www.djzkrakowa.pl

Grzegorz Guca - FunTon

www.djzkrakowa.pl

Nowa Huta, Kraków

(69)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Wszechstronność moich usług dedykowana jest dla klientów pragnących zorganizować wyjątkową i niepowtarzalną uroczystość, obsługiwaną przez wykwalifikowanego DJ – prezentera muzycznego w połączeniu z wodzirejem i konferansjerem. Jeśli chcesz, aby Twoja impreza była innowacyjna, zleć wydarzenie profesjonalnemu prowadzącemu i skontaktuj się ze mną.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1900 zł - 4900 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2023 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2022 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2021 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2019

Oferta - Djzkrakowa.pl

Oprawa muzyczna wesela

1900 zł - 4900 zł

www.djzkrakowa.pl
Ślub i wesele to jedno z najbardziej pamiętanych wydarzeń w życiu każdego człowieka. W tym dniu ludzie wyznają sobie miłość do końca życia, więc każdy chce, aby w tym czasie kiedy spełniają się marzenia, wszystko było dopracowane w jak najdrobniejszych szczegółach. Bardzo istotną kwestią jest więc szczególne miejsce ale przede wszystkim wyjątkowa oprawa muzyczna dlatego w procesie ich organizacji najlepiej postawić na profesjonalizm prowadzącego z długoletnim doświadczeniem. Jeżeli macie już pomysł na oryginalne wesele chętnie podejmę się realizacji Waszego planu. Proponuję Państwu poprowadzenie nowoczesnego wesela z elementami tradycji. Będzie to forma uroczystość w której Nowożeńcy decydują na jakim etapie tradycyjnego wesela, mają się pojawić się elementy przyzwoitego zaskoczenia swoich gości a z których chcieliby zrezygnować. Licząc na moją asertywność i błyskotliwość, można zaplanowany program również zmieniać na bieżąco według własnego uznania, nawiązując do tradycji regionu z którego pochodzicie. W temacie muzyki po wcześniejszym udzieleniu wskazówek od organizatorów dostosowuję ją do uczestników wesela.
Gwarantuję przygotowanie programowe, profesjonalne nagłośnienie, efektywne oświetlenie, fachowe prowadzenie oraz co bardzo ważne,- pełną współpracę z załogą lokalu. Dojazd, rekwizyty i nagrody uwzględnione w cenie. W temacie czasu trwania wesela z reguły proponuję godzinę zakończenia imprezy na godzinę 5.00 ale jeżeli goście chcą się bawić to ustalamy warunki na jakich będziemy grać dalej. Istnieje również możliwość oprawy muzycznej w składzie 2 osobowym.

Z wielką przyjemnością poprowadzę Państwa wesele, umilając wszystkim czas i pozostawiając po sobie niezapomniane wrażenia oraz stuprocentowe zadowolenie.

Poprawiny

1700 zł - 2500 zł

www.djzkrakowa.pl
Poprawiny to doskonała okazja, aby po weselu, jeszcze raz, już bez stresu i na spokojnie spędzić czas z rodziną. Ten staropolski zwyczaj, będący kontynuacją pierwszego dnia wesela, nawiązuje do czasów, kiedy zabawa trwała nawet kilka dni. Jeśli chcecie podtrzymywać tę tradycję, mogę zapewnić wszystkim doskonałą kontynuację zabawy. Zwykle organizuje się po południu np. o godzinie 14.00 pamiętając że goście są zmęczeni po zabawie weselnej. Po wspólnym obiedzie będzie chwila na wymianę komentarzy i wspomnień dotyczących poprzedniego wieczoru, jeszcze jedną sesję zdjęciową, a nawet wspólne tańce. Preferują tu raczej spokojniejszą muzykę z możliwością ustalenia wcześniej odpowiedniego repertuaru trwającego zazwyczaj do północy. Co do ubioru dopuszczalne są swobodniejsze kreacje niż te obowiązujące na weselu. Zasada ta dotyczy zarówno Nowożeńców jak i gości. Podczas wyboru kreacji na poprawiny kieruj się swoimi osobistymi preferencjami oraz komfortem. W drugim dniu wesela z pewnością nie zabraknie humoru i rodzinnych uścisków w miłej atmosferze.
P.S. Nie zapomnijcie poinformować gości o godzinie rozpoczęcia poprawin wpisując ją na zaproszeniu !!!
Łączę pozdrowienia
Grzegorz Guca

Opinie - Djzkrakowa.pl

5

69 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

KW

Karolina W

Pan Grzegorz to właściwa osoba na właściwym miejscu. Zabawy które prowadzi są śmieszne, nie przesadzone, a przy tym zabawne. Wesele pod ręką Pana Grzegorza na pewno będzie udane. Serdecznie polecamy !

1 tydzień temu

KP

Kamila P

Grzegorz is the best DJ we could have hoped for. He had the best choice of music, suiting both English and Polish guests, everyone had the best time of their lives. I've never attempted a better wedding. I would definitely recommend Grzegorz as your DJ, he'll make your party unforgettable. Zdecydowanie polecamy!!

1 tydzień temu

AO

Anna O

Pełen profesjonalizm! Po raz kolejny mieliśmy przyjemność bawić się na przyjęciu prowadzonym przez Grzegorza, tym razem było to nasze własne wesele. Goście zachwyceni różnorodnością puszczanych utworów i zabawami. Gorąco polecamy!

2 tygodnie temu

PK

Piotr K

Polecamy Pana Grzegorza, pełen profesjonalizm! Bardzo dobry kontakt z Panem DJ'em zarówno przed, jak i w trakcie wesela. Pan Grzegorz idealnie wyczuł upodobania muzyczne gości, przez co parkiet był pełen od początku imprezy niemal do samego rana. Można powiedzieć, że zabawa prowadzona przez Pana Grzegorza łączy pokolenia - zarówno młodsi i starsi goście świetnie się razem bawili. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy!!!

1 miesiąc temu

JU

Joanna U

Pan Grzegorz spełnił w 100 % (albo i więcej) nasze oczekiwania. Oprawa muzyczna była znakomita, wpisywała się idealnie w nasze nietypowe ,bo polsko-arabskie wesele 😃 Pomimo małego, kameralnego przyjęcia impreza z pewnością była ogromna ,to wszystko dzięki Grzesiowi 😉 serdecznie polecamy każdemu i na pewno parą, które tak jak my są mieszanką kultur 😄

1 miesiąc temu

DS

Dorota S

Super współpraca - od pierwszego kontaktu, przez ustalanie zasad współpracy, do końca przyjęcia weselnego. Grzegorz bardzo dobrze poradził sobie z trudnym zadaniem rozkręcenia kameralnego wesela. Dobre słuchanie potrzeb i dopasowanie się do nich. Wszyscy goście zadowoleni :)

8 miesięcy temu

AP

Agata P

Pan Grzegorz zapewnił nam imprezę do białego rana, dostosowując się do potrzeb i preferencji naszych gości. Oprócz różnorodnej playlisty, unikatowych zabaw i pełnego humoru wodzirejowania, pan Grzegorz dał nam być gościem na własnym weselu - czuliśmy się w pełni zaopiekowani (nie musieliśmy pamiętać o harmonogramie; stresować się, że o czymś zapomnimy). Gorąco polecamy - Agata i Szymon

8 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Swoją współpracą z Nowożeńcami podczas organizacji wesel trwa już 15 lat. Natomiast nagłośnieniem różnego rodzaju eventów zajmuje się dużo dłużej a moje początki sięgają organizacji w podstawówce komersu. A później w szkoły średniej dyskotek szkolnych granych z kaset magnetofonowych na sprzęcie Technics czy później płyty CD na ekwipunku Diora z kolumnami TONSIL... - to były czasy ;).

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta wyróżnia się wszechstronnością świadczonych usług i bardzo wysokim poziomem prowadzenia.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Największym wyzwaniem przez okres 15 lat było dostarczenie sprzętu katamaranem, jego rozłożenie i zagranie uroczystości weselnej na statku, który cały czas podczas trwania uroczystości pływał po morzu. Kolejną próbą sił było po całonocnej zabawie jego spakowanie i przetransportowanie bezpiecznie na ląd. W kopalni 130 m. pod ziemią też już prowadziłem wesele, ale to nie był taki "hadr-core" jak na wodzie ;). Nie grałem jeszcze chyba tylko w powietrzu, ale to kwestia czasu...

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstsze pytania dotyczą długości prowadzenia wesela, która u mnie nie ma ograniczenia czasowego...

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W mojej podstawowej ofercie znajduje się przygotowanie programowe, nagłośnienie, oświetlenie oraz prowadzenie uroczystości weselnej. Jest w nich 5 podstawowych punktów programowych tj: Przywitanie, 1 taniec, Tort, Podziękowanie dla rodziców oraz Oczepiny.

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

Z terminami jak z ruletką, nie ma reguły... Na niektóre dni mam po 15 zapytań a są daty, nad którymi panuje jakieś fatum ;) i rezerwowane są w ostatniej chwili. Najbardziej oblegane miesiące w roku to Maj - Październik i tu należy się liczyć z przynajmniej rocznym wyprzedzeniem, ale warto próbować pytać o dostępność.

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Repertuar każdej uroczystości układają organizatorzy ! Przesyłam im pliki programowe, z których wybierają sobie najbardziej interesujące ich pozycje według swoich gustów. Zawsze jednak podczas ustalania szczegółów służę dobrą radą ;)).

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

Nie mam dużych wymagań technicznych. Potrzebuję dobrego dostępu na salę, przynajmniej 3-4 godziny przed rozpoczęciem uroczystości oraz w miarę możliwości dobrego zasilania sieciowego bez przepięć wychodzących z gniazdek prądowych. Może być siłowe 380V.

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

Nie wyobrażam sobie zorganizować wesela bez chociażby jednej lub dwóch zabaw. W swoim repertuarze posiadam bogaty pakiet rozrywkowy do wyboru przez zamawiających. O wszystkim jednak decydują organizatorzy.

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

Długość uroczystości weselnej uzależniona jest od kilku czynników. Np. godziny rozpoczęcia imprezy, pory roku, miejsca, ilości osób, wieku gości i ich kondycji. Nie mam ograniczeń czasowych, gram i prowadzę wesele do momentu kiedy Nowożeńcy pozwolą, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Najczęściej uroczystość weselna prowadzona jest do godziny 5.00 nad ranem, z możliwością bezpłatnego przedłużenia, jeśli nie ma żadnych ograniczeń w lokalu...

Kontakt - Djzkrakowa.pl

www.djzkrakowa.pl

website youtube facebook Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 9451870340

Nowa Huta Kraków

240 km od Wrocławia

68 km od Tarnowa

70 km od Nowego Sącza

255 km od Warszawy

70 km od Bielsko-Białej

103 km od Częstochowy

99 km od Gliwic

71 km od Katowic

196 km od Łodzi

104 km od w Kielc

136 km od Krosna

108 km od Mielca

146 km od Rzeszowa

134 km od Tarnobrzega

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: