• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
HAPPYWED Toruń
Zobacz profil
Galitsyna Art Group - Podziękowania dla rodziców, Love Story Malowane Piaskiem na Żywo!
Galitsyna Art Group - Podziękowania dla rodziców, Love Story Malowane Piaskiem na Żywo! Wrocław
Zobacz profil
Widowiskowe Pokazy Fireshow
Widowiskowe Pokazy Fireshow Kraków
(3)
Zobacz profil
Galitsyna Art Group - Podziękowania dla rodziców, Love Story Malowane Piaskiem na Żywo!
Galitsyna Art Group - Podziękowania dla rodziców, Love Story Malowane Piaskiem na Żywo! Gdańsk
(1)
Zobacz profil
Express Weselny - Gazeta Weselna

Renata Kluczna tel.

Express Weselny - Gazeta Weselna

Nowowiejskiego 6 lok. 16, Częstochowa

NOWOŚĆ!!! ABSOLUTNY HIT!
Tylko prezent, w którym występują – prócz Pary Młodej – także goście weselni, zostanie przez nich doceniony. „Byłam na weselu, na którym rozdawano płyty wideo o tym, jak Państwo Młodzi się poznali. Po przyjściu do domu płytę wyrzuciłam, bo skoro już bawiłam się na weselu, to po co mi znać szczegółami znajomości, zwłaszcza że o mnie nie było ani słowa.” Tak samo jest z innymi prezentami. Czekoladkę - zjesz, alkohol – wypijesz, świeczkę – wypalisz, mydełko – wymydlisz... Nikt nie będzie pamiętał, co było prezentem od Pary Młodej.
TEGO JESZCZE NIE BYŁO!
Skoro już wydajesz pieniądze, to ofiaruj swoim gościom coś, co nie tylko chętnie przyjmą, ale będą mieć z Twojego wesela prawdziwą pamiątkę, którą zachowają w archiwach na wiele lat.
EXPRESS WESELNY–GAZETA WESELNA to prawdziwa gazeta stworzona specjalnie dla Was, całkowicie spersonalizowana. Nikt, nigdy nie będzie miał takiego samego prezentu. Już pierwsza strona gazety różni się od tej, którą będą mieli inni Młodzi. Cała gazeta jest poświęcona tylko Wam i Waszym gościom.
O TWOJEJ GAZECIE BĘDĄ MÓWIĆ WSZYSCY, A WESELE BĘDZIE NA USTACH WIELU!
Gazeta zawiera:
- ekskluzywny wywiad z Młodą Parą;
- wypowiedzi: „Para Młodych oczami Gości”;
- fotoreportaże: dzieciństwo Pary Młodej;
- prezentację rodziny i znajomych Młodych;
- horoskop dla Małżonków i krzyżówkę weselną;
- i wiele oryginalnych tekstów dziennikarskich, na potrzeby konkretnego wydania gazety, stworzonych przez zawodowych dziennikarzy, zatrudnionych w redakcjach.
Express Weselny może zamówić Para Młoda, ale też rodzina (rodzice) lub znajomi, będzie to niespodzianka i prezent dla Młodych oraz gości. Druk jest drukiem gazetowym (papier gazetowy, duży format, min. 8 stron), w pełnym kolorze. Gazetę wykonuje redakcja, która na co dzień produkuje tygodnik i kwartalnik. Realizacja - 3 miesiące przed weselem.
SZUKASZ ORYGINALNOŚCI, KTÓRĄ WSZYSCY ZAPAMIĘTAJĄ NA DŁUGIE LATA?
ZAMÓW EXPRESS WESELNY! expressweselny7dni@interia.pl

4000 zł - 10000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

SZUKASZ CZEGOŚ ORYGINALNEGO, CO WSZYSCY ZAPAMIĘTAJĄ NA DŁUGIE LATA? Ci, którzy widzieli Express Weselny – Gazetę Weselną mówią: WOW, bo wygląda zabójczo. I to, dla nas twórców pomysłu jest wspaniałe. * Express Weselny – Gazeta Weselna ma rozmiar prawdziwej gazety i też tak wygląda. Gazeta, którą kupujecie w kioskach ma duży format A3 (a nie A4). Normalną, dużą wielkość będzie też miała Wasza gazeta. To ważne, bo nie chodzi o to, by wyprodukować jakąś namiastkę oryginalnego produktu, podróbę czegoś co funkcjonuje, tylko o to, by Wasz produkt był prawdziwy. * Papier - koniecznie taki, jakiego używają prawdziwe gazety. Oczywiście gazetowy, a nie gruby papier do kserowania. Ma być cienki i lekko szarawy – taki jaki mają wszystkie poważne tytuły prasowe dużego formatu. Oczywiście możecie też mieć wydanie magazynowe na kredzie, ale wówczas koszt będzie bardzo wysoki. Gazeta ma być dokładnie taka sama, jak te powszechnie znane, różniła się będzie jedynie tym, że zamiast opowieści o np. jakimś celebrycie, będzie o Was i Waszych najbliższych. * Kolor - gazeta koniecznie musi być kolorowa. W XXI wieku znamy już druk w kolorze, trudno więc, by drukować w czerni i bieli, zwłaszcza, że przy fotoreportażach i elementach graficznych, kolor ma ogromne znaczenie. Oczywiście można jakiś drobny element czy starą fotę zamieścić bez koloru, ale na pewno nie całą gazetę, która wręcz ma krzyczeć kolorami i przykuwać uwagę. Zresztą, czy normalna gazeta jest dziś czarno-biała? Nie jest, więc i Wasza musi być kolorowa. Nie macie pomysłu na prezent ślubny dla gości, a jesteście Parą Młodą? A może chcecie rodzicami, świadkami bądź kimś szczególnym dla Młodych – zróbcie więc niespodziankę Nowożeńcom!

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

NOWOŚĆ!!! NOWOŚĆ!!! NOWOŚĆ!!! EXPRESS WESELNY – GAZETA WESELNA TO ABSOLUTNY HIT WŚRÓD NOWOŻEŃCÓW I ICH GOŚCI, BO TEGO JESZCZE NIE BYŁO!!! Nasz zespół redakcyjny w całości składa się z profesjonalistów, każdy z kilkudziesięcioletnim stażem. Dziennikarze u nas zatrudnieni mają doświadczenie pracy w mediach krajowych i zagranicznych. Wydawca natomiast powstał 15 lat temu. Nasze produkty nie są niczyją podróbą czy imitacją. Express Weselny jest prawdziwą gazetą o Was i Waszych gościach. Express Weselny-Gazetę Weselną od 2016 roku wydaje wydawnictwo, nie jesteśmy więc kucharzami, hydraulikami czy nauczycielami. Zawodowo zajmujemy się dziennikarstwem: produkujemy duży tygodnik, także kwartalnik, również piszemy i wydajemy książki. * A materiały? Część oczywiście pochodzi od Was – szczegóły omawiamy przy zamówieniu. Teksty natomiast piszą zawodowi dziennikarze i są to oryginalne teksty stworzone dla konkretnej Pary Młodej. Nie ma mowy o powielaniu tekstów w innych gazetach, a już broń Boże kopiowaniu banalnych treści z internetu (co zresztą jest niezgodne z prawem). Pracujemy tak, jak nad normalną gazetą, bo przecież w kolejnym numerze Wyborczej czy Faktu nie lecą te same teksty... Nad stworzeniem tekstów dla Was pracuje zespół redakcyjny – dziennikarze, redaktorzy, fotograficy, korektorzy (oczywiście w porozumieniu z Wami). Przed wykonaniem wydruku próbnego, wszystkie materiały autoryzujecie – zatwierdzacie i dopiero potem gotowe kolumny ślemy do druku. * Tytuł - jest opatentowany. Gazeta ma swój własny tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym i kilku innych instytucjach... Posiada – wymagany przez prawo – ISSN, jest więc w pełni legalna. Spełnia też wszystkie zapisy określone prawem prasowym. Nie musicie się więc obawiać zarzutów, że przy tak ważnym wydarzeniu złamaliście prawo. Sam pomysł na gazetę weselną jest opatentowany i chroniony przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej (wzór przemysłowy nr WP.26541).

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

O TWOIM EXPRESSIE WESELNYM – GAZECIE WESELNEJ BĘDĄ MÓWIĆ WSZYSCY!!! Wiemy o tym, bo robimy to już od 3 lat (od 2016 roku). Największą zaletą Expressu Weselnego jest jego trwałość. Czekoladkę - zjesz, alkohol – wypijesz, świeczkę – wypalisz, mydełko – wymydlisz... Nikt nie będzie pamiętał, co było prezentem od Pary Młodej. Skoro już wydajesz pieniądze, to ofiaruj swoim gościom coś, co nie tylko chętnie przyjmą, ale będą mieć z Twojego wesela prawdziwą pamiątkę. Taki prezent każdy obdarowany gość zachowa w domowym archiwum na wiele lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Express Weselny – Gazetę Weselną może zamówić Para Młoda, ale może też zamówić ktoś z rodziny lub znajomych, będzie to niespodzianka i prezent dla Pary Młodej oraz gości weselnych. * Ilość stron Koniecznie minimum 8 stron. To ma być gazeta, którą się rozkłada, która szeleści i jest co poczytać oraz wziąć w rękę. Ciocia Krysia ma znaleźć się na zdjęciu, a wujek Ziutek ma przeczytać swoje wypowiedzi o parze młodej. Cztery strony to stanowczo za mało. * Nakład Minimum 100 sztuk ze względu na proces produkcyjny, a może być więcej. To Wy decydujecie, czy gazetę dostaje każdy gość weselny, czy jest jedna sztuka gazety na parę, a może chcielibyście obdarować gazetą także gości na ślubie przed kościołem – decyzja do ustalenia. Z doświadczenia wiemy, że sama gazeta lepiej wygląda w "opakowaniu". Te publikacje, które dotychczas robiliśmy zawsze włożone były w teczkę, oczywiście spersonalizowaną z logiem Państwa Młodych - takim jak na gazecie. Sztuwna teczka, a w niej gazeta prezentują się fantastycznie. * Skład, czyli jak gazetę robimy. Wszystkie elementy graficzne wytworzą zawodowi graficy, składem natomiast zajmują się operatorzy DTP, którzy na co dzień pracują w gazetach. Programy używane do obróbki zdjęć, tworzenia grafiki i składu są certyfikowane i legalne.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Gazeta składa się z minimum ośmiu stron. Druk jest prawdziwym drukiem gazetowym, w kolorze. Jej realizację radzimy zacząć minimum trzy miesiące przed weselem.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Gazeta zawiera: - ekskluzywny wywiad z Młodą Parą; - krótkie wypowiedzi w cyklu: „Para Młodych oczami Gości”; - fotoreportaże: dzieciństwo Pani i Pana Młodego; - prezentację najbliższej rodziny i znajomych Pary Młodej; - do tego wiele innych oryginalnych tekstów dziennikarskich, stworzonych przez zawodowych dziennikarzy na potrzeby konkretnego wydania Gazety Weselnej. * Niepowtarzalne korzyści: - oryginalny prezent dla gości weselnych; - rzecz trwała, po którą można sięgnąć jutro, za rok, za lat 20 i więcej; - pamiątka o tym, w jaki sposób dwie osoby się spotkały i dlaczego zdecydowały się na wspólne życie; - wciągniecie w projekt wszystkich gości – TO JEDEN Z WAŻNIEJSZYCH ELEMENTÓW GAZETY – oczywiście głównymi bohaterami są Państwo Młodzi, ale część gazety zajmują informacje o gościach: ich zdjęcia, wypowiedzi (o Młodych), a wszystko po to, by goście zachowali gazetę na pamiątkę, także o sobie (materiały, w których goście nie występują, np. z płyta jak się Młodzi poznali, najczęściej trafiają do kosza); - archiwizacja wydarzenia, ale też rodziny - starsze babcie czy wujkowie, dzięki gazecie staną się nieśmiertelni; - przemyślane podziękowanie rodzicom oraz gościom weselnym – bezcenne!

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Najmocniejsza? zawodowstwo. Znamy się na tej robocie, nie ma więc o żadnej fuszerce. O TWOIM EXPRESSIE WESELNYM – GAZECIE WESELNEJ BĘDĄ MÓWIĆ WSZYSCY!!! Decydując się na prezent dla gości weselnych Para Młodych chciałaby, aby był oryginalny, czyli taki, jakiego nikt wcześniej nie miał. Express Weselny to prawdziwa gazeta, a nie oklepane okładki z popularnymi tytułami, czy coś co tylko imituje gazetę. Nasz produkt jest stworzony specjalnie na Wasze zamówienie, z materiałami dziennikarskimi o Młodej Parze i jej najbliższych. Gwarantujemy, że nasz pomysł przypadnie do gustu nawet bardzo wymagającej Parze Młodej oraz jej gościom. Taki prezent wywoła zdumienie oraz radość u wszystkich uczestników uroczystości. Naprawdę chcesz zaskoczyć swoich gości weselnych? ZAMÓW EXPRESS WESELNY – GAZETĘ WESELNĄ!!!

Kontakt

Express Weselny - Gazeta Weselna

Nowowiejskiego 6 lok. 16 42-200 Częstochowa

154 km od Wrocławia

268 km od Bydgoszczy

103 km od Krakowa

207 km od Warszawy

62 km od Katowic

44 km od Tarnowskich Gór

238 km od Jeleniej Góry

110 km od Łodzi

106 km od w Kielc

232 km od Poznania

222 km od Rzeszowa

Poniedziałek

09:00-20:00

Wtorek

09:00-20:00

Środa

09:00-20:00

Czwartek

09:00-20:00

Piątek

09:00-20:00

Polecani z kategorii atrakcje weselne

Musujący Prosecco Van Katowice
Musujący Prosecco Van Katowice Katowice
(14)
Zobacz profil
WeddingLove
WeddingLove Rawa Mazowiecka
Zobacz profil
Perfect Service Barista
Perfect Service Barista Kraków
(12)
Zobacz profil
Wintydż
Wintydż Opole
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: