One Man Show GB DE PL
One Man Show GB DE PL Szczecin
(55)
Zobacz profil
Dj Danny Be
Dj Danny Be Gliwice
(3)
Zobacz profil
Dj Shine - Twoi goście zrobią WOW!
Dj Shine - Twoi goście zrobią WOW! Warszawa
(21)
Zobacz profil
Złap Welon DJ/Konferansjer + Akordeon
Złap Welon DJ/Konferansjer + Akordeon Warszawa
Zobacz profil
Śpiewający i grający DJ-WODZIREJ! SAX, AKORDEON + WOKAL

Andrzej Frąckiewicz

Śpiewający i grający DJ-WODZIREJ! SAX, AKORDEON + WOKAL

Chodecka, Warszawa

(5)

O nas

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ
Prowadzimy imprezy jako śpiewający i grający Dj-Wodzirej. Jako weselny DJ gramy utwory na żywo (klawisz+gitara+saksofon+wokal), zabawiamy gości muzyką biesiadną (akordeon) oraz odtwarzamy ulubione muzyczne hity z lat 60′ 70′ i 80′ aż po najnowsze muzyczne bestsellery grane w popularnych klubach i stacjach radiowych.


Zabawa na weselu razem z nami:


• Gramy i odtwarzamy muzykę dla wszystkich pokoleń. Różnica wieku między nami pozwala nam dopasować muzykę dla starszego i młodszego pokolenia.

• Każdą uroczystość planujemy indywidualnie: omawiamy scenariusz i repertuar z organizatorem (Państwo Młodzi). Ustalamy szczegóły konkursów, zabaw, dedykacji.

• Czas Waszej zabawy jest czasem naszej pracy: podczas pracy nie spożywamy alkoholu i zachowujemy świetną kondycję fizyczną do końca imprezy.

• Urozmaicając uroczystość potrafimy odejść od ustalonego schematu – na życzenie gości zagramy i zaśpiewamy lub odtworzymy każdy utwór.

Zapraszamy do kontaktu oraz na [treść zablokowana]

PRZEDZIAŁ CENOWY

4200 zł - 5000 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta - WeselnyDJ

Oprawa muzyczna wesela

3000 zł - 3500 zł

dojazd w cenie do 50 km

Poprawiny

1000 zł - 1500 zł

jeśli w tej samej sali weselnej

Opinie - WeselnyDJ

5

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

MI

Monika I

Witamy, mieliśmy malutkie wesele ok 45 dorosłych osób i przy tak małej liczbie gości Pan Andrzej poprowadził zabawę na 6. Muzyka, prowadzenie oraz atrakcje na najwyższym poziomie. Polecamy z całego serca.

2 lata temu

Bardzo dziękujemy za miłe słowa :)

M

Monika

Super! Super! Super! :) Ciężko mi powiedzieć coś innego! :) Z powodu ograniczenia naszego wesela do grona najbliższej rodziny postanowiliśmy zrezygnować z większego zespołu, który znamy od lat i poszukać dja. Na nasze szczęście znaleźliśmy w Internecie ofertę Pana Andrzeja. :) Byłam pełna obaw jak to będzie skoro bierze się obcego usługodawcę z Internetu ale chyba po prostu mamy szczęście :) Zabawa była świetna, prowadzenie imprezy super, konkurs wiedzy o parze młodej, zabawy w trakcie wesela, biesiada za stołami - wszystko ze smakiem i w dobrym guście :) Goście byli zachwyceni, co chwile ktoś pytał skąd wzięłam ten zespół - ludzie tak to określali, co uważam za duży plus skoro trio: dj, wodzirej, saksofonistka są postrzegani jako zespół a nie dj. :) Co do muzyki puszczanej przez dja - żywe znane kawałki, cos z różnych lat i dla każdego. Zabawa super! Mimo nie dużego wesela parkiet nie był pusty ani przez chwilę. Chciałabym też pochwalić Pana Andrzeja za super dogadywanie się z kamerzystą, fotografem i obsługą sali w różnych kwestiach przez co wszystko tworzyło wspólną całość. Dj-Wodzirej Andrzej Frąckiewicz sprawił, że nasze wesele jest niezapomniane a my do dziś zbieramy pochwały za Pana Andrzeja. :) Pozdrawiamy gorąco, Monika i Karol

3 lata temu

GS

Grzegorz S

Zacznę od tego, że nasze wesele organizowaliśmy na wsi. Każdy od razu skreślił naszego Dj'a twierdząc, że zespół to jednak zespół. Dziś, w dwa tygodnie po weselu niektórzy dalej twierdzą, że "ten zespół" grał świetnie. Panowie ( obowiązkowo wraz z Panią saksofonistką) robią robotę. Muzyka non stop, świetny dobór repertuaru, oczepiny ze smakiem ale w takim stylu, że wszyscy płaczą ze śmiechu. Wystarczy się zdecydować na kolektyw Pana Andrzeja i więcej o oprawę muzyczną nie ma co się martwić. Dzięki nim mieliśmy spokojną głowę a goście bawili się świetnie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za udaną zabawę! My już poleciliśmy dalej :-)

4 lata temu

KO

Kinga O

Świetny DJ na wesele, muzyka była dopasowywana do gości, którzy bawili się znakomicie. Bardzo podobało nam się to, że Panowie i Pani saksofonistka grali i śpiewali na żywo zarówno ze sceny, jak i za stołami. Zabawy na oczepiny na poziomie. Dziękujemy jeszcze raz za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela i bardzo polecamy, Kinga i Rafał.

4 lata temu

DD

Dominik D

Świetna oprawa muzyczna, Panowie bardzo dobrze poprowadzili nasze wesele, wszystkie ich pomysły układały się w spójną całość, co dało świetny efekt. Zarówno my jak i goście do dzisiaj wspominamy tę noc pozytywnie. Polecamy! :)

5 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 2010r. zajmujemy się oprawą muzyczną imprez. Zagraliśmy w tym czasie wiele wesel, co potwierdzają oceny zadowolonych klientów na naszej stronie www.weselnydj.com w zakładce "opinie"

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Sposobem działania, czyli nie tylko odtwarzanie oryginalnych utworów, ale również granie i śpiewanie na żywo, oraz możliwość doboru dodatkowych instrumentów np. saksofonu.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Na jednej z imprez był problem z prądem, więc trzeba było zabawiać gości kilka razy graniem przy świecach na akordeonie. Mimo wszystko daliśmy radę i wszyscy byli zadowoleni :)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Ciężko sprecyzować, ale najczęściej zadawane pytanie brzmi : jaki jest przebieg wesela. To jest z reguły długa i wyczerpująca wypowiedź.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oferujemy: odtwarzanie oryginalnych utworów, granie i śpiewanie na żywo ( akordeon, gitara, saksofon, keyboard, tamburyn, melodyka ), profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie, tradycyjną biesiadę z akordeonem i saksofonem za stołami, zabawy i konkursy oczepinowe z nagrodami, dojazd do 50km w cenie.

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

min 1 lub 1,5 roku

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Tak, ale nie więcej niż w 50 % , ponieważ to ja odpowiadam za dopasowanie repertuaru do gości bawiących się na imprezie

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

Tak naprawdę to, dach nad głową, dostęp do prądu i współpraca kelnerów

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

Oczywiście, na początku zabawy integracyjne, później zabawy związane z Parą Młodą, oraz zabawy oczepinowe

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

Większość wesel kończy się między 4-5 rano, ale bywało i do 7 :)

Kontakt - WeselnyDJ

Śpiewający i grający DJ-WODZIREJ! SAX, AKORDEON + WOKAL

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Chodecka 03-350 Warszawa

Polecani z kategorii dj na wesele

DJ Gofer
DJ Gofer Łochów
(23)
Zobacz profil
Dj Karol Kondej / Wedding & Event Dj - Karol Kondej
Dj Karol Kondej / Wedding & Event Dj - Karol Kondej Warszawa
(2)
Zobacz profil
Duet Dj + Prezenter, wesela, imprezy firmowe, rocznice, 18ki
Duet Dj + Prezenter, wesela, imprezy firmowe, rocznice, 18ki Płońsk
(11)
Zobacz profil
DJ Dreep
DJ Dreep Warszawa
(105)
Zobacz profil

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: