Śpiewający i grający DJ-WODZIREJ! SAX, AKORDEON + WOKAL

Andrzej Frąckiewicz

Śpiewający i grający DJ-WODZIREJ! SAX, AKORDEON + WOKAL

Chodecka, Warszawa

(4)
Pokaż telefon

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ
Prowadzimy imprezy jako śpiewający i grający Dj-Wodzirej. Jako weselny DJ gramy utwory na żywo (klawisz+gitara+saksofon+wokal), zabawiamy gości muzyką biesiadną (akordeon) oraz odtwarzamy ulubione muzyczne hity z lat 60′ 70′ i 80′ aż po najnowsze muzyczne bestsellery grane w popularnych klubach i stacjach radiowych.


Zabawa na weselu razem z nami:


• Gramy i odtwarzamy muzykę dla wszystkich pokoleń. Różnica wieku między nami pozwala nam dopasować muzykę dla starszego i młodszego pokolenia.

• Każdą uroczystość planujemy indywidualnie: omawiamy scenariusz i repertuar z organizatorem (Państwo Młodzi). Ustalamy szczegóły konkursów, zabaw, dedykacji.

• Czas Waszej zabawy jest czasem naszej pracy: podczas pracy nie spożywamy alkoholu i zachowujemy świetną kondycję fizyczną do końca imprezy.

• Urozmaicając uroczystość potrafimy odejść od ustalonego schematu – na życzenie gości zagramy i zaśpiewamy lub odtworzymy każdy utwór.

Zapraszamy do kontaktu oraz na www.weselnydj.com

3300 zł - 4000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

3000 zł - 3500 zł

dojazd w cenie do 50 km

Poprawiny

1000 zł - 1500 zł

jeśli w tej samej sali weselnej

Opinie

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

M

Monika

Super! Super! Super! :) Ciężko mi powiedzieć coś innego! :) Z powodu ograniczenia naszego wesela do grona najbliższej rodziny postanowiliśmy zrezygnować z większego zespołu, który znamy od lat i poszukać dja. Na nasze szczęście znaleźliśmy w Internecie ofertę Pana Andrzeja. :) Byłam pełna obaw jak to będzie skoro bierze się obcego usługodawcę z Internetu ale chyba po prostu mamy szczęście :) Zabawa była świetna, prowadzenie imprezy super, konkurs wiedzy o parze młodej, zabawy w trakcie wesela, biesiada za stołami - wszystko ze smakiem i w dobrym guście :) Goście byli zachwyceni, co chwile ktoś pytał skąd wzięłam ten zespół - ludzie tak to określali, co uważam za duży plus skoro trio: dj, wodzirej, saksofonistka są postrzegani jako zespół a nie dj. :) Co do muzyki puszczanej przez dja - żywe znane kawałki, cos z różnych lat i dla każdego. Zabawa super! Mimo nie dużego wesela parkiet nie był pusty ani przez chwilę. Chciałabym też pochwalić Pana Andrzeja za super dogadywanie się z kamerzystą, fotografem i obsługą sali w różnych kwestiach przez co wszystko tworzyło wspólną całość. Dj-Wodzirej Andrzej Frąckiewicz sprawił, że nasze wesele jest niezapomniane a my do dziś zbieramy pochwały za Pana Andrzeja. :) Pozdrawiamy gorąco, Monika i Karol

11 miesięcy temu

GS

Grzegorz S

Zacznę od tego, że nasze wesele organizowaliśmy na wsi. Każdy od razu skreślił naszego Dj'a twierdząc, że zespół to jednak zespół. Dziś, w dwa tygodnie po weselu niektórzy dalej twierdzą, że "ten zespół" grał świetnie. Panowie ( obowiązkowo wraz z Panią saksofonistką) robią robotę. Muzyka non stop, świetny dobór repertuaru, oczepiny ze smakiem ale w takim stylu, że wszyscy płaczą ze śmiechu. Wystarczy się zdecydować na kolektyw Pana Andrzeja i więcej o oprawę muzyczną nie ma co się martwić. Dzięki nim mieliśmy spokojną głowę a goście bawili się świetnie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za udaną zabawę! My już poleciliśmy dalej :-)

2 lata temu

KO

Kinga O

Świetny DJ na wesele, muzyka była dopasowywana do gości, którzy bawili się znakomicie. Bardzo podobało nam się to, że Panowie i Pani saksofonistka grali i śpiewali na żywo zarówno ze sceny, jak i za stołami. Zabawy na oczepiny na poziomie. Dziękujemy jeszcze raz za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela i bardzo polecamy, Kinga i Rafał.

2 lata temu

DD

Dominik D

Świetna oprawa muzyczna, Panowie bardzo dobrze poprowadzili nasze wesele, wszystkie ich pomysły układały się w spójną całość, co dało świetny efekt. Zarówno my jak i goście do dzisiaj wspominamy tę noc pozytywnie. Polecamy! :)

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Muzyka jest naszą ogromną pasją, dzięki czemu możemy włożyć w swoją pracę wiele serca, zapału i pogody ducha. Największą radość sprawia nam zadowolenie gości. Cieszy nas kiedy wszyscy bawią się doskonale przy hitach które odtwarzamy, bądź wykonujemy na żywo. Jest to dla nas wzruszające, że możemy wielokrotnie uczestniczyć w tak pięknych dniach jakimi są śluby, wesela, rocznice, urodziny i wiele innych.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Jako młody chłopiec interesowałem się muzyką, więc postanowiłem nauczyć się grać na gitarze. Z kolegami stworzyliśmy zespół muzyczny, po pewnym czasie dostaliśmy propozycję zagrania na weselu i tak to się zaczęło :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 2010r. zajmujemy się oprawą muzyczną imprez. Zagraliśmy w tym czasie wiele wesel, co potwierdzają oceny zadowolonych klientów na naszej stronie www.weselnydj.com w zakładce "opinie"

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie a mianowicie: kolumny LDM GD PRO 2X1000W RMS + 2X500W RMS, 20 kanałowy Powermikser Soundcraft, mikrofony Shure SM 58, Sennheiser E945, Korg PA-500, gitara Fender Stratocaster, saksofon altowy Yamaha Yas 62, akordeon Hohner, oświetlenie i wytwornice dymu American DJ oraz wiele innych przeszkadzajek :)

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Najlepsze momenty są wtedy, gdy goście przychodzę na koniec wesela pożegnać się z nami i podziękować za dobrą zabawę.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Za zwyczaj wesele trwa 10 godz. Jesteśmy min 2,5 godz. przed rozpoczęciem i 1,5 godz. po zakończeniu. Rozstawienie sprzętu trwa dłużej, ponieważ musimy skonfigurować wszystkie ustawienia estetyczne oraz dopasować się do akustyki sali.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Oferujemy: odtwarzanie oryginalnych utworów, granie i śpiewanie na żywo ( akordeon, gitara, saksofon, keyboard, tamburyn, melodyka ), profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie, tradycyjną biesiadę z akordeonem i saksofonem za stołami, zabawy i konkursy oczepinowe z nagrodami, dojazd do 50km w cenie.

Jaki jest Twój styl?

Nasz styl to przede wszystkim klimat tradycyjnego Polskiego wesela prowadzonego na wysokim poziomie. Oczywiście idziemy do przodu i wykorzystujemy wszystkie możliwości techniczne, oraz wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Lubią dobrze bawić się, a my jesteśmy w stanie im to zapewnić

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Sala w stylu retro, ale z elegancją no i najważniejsze, żeby była dobra akustyka. Cała reszta zależy od nastawienia gości, oraz stylu jakiego oczekuje Para Młoda.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Wiele Par Młodych nie da się zapomnieć, ale jednej w szczególności Bartka i Ilony byli odlotowi :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Współpracę cenię sobie z osobami punktualnymi, odpowiedzialnymi oraz z poczuciem humoru.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Historia autentyczna, która miała miejsce kilka lat temu. Na koniec wesela podczas pakowania sprzętu podszedł starszy Pan (około 80-tki) i pyta czemu nie gramy, więc ja mu na to, że wesele już się skończyło. Lecz ten Pan był po kilku głębszych i nie bardzo kojarzył, po chwili wykrzyczał, cytuję : grać k...a dychę daję i wygrzebał z kieszeni banknot 10 zł rzucając go przed siebie. Oczywiście podziękowaliśmy Panu za hojność i dalej zajmowaliśmy się pakowaniem sprzętu.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Zazwyczaj pada pytanie o cenę i dostępność terminu.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Większość pytań pada na indywidualnym spotkaniu, ale zanim do nie go dojdzie powinni wiedzieć, że mają spotkają się z osobą odpowiedzialną i doświadczoną.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Uważam, że warto sprawdzić nie tylko, czy usługodawca potrafi ładnie zaprezentować się na obrobionych zdjęciach lub filmach video, ale także jak wygląda impreza na żywo.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Solidność, pełne zaangażowanie, punktualność oraz spontaniczność w działaniu

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Uważamy, że potrafimy sprostać wymaganiom każdego klienta. Wszystkie imprezy odbywają się na wysokim poziomie, scenariusz ustalany jest z Parą Młodą. Łączymy pracę z zabawą, przekazując wiele pozytywnej energii gościom.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nie jesteśmy zwykłym pospolitym DJ-em, ponieważ nie tylko odtwarzamy oryginalne utwory, ale również wykonujemy muzykę na żywo, integrujemy się z gośćmi poprzez granie i śpiewanie za stołami. Różnica wieku między nami sprawia, że potrafimy dopasować muzykę dla młodszego jak i starszego pokolenia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie ustalając z nim scenariusz wesela, oraz grany repertuar.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Jest wiele, więc ciężko wymieniać

Wolne terminy

Kontakt

Śpiewający i grający DJ-WODZIREJ! SAX, AKORDEON + WOKAL

website facebook

Chodecka 03-350 Warszawa

94 km od Radomia

99 km od Ostrołęki

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: