Adriano Montana

dj Adriano

Adriano Montana

(20)

O nas

Doskonała muzyka i zabawa na Twoim weselu! Do tego niesamowita aura świetlna. Doświetlenie ścian i sufitów. Elastyczność w wyborze utworów muzycznych. Wesela polskie, anglojęzyczne międzynarodowe.
Wesoła muzyka, balanga, przeboje i hity satelity...te dawne i te najświeższe. Jedyny i niepowtarzalny klimat, dedykowany dla Was...z pasji do muzyki i zabawy.
Obsługuję przyjęcia weselne, poprawiny, imprezy firmowe, eventy, imprezy klubowe. Dotychczas oprócz klientów indywidualnych na współpracę ze mną zdecydowały się między innymi takie osobistości jak: Olivier Janiak, Iwona Pavlović, Doda, czy Krzysztof Hołowczyc.
Koniecznie skontaktuj się z nami, aby zaplanować i stworzyć weselną uroczystość na miarę Twoich najskrytszych marzeń.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3500 zł - 6000 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - Adriano Montana

Oprawa muzyczna wesela

2500 zł - 4000 zł

Poprawiny

700 zł - 1200 zł

Opinie - Adriano Montana

5

20 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

A

A.A

Z czystym sumieniem polecam Dj Adriano Montanę! Zdecydowanie utalentowany i najlepszy dj-wodzirej, którego można mieć na weselu: odpowiednia muzyka, która nie pozwala nawet na chwilę zejść z parkietu, profesjonalny sprzęt i oświetlenie budujące fantastyczny klimat, świetne zabawy integrujące gości weselnych na najwyższym poziomie, rzadko spotykana pomysłowość i poczucie humoru - to wszystko otrzymacie w pakiecie przy organizacji wesela przez dj\'a. Widać, że dj Adriano Montana kocha to, co robi, a w rozbawienie gości wkłada pełne zaangażowanie i energię. Przy tym jest wyluzowany, idealnie wyczuwa nastrój gości i łatwo potrafi nawiązać z nimi kontakt-wszystko to sprawia, że dj Adriano jest gwarancją udanego wesela!

7 lat temu

MR

Margaretha R

Polonia w Malmö / Szwecji pięknie dziękuję za wspaniałe prowadzoną imprezę Andrzejkową. Nieprawdopodobnie jak można ogarnąć tak zróżnicowaną wiekowo grupę ludzi i wszyscy w euforii pytają o następną zabawę . Pewnie nie tylko profesjonalizmowi DJ Adriana zawdzięczamy sukces tego wieczoru. Całokształt odbioru uzupełniał urok osobisty DJ oraz elastyczność dostosowania się do atmosfery imprezy. Polecamy gorąco i pewnie nie ostatni raz się widzieliśmy.

4 lata temu

Źródło: Facebook

KC

Krzysiek C

Polecamy! Impreza na spontanie, pełen parkiet ludzi. Klienci zadowoleni i chcą więcej💪Pełen profesjonalizm!!! Potrafi trafić z muzyką w gusta każdego wymagającego tancerze😁 Ps. Koniecznie musimy to powtórzyć 😀😀

4 lata temu

Źródło: Facebook

SJ

Sara J

W imieniu firmy Nielsen Brandbanki bardzo dziękuję DJ Adriano za zafundowanie full rozrywki podczas rejsu statkiem Joanna w Szczecinie :)! Polecam :)!

4 lata temu

Źródło: Facebook

MB

Magda B

Rewelacyjna zabawa, polscy i angielscy goście byli zachwyceni atmosferą i zabawą do późnych godzin nocnych. Nie mogło być lepiej. Dziękujemy 🎉💃🏻🕺🏻🎼🎤

4 lata temu

Źródło: Facebook

AN

Adrian N

Świetna współpraca, jakość i oprawa. Goście i My jesteśmy zachwyceni i bawiliśmy się do samego końca. Polecamy! 🙂

4 lata temu

Źródło: Facebook

Basia Ś

Profesjonalne poprowadzenie imprezy firmowej .Najlepszy!!!

5 lat temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Już od czasów studenckich miałem przyjemność prowadzić wesela dla osób z różnych stron Polski, a także dla Par Młodych z zagranicy.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Nagłośnienie, oświetlenie, muzyczne trendy i zabawy na oczepiny. Do wyboru pozostaje także forma prowadzenia w dwóch językach - polskim i angielskim. Ku zadowoleniu naszych Gości wcześniej z Młodą Parą wspólnie ustalamy szczegóły i doprecyzowujemy je tak, aby uzyskać najbardziej pożądaną formę zabawy.

Kontakt - Adriano Montana

Adriano Montana

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Szczecin

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: