avatar

B&J Jarzębińscy

Świętojańska 20, Kościerzyna

(1)

O nas

Piekarnia Cukiernia B&J Jarzębińscy istnieje od 1977 roku i jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Siedziba firmy znajduje się w samym centrum Kościerzyny, pięknego miasta położonego wśród niezliczonych jezior Szwajcarii Kaszubskiej, województwo Pomorskie.
W ciągu blisko 40 lat działalności firma bardzo się rozwinęła, produkcja odbywa się w dwóch zakładach na terenie Kościerzyny. Codziennie 150 osób przygotowuje pachnące i apetyczne wypieki, które klienci z ochotą kupują.

Piekarnia Cukiernia jest producentem bardzo szerokiej gamy produktów piekarniczych i cukierniczych, a w sezonie letnim lodów produkowanych metodą tradycyjną. Oferta handlowa obejmuje około 800 pozycji asortymentowych w tym: desery, ciasta, ciasteczka, torty weselne, lody, produkty bezglutenowe oraz pieczywo w różnych postaciach i smakach.

Opinie - B&J Jarzębińscy

2.4

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd cukierni

Ceny

Atmosfera

MG

Małgorz G

Nie polecam!! Ostrzegam tutaj, bo nigdzie indziej nie ma możliwości dodania opinii o firmie. Drugi raz dostarczony tort nie zgadza się z zamówieniem. Tym bardziej, że drogo , tym drożej , że bezglutenowy. Cena jakby był ze złota..Pierwszy raz, o zgrozo, tort weselny. Dopiero po rozkrojeniu okazało się, że zarówno biszkopt jak i krem były inne od zamówionych..na szczęście był smaczny, chociaż i tak ciśnienie wzrosło. Nic nie pisałam. Drugi raz w tym roku. Urodzinowy. Zamówienie przyjmowała sama Szefowa placówki w Tczewie i znów TO SAMO. Zamawialiśmy tort czekoladowy na ciemnym biszkopcie a dostaliśmy białe blaty z dziwnym waniliowym kremem. Czekoladowy był krem na zewnątrz i ozdoby. No szlag z nimi człowieka trafi. Drogo a nikt człowieka nie słucha!! Szkoda słów i co za tym idzie pieniędzy. Durnia z człowieka robią..

2 lata temu

Kontakt - B&J Jarzębińscy

B&J Jarzębińscy

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Świętojańska 20 83-400 Kościerzyna

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: