• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
M&M Brothers Barmani

Marcelian Mikuła

M&M Brothers Barmani

Kościelna 2, Rzeszów

(3)
Pokaż telefon

Organizujecie imprezę weselną i nie wiecie czym zaskoczyć swoich gości? Koktajl bar to doskonałe rozwiązanie jest to nowoczesna i innowacyjna propozycja podania alkoholu gościom. Kolorowe drinki, bezalkoholowe owocowe koktajle czy baśniowe koktajle dla dzieci. Zaciekawiła Cię ta propozycja? Napisz do nas a indywidualnie do twoich potrzeb oraz ilości gości przygotujemy ofertę oraz ją wycenimy. Nasze oferty nie są nigdy sztywnymi ofertami a naszą zaletą jest chęć współpracy i dopasowanie do budżetu klienta.

Oferta

Drink Bar

500 zł - 2900 zł

Nasi Barmani wykonują drinki alkoholowe, bezalkoholowe a także koktajle dla dzieci.

Mobilny bar

500 zł - 3000 zł

Do wyboru mają Państwo dwa bary bar skórzany oraz bar ledowy.

Obsługa barmańska

500 zł - 1500 zł

Nasi Barmani przez cały czas imprezy są do Państwa dyspozycji i będą tworzyć najcudowniejsze koktajle specjalnie dla Państwa i Państwa gości.

Opinie

5

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

DM

Daria M

Początkowo byłam nie dokońca przekonana czy taka dodatkowa atrakcja, to nie będą stracone pieniądze. Natomiast to w jaki sposób panowie serwowali drinki, jak mile zabawiali gości przy barze i jak przyszne one był zupełnie zmieniło mój pogląd. Ciesze się, ponieważ goście byli bardzo zadowoleni, a także znalazło się coś dla młodszych gości. Super chłopaki, gorąco polecam każdemu!

5 dni temu

JP

Jakub P

Lepszych barmanów nie znam!!! Atmosfera przy drineczu nie do opisania 🍹🍸 Profesjonalna obsługa. !!Bardzo Polecam!!

7 miesięcy temu

Źródło: Facebook

DD

Dalia D

Miałam okazję bawić się w towarzystwie tych barmanów i oczywiście skosztować nie jednego drinka w ich wykonaniu 😍 Na prawdę, są oni godni pełnego polecenia 🤩💁🏼‍♀️ Nie wyobrażam sobie żadnej ważnej imprezy bez Nich! 🥂🍹🍾🎊

7 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W naszej pracy uwielbiamy kontakt i pracę z ludźmi, możliwość przekazania innym naszego zainteresowania, pokazania różnych i ciekawych rozwiązań i możliwości zabawy z owocami, sokami i alkoholami.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od pracy jako pomocnicy barmana w trakcie wesel. Z biegiem czasu zrozumieliśmy, że chcielibyśmy mieć własną działalność, w której to my bezpośrednio będziemy pracować z Parami Młodymi i dzielić z nimi ich nerwy i późniejszą radość i szczęście.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 4-5 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Pierwszy taniec pary młodej kiedy ich miłość jest widoczna z daleka i każdy z nas może radować się z Parą ich cudowną chwilą.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Pojawiamy się na sali weselnej 2h przed rozpoczęciem wesela tak abyśmy mogli rozłożyć sprzęt i w 100% dobrze przygotować się do obsługi Was oraz Waszych gości.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W naszej podstawowej ofercie proponujemy Państwu do wyboru dwa bary o różnych stylach wraz z najlepszą obsługą barmańską

Jaki jest Twój styl?

Kładziemy nacisk na perfekcje, dokładność oraz jakość naszej pracy, ale przy tym nie jesteśmy sztywni a na naszych twarzach zawsze gości uśmiech.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Wspólną cechą naszych klientów jest chęć zaskoczenia gości i stworzenie wyjątkowej atmosfery.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Wesele w pałacowej sali ze specjalnie wyróżniającym się miejscem dla Pary Młodej, w trakcie, którego wszyscy usługodawcy w 100% współpracowaliby ze sobą i zajmowali się tym aby był to dla Pary najcudowniejszy dzień, który będzie przez nich wspominany całe życie.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Tak, jest to Para, która na swój ślub i wesele przyleciała specjalnie do zamku w Polsce a po całej ceremonii wyjechali na podróż poślubną zagranicę.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z osobami, które są zdecydowane i bezpośrednie. Nie boją się rozmawiać i zadawać pytań.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Moment kiedy leci fajna piosenka a goście tańczą delektując się koktajlami z uśmiechem na twarzach.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Ile kosztuje nasza usługa? - Nasza usługa zawsze jest indywidualnie wyceniana pod klienta, który w trakcie rozmowy mówi nam czego od nas oczekuje i na jakich produktach chce żebyśmy pracowali oraz jaki ma budżet. Co oferujemy? - Naszą pełną ofertę przedstawimy wam w trakcie spotkania przedyskutujemy wtedy co chcielibyście mieć na swoim weselu. I ustalimy zakres usługi. Czy zakup alkoholu leży w kwestii pary młodej czy nas? - Zakup alkoholu, napojów oraz produktów, na których pracujemy po ustaleniu listy zakupów leży w naszej kwestii. To my zajmujemy się znalezieniem najlepszych produktów w najlepszych cenach.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

W naszym zawodzie staramy się cały czas pogłębiać wiedze na temat nowych alkoholi i koktajli, które możemy tworzyć bazując na nich.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Wybierając usługodawcę pamiętajcie, że najlepiej jest wybierać osoby, które najbardziej odciążą was z jak największej ilości obowiązków.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Nie ma dla nas pytań bez odpowiedzi i problemów bez rozwiązań. Zawsze rozwiejemy wasze wątpliwości, rozwiążemy każdy problem i odpowiemy na każde wasze pytanie.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Powinniście wybrać nas ponieważ naszą ofertę doskonale zmodyfikujemy pod wasze zainteresowania na tyle ile będzie to możliwe. Zawsze jesteśmy dla was dostępni i pod telefonem nigdy nie omijamy żadnych pytań. Spotkamy się z wami osobiście i razem z wami stworzymy zadawalającą obie strony ofertę.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta wyróżnia się posiadaniem karty Kids Menu, wyjątkowymi alkoholami dopasowanymi do Państwa budżetu, cudowną atmosferą tworzoną przez naszych barmanów, każda oferta jest przez nas indywidualnie tworzona i wyceniana. Sprawdź i przekonaj się.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Naszą ulubioną piosenką z ostatniego wesela jest: Ed Sheeran - Perfect

Kontakt

M&M Brothers Barmani

facebook instagram

Kościelna 2 35-505 Rzeszów

62 km od Przemyśla

78 km od Solina

64 km od Tarnobrzega

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: