Heest Events
Heest Events Warszawa
(31)
Zobacz profil
TERYTORIA Zespół muzyczny DJ & live ACT
TERYTORIA Zespół muzyczny DJ & live ACT Warszawa
(31)
Zobacz profil
MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro
MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro Warszawa
(38)
Zobacz profil
DJ Lizard - Wodzirej / Prezenter
DJ Lizard - Wodzirej / Prezenter Lublin
(34)
Zobacz profil
Macro Events - Twój DJ i Wodzirej

Tomasz

Macro Events - Twój DJ i Wodzirej

(10)

O nas

Pragniesz bawić przy swoich ulubionych hitach lub nowościach muzycznych­, które same porywają do tańca ?
Chcesz, aby Twoja impreza była nie zapomniana ?
Zapraszam do współpracy ze mną!
Co oferuję:
- Zabawę przy profesjonalnej muzyce (aktywna przynależność do DJ-skich klubów płytowych)

- Dostosowanie imprezy do potrzeb i oczekiwań gości,
- DJ-a który również jest konferansjerem
- gwarantuję, że na moich imprezach nie brakuje interakcji z publicznością.
- Gwarancję dobrej i zarazem niezapomnianej zabawy, której przebieg omawiany jest z organizatorami bardzo szczegółowo (do zabaw wykorzystuję także gadżety czy rekwizyty).

- Profesjonalny sprzęt nagłaśniający, konsolę DJ-ską Pioneer, oświetlenie, wytwornicę dymu (na życzenie także wytwornicę dymu ciężkiego, aby pierwszy taniec był tańcem w chmurach)
Muzykę dobieramy w zależności od upodobań Pary Młodej, organizatorów, jak również do danej sytuacji podczas zabaw.
W repertuarze posiadamy polską i zagraniczną muzykę lat 60,70,80,90, disco polo, dance, nowoczesną muzykę komercyjną itd.
Zapraszam do kontaktu.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 6000 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Własne oświetlenie

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2019

Oferta - Macro Events - Twój DJ i Wodzirej

Oprawa muzyczna wesela

2000 zł - 3499 zł

Pragniesz bawić przy swoich ulubionych hitach lub nowościach muzycznych­, które same porywają do tańca ? Chcesz, aby Twoja impreza była nie zapomniana ?
Zapraszam do współpracy ze mną!
Co oferuję:
- Zabawę przy profesjonalnej muzyce (aktywna przynależność do DJ-skich klubów płytowych)

- Dostosowanie imprezy do potrzeb i oczekiwań gości,
- DJ-a który również jest konferansjerem - gwarantuję, że na moich imprezach nie brakuje interakcji z publicznością.
- Gwarancję dobrej i zarazem niezapomnianej zabawy, której przebieg omawiany jest z organizatorami bardzo szczegółowo (do zabaw wykorzystuję także gadżety czy rekwizyty).

- Profesjonalny sprzęt nagłaśniający, konsolę DJ-ską Pioneer, oświetlenie, wytwornicę dymu (na życzenie także wytwornicę dymu ciężkiego, aby pierwszy taniec był tańcem w chmurach)
Muzykę dobieramy w zależności od upodobań Pary Młodej, organizatorów, jak również do danej sytuacji podczas zabaw. W repertuarze posiadamy polską i zagraniczną muzykę lat 60,70,80,90, disco polo, dance, nowoczesną muzykę komercyjną itd.
Zapraszam do kontaktu.

Poprawiny

500 zł - 1000 zł

Szczegóły poprawin ustalam indywidualnie.
Zakres usług dostosowuję do wymagań Klientów.

Opinie - Macro Events - Twój DJ i Wodzirej

5

10 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

JD

Julia D

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Tomkiem i z oprawy muzycznej na weselu! DJ uwzględnił wszystkie utwory, ktore podesłaliśmy od siebie i gości:) Goście bardzo zachwalali muzykę, wszyscy świetnie się bawiliśmy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim, ktorzy chcą się dobrze bawić na swoim weselu :)

2 lata temu

KB

Klaudia B

Chcieliśmy serdecznie podziękować chłopakom za uświetnienie naszego wielkiego dnia. :) Goście bawili się wyśmienicie. Bardzo nam się podobało, że możemy zaproponować swoją muzykę, jak również zabawy, co było to dla nas bardzo ważne, ponieważ wesele było polsko - ukraińskie. Z pewnością polecamy ten dobrze zgrany duet. :)

2 lata temu

WM

Wójcik M

Świetnie poprowadzona impreza, konkretne, uczciwe podejście. Dostaliśmy dużo ciekawych rad, które rewelacyjnie się sprawdziły na imprezie. Bardzo otwarta, rzeczowa i życzliwa ekipa. Goście zadowoleni, nawet osoby które były same chwaliły że nie sądziły że się tak wybawia, duża w tym zasługa organizowanych animacji- tutaj uklon dla pana Pawła i Artura! Wszystko się odbyło zgodnie z ustaleniami ? dziękujemy i polecamy ?

2 lata temu

MZ

Marta Z

Wesele bardzo udane, muzyka świetna, super współpraca, świetnie poprowadzone zabawy, polecamy w 100%!

2 lata temu

AK

Anita K

Polecam wszystkim! Świetny kontakt. Dziękujemy za niezapomniana imprezę. Wodzirej rozruszał całe towarzystwo.

2 lata temu

AP

Agata P

Bardzo polecam Tomka!! Grał u nas na weselu 29.04.2017. Cała oprawa na wysokim poziomie, gustowna i dopasowana do potrzeb pary:). Muzyka różnorodna gdzie każdy znajdzie coś dla siebie:) Potrafi bawić towarzystwo i wyczuć gości. Serdecznie polecamy!!

2 lata temu

JK

Joanna K

Najlepszy DJ jaki mógł nam się trafić, w sierpniu 2018 Tomek grał na naszym weselu. Bez problemu przeprowadził nas przez tak ważny dla nas wieczór. Oświetlenie oraz oprawa muzyka dobrana do gustu naszego oraz naszych gości. Dziękujemy i polecamy Asia i Sebastian.

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Poczucie stwarzania dobrego klimatu na parkiecie i wesela kończone o świcie :)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od prowadzenia wesel dla moich najbliższych znajomych.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 2016r.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

- Nagłośnienie Sopockiej firmy BOXelectronics specjalizującej się w produkcji mobilnych systemów nagłośnienia aktywnego. - Konsola DJska Pioneer oparta o odtwarzacze CDJ2000 i Mikser DJM800 - Ruchome głowy z LEDowym 90-watowym źrodłem światła - LEDbary do podświetlania ścian i firan

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Przywitanie pary młodej i budowanie klimatu w setach muzycznych

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Potrzebuję około 3 godzin przed imprezą, aby rozłożyć i wysterować sprzęt pod konkretną salę i klimat imprezy.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

- Dj+Wodzirej - obsługa Wesela we dwie osoby, - Profesjonalne nagłośnienie, - Oświetlenie (ruchome głowy+LED Bary podświetlające ściany parkietu), - Muzyka także z płyt winylowych, - Wytwornica dymu, - Projektor wyświetlający pokazy slajdów, zdjęć oraz filmów, - Gadżety dla gości do animacji.

Jaki jest Twój styl?

Jestem elastyczny jeśli chodzi o styl muzyczny, co pozwala mi dostosować się do określonej publiki i atmosfery jaka ma miejsce na weselu. Ułatwia mi to sprawienie, aby goście nie nudzili się na Twojej imprezie.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

- Oczekiwanie wysokiej jakości obsługi - Potrzebę indywidualnego podejścia do klienta - Chęć otrzymania planu wesela/scenariusza, możliwości jego modyfikacji

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Chciałbym zagrać wesele na tarasie wysokiego budynku pod gołym niebem :)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej współpracuje mi się z profesjonalistami którzy mają poczucie czasu, miejsca i sytuacji w jakich znajdą się na imprezie.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Miało to miejsce na jednym z moich pierwszych wesel. Młodzi wynajęli mnie z zaznaczeniem iż wesele ma być bankietem bez żadnych weselnych rytułałów. Po godzinie grania Pan Młody podchodzi mówiąc: "Zmieniamy kurs: Mają być zabawy, oczepiny, toasty" ... Tego dnia mój człowiek od oświetlenia i pomocy stał się wodzirejem i odnalazł się w tym w 100% !!! ... i robi to do tej pory :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pytają o to czy mimo tego że jestem DJem przywitam ich na sali wychodząc do Nich ??? Odpowiadam że oczywiście tak !, to dla mnie najistotniejszy moment imprezy którego dobre poprowadzenie sprawi iż stres i zdenerwowanie Pary Młodej spadną do minimum, bo resztę rozładuje za konsolą.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Moja przygoda z muzyką, zaczęła się jeszcze w dzieciństwie. Uczęszczając do gimnazjum czy szkoły średniej, udzielałem się jako prowadzący szkolne dyskoteki. W 2010 roku, zacząłem gromadzić swoją płytotekę korzystając z klubów płytowych dla DJów których członkiem jestem do dnia dzisiejszego. 2011 rok był przełomowy jeśli chodzi o rozwój mojego warsztatu DJskiego. Zacząłem pracę w klubie muzycznym, którego w przeciągu pół roku zostałem DJem rezydentem. Granie tylko na regularnych imprezach klubowych zadowalało mnie do 2014r. Wtedy podjąłem decyzję o rozpoczęciu grania także na imprezach okolicznościowych jako mobilny DJ. Od tamtej pory, ciągle poszerzam swój warsztat konferansjersko-DJski oraz rozwijam i zwiększam zaplecze techniczne nagłośnienia i oświetlenia kładąc nacisk na estetykę i wyczucie w dostosowaniu się do wystroju sal i wymagań klientów.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze jest spotkanie i poczucie Pary Młodej/Organizatora iż zachowanie, mowa, podejście do drugiej osoby i oferta będą pasować do percepcji Klienta. To DJ/Wodzirej powinien dostosować siebie i ofertę pod klienta, tak by spowodować jego zadowolenie. Jest to istotnie, ponieważ tak jak przez DJa/Wodzireja będzie poprowadzone spotkanie, tak też najpewniej przebiegnie Wasze Wesele :)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Moją najmocniejszą stroną, jest elastyczność muzyczna w dostosowaniu się do zróżnicowanej publiki oraz fakt iż występuje w duecie z Wodzirejem którego zawsze polecam Parom Młodym. To osoba, która w pełni może skupić się na swojej pracy, dzięki czemu ja od muzycznej strony, mogę dać Wam i Waszym Gościom jeszcze więcej zadowolenia na parkiecie i dobrą opinie gości o waszym Weselu:)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Moja działalność w zakresie prowadzenia imprez, kręci się wkoło słowa Rozwój i Dopasowanie. Te hasła, oznaczają że podążam drogą rozwoju i ciągłego dążenia do doskonałości, tak aby każda moja impreza, była nie tylko lepsza od poprzednich, ale też wyciągam wnioski nt. tego co mogę jeszcze dać moim klientom. Stały rozwój i dostosowywanie do potrzeb Weselników to mój cel który przekłada się na Wasze zadowolenie !

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Wyróżniającą mnie i moje imprezy, jest moja miłość do muzyki odtwarzanej z płyt winylowych :) Jest to także element moich imprez, jeżeli tylko Para Młoda sobie tego życzy. Posiadam bogatą płytotekę winyli z największymi hitami polskiej i zagranicznej muzyki. Odtwarzam je, głównie w przerwach z legendarnego gramofonu Technics SL1200mk2, ale taneczne kawałki, stają się także częścią moich setów muzycznych na imprezach :)

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

.

Kontakt - Macro Events - Twój DJ i Wodzirej

Macro Events - Twój DJ i Wodzirej

Warszawa

Poniedziałek

06:00 -22:00

Wtorek

06:00 -22:00

Środa

06:00 -22:00

Czwartek

06:00 -22:00

Piątek

06:00 -22:00

Sobota

06:00 -22:00

Niedziela

06:00 -22:00

Polecani z kategorii dj na wesele

Dj-Ski
Dj-Ski Warszawa
Zobacz profil
Dj Karol Kondej / Wedding & Event Dj - Karol Kondej
Dj Karol Kondej / Wedding & Event Dj - Karol Kondej Warszawa
(2)
Zobacz profil
Tańce Hulanki
Tańce Hulanki Warszawa
(6)
Zobacz profil
MilMax Rafał Krzywy dj
MilMax Rafał Krzywy dj Warszawa
(7)
Zobacz profil

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: