TWIST Group - zespół - DJ & live ACT
TWIST Group - zespół - DJ & live ACT Katowice
(17)
Zobacz profil
DJ WODZIREJ MARINUS
DJ WODZIREJ MARINUS Węgrów
(13)
Zobacz profil
SOLARIS zespół muzyczny
SOLARIS zespół muzyczny Zamość
(7)
Zobacz profil
Zespół na Wesele "Happy - 7" Live Music Band
Zespół na Wesele "Happy - 7" Live Music Band Maków Podhalański
Zobacz profil

Witold Młynarczyk

Zespół Livien

Stare Miasto 29/32lok.1, Olsztyn

Nasz zespół składa się zasadniczo z 3 osób (Ania wokalistka, tamburyn, Marcin wokal, klawisze, akordeon, fletnia, saksofon, Witek wokal, gitary, wodzirej, DJ). Każdy z nas ma wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej od jazzu poprzez muzykę pop do hard rocka, biesiadę i disco polo. Dlatego też nasz skład muzyczny jest elastyczny, dostosowujemy się do Państwa oczekiwań, gdyż zdajemy sobie świetnie sprawę z tego, że są różne upodobania.

Na co dzień prowadzimy pub QŹNIA MUZYCZNYCH KLIMATÓW na starówce w Olsztynie, gdzie gramy na żywo wraz z muzykami z rodzimego podwórka.

Wesela, imprezy prowadzimy według wcześniej ustalonego scenariusza np.
wesele nowoczesne, tradycyjne, poprzez powitanie, toasty weselne, pierwszy taniec i oczepiny z ciekawymi konkursami. Jeśli trzeba nie czekamy z zabawami, wplatamy je w muzykę. Pamiętajmy bawimy się przez całe wesele.
Wychodzimy do gości weselnych z akordeonem gitarą akustyczną, tamburynem, aby wspólnie pobiesiadować.

Wspiera nas innowacyjny sprzęt nagłośnieniowy co daje gwarancję, że oprawa muzyczna przez nas prezentowana jako zespół muzyczny jest w 100% profesjonalna.

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

4500 zł - 4500 zł

Koszt za wesele na dzień dzisiejszy to 4500 zł (w tym jest już wliczona zaliczka w wysokości 1000 zł). Nie ma już żadnych więcej kosztów. W to jest wliczone wszystko m.in. nagłośnienie światła, lasery gadżety, dymiarki, wytwornice baniek, i oczywiście wspaniała zabawa, wodzirej.
Jakby były jakieś pytania ZAPRASZAM również na spotkanie proszę wcześniejszej zadzwonić gdyż my również pracujemy na co dzień, a muzyka to nasza pasja, dlatego my nie wciskamy Państwu tylko muzyki, ale chcemy dać wam wspaniałą i niezapomnianą zabawę.
Prowadzimy na starówce olsztyńskiej muzyczny pub Qźnia Muzycznych Klimatów ul.Stare Miasto 29/32 (na wprost amfiteatru). www.facebook.com/qznia także z muzyką jestem 7 dni w tygodniu i tam też można nas posłuchać. GRAMY TYLKO NA ŻYWO. Repertuar ciągle się rozrasta mamy około 670 utworów od disco polo poprzez biesiadę do pop dance i rocka, ska po polsku i angielsku oraz rosyjsku.
Terminem wiążącym Nas i Was jest podpisanie umowy.
Jak już Państwu wspomnieliśmy to my dostosowujemy się do Waszych zapotrzebowań a przede wszystkim do tego żeby trafić w gust gości weselnych dlatego klasyki disco polo gramy najczęściej. (techno na wesele się nie nadaje gdyż ma za szybkie bity a to wywołuje tylko zmęczenie, a nie upragnioną zabawę). z klasycznego rocka możemy zagrać same hity od lat 70 do współczesnych).
Na biesiadę wychodzimy z gitarą akordeonem tamburyn etc, to zależy jak się goście bawią, bo jak ktoś umie śpiewać i grać to dajemy mikrofony i instrumenty aby się dołączyli do nas.
Jak już wspomnieliśmy od naszego zespołu macie Państwo WSZYSTKO czyli oczepiny, zabawy, stand up, kabarety skecze bez żadnej dopłaty. Ja prowadzę imprezy masowe na które przychodzą po kilka tysięcy ludzi. Wesela prowadzimy już przeszło 15 lat. Mamy w tym doświadczenie proszę mam zaufać. W ubiegłym roku zagraliśmy 42 razy wesela.
Ja nie ryzykowałbym opinią szefa renomowanego klubu skupiającego muzyków czyli Qźnii Muzycznych Klimatów by dać ciała na imprezie. Na naszą markę pracujemy cały czas i ma być ona na najwyższym stopniu profesjonalizmu.
Wesela gramy do 4 rano i jeszcze raz podkreślę u nas ludzie bawią się cały czas. Mamy być UŚMIECHNIĘCI i zmęczeni od WSPANIAŁEJ ZABAWY.

Poprawiny

1000 zł - 1200 zł

Poprawiny proponujemy w formie DJ'sko - Wodzirejskiej, gdyż po naszych oprawach weselnych ludzie są pozytywnie, z uśmiechem na twarzy "zmęczeni" od wytańczenia i dobrej zabawy.
Większość poprawin trwa do 6 godzin. I macie Państwo zapewnione nadal profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie z powadzeniem wodzireja.
O szczegóły prosimy o indywidualną rozmowę.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Muzyka to nasza pasja.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Zaczęła się od wesela mojego brata w 2005 roku gdzie to okazało się, że oprócz oprawy muzycznej wodzirejka okazała się również mocną stroną.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

2005 r.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Mamy bardzo mocno rozbudowany sprzęt nagłośnieniowo - oświetleniowy. M.in. takich znanych firm jak Roland, yamaha, fender, HK line, elektovoice, shure, helicon,

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Wesele traktujemy całościowo jako jedno najważniejszych dni w życiu Państwa Młodych.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Średnio na wesele poświęcamy około 21 godzin pracy.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nasza oferta jest ofertą całościową. We współczesnych czasach bardzo ważną pozycją jest zarówno dźwięk jak i wizja. Całość osprzętu scenicznego jest ze sobą powiązana. Nie wyobrażamy sobie aby oświetlenie, wytwornice dymu czy baniek nie współgrały ze sobą. Dlatego mamy zastosowany profesjonalny innowacyjny system który steruje całością.

Jaki jest Twój styl?

Naszym ulubionym gatunkiem muzycznym jest rock oraz lata 80. Wesele to jednak coś więcej niż nasze prywatne preferencje dlatego jako muzycy jesteśmy wstanie zagrać każdy rodzaj muzyki od rock, pop, retro po współczesną muzykę taneczną.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Maksymalne zadowolenie i uśmiech z tego, o właściwym wyborze prowadzącego i zespołu.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Przez ostatnie 15 lat każde wesele dla nas było i jest dla nas wyzwaniem. Każdy jest inny, ma inne poczucie humoru, wyczucia muzyki. To my dostosowujemy się do tych właśnie cech i sprawiamy, że każdy czuje się wspaniale na danym przyjęciu weselnym

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Wesele na którym było dwie Pary Młode równocześnie.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Wszystkimi

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Ostatnie 15 lat było naprawdę super wielką przygodą, którą chcemy kontynuować nadal.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Jaką gracie muzykę?? Jakie zabawy proponujecie??

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Wszyscy członkowie zespołu Livien to pasjonaci, muzycy a nie grajkowie. Poświęciliśmy muzyce połowę swojego życia. Tysiące godzin prób, spotkań, opracowań aby tylko profesjonalnie wykonywać swoją pracę.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Pewność, zaufanie, profesjonalizm, doświadczenie

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

To co robimy, robimy to z pasji do muzyki. Przede wszystkim my nie tylko gramy i śpiewamy na weselu, a prowadzimy Wam wielkie, odjazdowe show weselne. Każdy na przyjęciu weselnym ma czuć się komfortowo i być mega zadowolonym, że właśnie tu się znajduje.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Odpowiedź jest krótka. Takie wydarzenie powinno być dla Was jednym z najważniejszych dni w życiu. Jeśli chcecie go tak właśnie zapamiętać to my polecamy się.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Wysokiej klasy nagłośnienie i oświetlenie m.in. led pary, led bary, ruchome głowy, wytwornice baniek i dymu. Jednak najważniejszą ofertą jest nie tylko profesjonalny sprzęt lecz umiejętność poprowadzenia ludzi do zabawy, tańca, biesiady. Wartości dodane, które należy wyczuć, bo każde wesele i biesiadnicy są przecież różni i należy scalić to w jedną wielką rodzinę.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

I need a hero.

Kontakt

Zespół Livien

Stare Miasto 29/32lok.1 10-026 Olsztyn

110 km od Ostrołęki

135 km od Gdańska

124 km od Ełku

Poniedziałek

09:00 -21:00

Wtorek

09:00 -21:00

Środa

09:00 -21:00

Czwartek

09:00 -21:00

Piątek

09:00 -21:00

Sobota

09:00 -21:00

Niedziela

09:00 -21:00

Polecani z kategorii zespoły weselne

Zespół Weselny- Marioband
Zespół Weselny- Marioband Bydgoszcz
Zobacz profil
Dj Rysiek
Dj Rysiek Wielichowo
(3)
Zobacz profil
Zespół Muzyczny Cash
Zespół Muzyczny Cash Puławy
Zobacz profil
Zespół weselny-MEDIUM
Zespół weselny-MEDIUM Radzyń Podlaski
(2)
Zobacz profil

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: