeboje Góralskiej muzyki np. Takiego Janicka,Zbóje.. Bratanki, Krywań Baciary,inne..

Kolejny Blok to świetlne LATA 80'' równiez zespół jest w strojach Bonny M, Abby ,R.n.r gdzie bawimy się przy muzyce lat 80'',90''po współczesne Hity przy ktorych organizujemy fajne zabawy np. Tańca.z Gwiazdami, Taniec Belgijski,

Transport gratis..do 200km

Na spotkaniu można usłyszeć nas na żywo w okolicach Tychów

Oferta na wesela w tygodniu od pn.-czw. oraz miesiącach Listopadzie ,styczniu, lutym.2022/23/24/25

NAGRANIA MP3 z wesel '' NA ŻYWO BEZ OBRABIANIA można posłuchać ''prosimy o włąńczania na odtwazaczu w lewym rogu odtważacza mp3 ktory znajduję sie poniżej Uwaga filmy długo się ładują w tej stronie warto poczekać. więcej filmw weselnych na spotkaniu ponieważ od kilku lat nie dodajemy ze względu na RODO ,,Nszych Par'' szanujemy


ATRAKCYJNE RABATY! na wesela w tygodniu od pn -czw od 1000-1500 na wesele w tygodniu Wszystkie szczegóły omawiamy na spotkaniach i indywidualnie do Państwa oczekiwań.


'' RECORD'' Aleksander Boroń .

40-100.Tychy Cienista 15/43

Nip 646-193-99-94.

wystawiamy fakturę

tel. 885-340-924

Opinie - ZESPÓŁ KOLEKTYW WESELA

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

PS

Paweł S

Zespół Kolektyw oceniamy bardzo wysoko, jak sama nazwa wskazuje dają z siebie 100 % a nawet więcej :), wszyscy goście byli zachwyceni :) to był bardzo dobry wybór. Gwarantują wspaniałą zabawę, wspaniałe głosy, świetnie dobrany repertuar. Polecamy każdemu kto marzy, by jego goście nie schodzili z parkietu, porwą do zabawy każde pokolenie. Dziękujemy Wam bardzo za tak udną zabawę. Paweł i Gabrysia

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Naszym atutem jest już 19 -letnie sceniczne i konferansjerskie doświadczenie w branży weselnej -ewentowej Koncerty

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

zespół posiada dwa zróżnicowane bloki muzyczne blok góralski i Blok Bonny M , wraz z wodzirejem

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

wesele polsko-chińskie

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

w jakiej części polski i zespół występuje Grupa występuje na terenie całej Polski

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Zespół Kolektyw powstał w 1996 roku. Wystepuje składzie 3 osobowym w skład którego wchodzą absolwenci szkół muzycznych. Grupa występuje na terenie południowej Polski woj./śląskiego i małopolskiego/transport gratis/, koncertując na weselach, studniówkach, imprezach firmowych, bankietach, festynach, dożynkach itp.. W naszym repertuarze posiadamy hity lat 60', 70' poprzez 80' i 90' aż do współczesnych przebojów.

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

rezerwacje mogą i następują w okresie 4 lat.

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Repertuar jest dostosowywany do ustaleń zleceniodawcy

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

musi być prą sieciowy

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

Zespół Kolektyw powstał w 1996 roku. Wystepuje składzie 3 osobowym w skład którego wchodzą absolwenci szkół muzycznych. Grupa występuje na terenie południowej Polski woj./śląskiego i małopolskiego/transport gratis/, koncertując na weselach, studniówkach, imprezach firmowych, bankietach, festynach, dożynkach itp.. W naszym repertuarze posiadamy hity lat 60', 70' poprzez 80' i 90' aż do współczesnych przebojów. Disco, Dance, Pop, Rock nie są nam obce. Grupa posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne i konferansjerskie, w tym prowadzenie zabaw oraz konkursów itp. Zespół posiada profesjonalne nagłosnienie JBL.HK.audio, którym może nagłośnić nawet dwie odrębne sale ,oraz efekty oświetleniowe i laserowe. Istnieje możliwość zrobienia krótkiej dyskoteki lat 80' i karaokę w cenie. Każdy członek składu angażuje swe pasje i rozbudowuje repertuar zespołu. Możliwość zagrania na żywo wyprowadzenia i błogosławieństwa /akordeon ,sax, bęben, przeszkadzajki w cenie usługi/ również biesiady przy stolikach na życzenie pary młodej. Materiał filmowy i zdięcia z wesela udostępniamy TYLKO podczas spotkania i nie rozpowszechniamy ich publicznie na stronkach w celu reklamy. Ostatnie wolne terminy na 2013r. Istnieje możliwość powiększenia składu zespołu według potrzeb. ,Współpracujemy z Kapelą góralską,Tancerkami,oraz Kabaretami. W naszej ofercie znajduje się również wynajem sceny wraz z nagłośnieniem oraz oświetleniem.

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

Nie ma sztywnych zasad i często do 6 rano

Kontakt - ZESPÓŁ KOLEKTYW WESELA

ZESPÓŁ KOLEKTYW WESELA

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

CIENISTA 15/43 41-100 Tychy

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: