avatar

Witold Młynarczyk

Zespół Livien

Stare Miasto 29/32lok.1, Olsztyn

O nas

Nasz zespół składa się zasadniczo z 3 osób (Ania wokalistka, tamburyn, Marcin wokal, klawisze, akordeon, fletnia, saksofon, Witek wokal, gitary, wodzirej, DJ). Każdy z nas ma wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej od jazzu poprzez muzykę pop do hard rocka, biesiadę i disco polo. Dlatego też nasz skład muzyczny jest elastyczny, dostosowujemy się do Państwa oczekiwań, gdyż zdajemy sobie świetnie sprawę z tego, że są różne upodobania.

Na co dzień prowadzimy pub QŹNIA MUZYCZNYCH KLIMATÓW na starówce w Olsztynie, gdzie gramy na żywo wraz z muzykami z rodzimego podwórka.

Wesela, imprezy prowadzimy według wcześniej ustalonego scenariusza np.
wesele nowoczesne, tradycyjne, poprzez powitanie, toasty weselne, pierwszy taniec i oczepiny z ciekawymi konkursami. Jeśli trzeba nie czekamy z zabawami, wplatamy je w muzykę. Pamiętajmy bawimy się przez całe wesele.
Wychodzimy do gości weselnych z akordeonem gitarą akustyczną, tamburynem, aby wspólnie pobiesiadować.

Wspiera nas innowacyjny sprzęt nagłośnieniowy co daje gwarancję, że oprawa muzyczna przez nas prezentowana jako zespół muzyczny jest w 100% profesjonalna.

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - Zespół Livien

Oprawa muzyczna wesela

4500 zł - 4500 zł

Koszt za wesele na dzień dzisiejszy to 4500 zł (w tym jest już wliczona zaliczka w wysokości 1000 zł). Nie ma już żadnych więcej kosztów. W to jest wliczone wszystko m.in. nagłośnienie światła, lasery gadżety, dymiarki, wytwornice baniek, i oczywiście wspaniała zabawa, wodzirej.
Jakby były jakieś pytania ZAPRASZAM również na spotkanie proszę wcześniejszej zadzwonić gdyż my również pracujemy na co dzień, a muzyka to nasza pasja, dlatego my nie wciskamy Państwu tylko muzyki, ale chcemy dać wam wspaniałą i niezapomnianą zabawę.
Prowadzimy na starówce olsztyńskiej muzyczny pub Qźnia Muzycznych Klimatów ul.Stare Miasto 29/32 (na wprost amfiteatru). www.facebook.com/qznia także z muzyką jestem 7 dni w tygodniu i tam też można nas posłuchać. GRAMY TYLKO NA ŻYWO. Repertuar ciągle się rozrasta mamy około 670 utworów od disco polo poprzez biesiadę do pop dance i rocka, ska po polsku i angielsku oraz rosyjsku.
Terminem wiążącym Nas i Was jest podpisanie umowy.
Jak już Państwu wspomnieliśmy to my dostosowujemy się do Waszych zapotrzebowań a przede wszystkim do tego żeby trafić w gust gości weselnych dlatego klasyki disco polo gramy najczęściej. (techno na wesele się nie nadaje gdyż ma za szybkie bity a to wywołuje tylko zmęczenie, a nie upragnioną zabawę). z klasycznego rocka możemy zagrać same hity od lat 70 do współczesnych).
Na biesiadę wychodzimy z gitarą akordeonem tamburyn etc, to zależy jak się goście bawią, bo jak ktoś umie śpiewać i grać to dajemy mikrofony i instrumenty aby się dołączyli do nas.
Jak już wspomnieliśmy od naszego zespołu macie Państwo WSZYSTKO czyli oczepiny, zabawy, stand up, kabarety skecze bez żadnej dopłaty. Ja prowadzę imprezy masowe na które przychodzą po kilka tysięcy ludzi. Wesela prowadzimy już przeszło 15 lat. Mamy w tym doświadczenie proszę mam zaufać. W ubiegłym roku zagraliśmy 42 razy wesela.
Ja nie ryzykowałbym opinią szefa renomowanego klubu skupiającego muzyków czyli Qźnii Muzycznych Klimatów by dać ciała na imprezie. Na naszą markę pracujemy cały czas i ma być ona na najwyższym stopniu profesjonalizmu.
Wesela gramy do 4 rano i jeszcze raz podkreślę u nas ludzie bawią się cały czas. Mamy być UŚMIECHNIĘCI i zmęczeni od WSPANIAŁEJ ZABAWY.

Poprawiny

1000 zł - 1200 zł

Poprawiny proponujemy w formie DJ'sko - Wodzirejskiej, gdyż po naszych oprawach weselnych ludzie są pozytywnie, z uśmiechem na twarzy "zmęczeni" od wytańczenia i dobrej zabawy.
Większość poprawin trwa do 6 godzin. I macie Państwo zapewnione nadal profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie z powadzeniem wodzireja.
O szczegóły prosimy o indywidualną rozmowę.

Opinie - Zespół Livien

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

2005 r.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Nasza oferta jest ofertą całościową. We współczesnych czasach bardzo ważną pozycją jest zarówno dźwięk jak i wizja. Całość osprzętu scenicznego jest ze sobą powiązana. Nie wyobrażamy sobie aby oświetlenie, wytwornice dymu czy baniek nie współgrały ze sobą. Dlatego mamy zastosowany profesjonalny innowacyjny system który steruje całością.

Kontakt - Zespół Livien

Zespół Livien

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Stare Miasto 29/32lok.1 10-026 Olsztyn

Poniedziałek

09:00 -21:00

Wtorek

09:00 -21:00

Środa

09:00 -21:00

Czwartek

09:00 -21:00

Piątek

09:00 -21:00

Sobota

09:00 -21:00

Niedziela

09:00 -21:00

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: