• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog
 • Produkty
 • Inspiracje
MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro
MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro Warszawa
(33)
Zobacz profil
DJ WODZIREJ MARINUS
DJ WODZIREJ MARINUS Węgrów
(11)
Zobacz profil
Perfect Melody - DJ & Wodzirej/Konferansjer
Perfect Melody - DJ & Wodzirej/Konferansjer Gdańsk
(6)
Zobacz profil
Dj Jarro
Dj Jarro Katowice
(5)
Zobacz profil
DJ Marian - udana impreza

DJ Marian - udana impreza

(2)

DJ Marian - DJ i profesjonalny akordeonista w jednym!
Witam serdecznie. Jestem Damian, lecz znajomi przekornie nazywają mnie Marian i tak zostało :) Jestem muzykiem zawodowym, który uczęszczał do takich instytucji jak szkoły muzyczne I i II stopnia oraz studiował na Uniwersytecie Muzycznym w Warszawie. Moim głównym instrumentem a zarazem ukochanym jest akordeon guzikowy. Jestem człowiekiem wielu pasji i zamiłowań, a zarazem towarzyszy mi na każdym kroku uśmiech na twarzy i humor, który wiele osób rozbraja :D Lubię się dzielić swoimi umiejętnościami gry, lubię się dzielić swoim uśmiechem, stąd moja oferta skierowana do Państwa!

Oferuję Państwu:
- profesjonalną oprawę muzyczną wszelkich imprez: wesel, osiemnastek, urodzin, jubileuszy itp.
- szeroki repertuar muzyczny: od hitów lat 70, 80 po najnowsze hity radiowe i disco!
- prawdziwą biesiadę z akordeonem
- oprawę i dekorację światłem
- wytwornica dymu ciężkiego
- możliwość wypożyczenia motocykli do sesji fotograficznej
- możliwość wypożyczenia węży do sesji fotograficznej
-i wiele, wiele więcej :)

Z branżą rozrywkową jestem związany od przeszło 10 lat, więc pomimo młodego wieku mam spore doświadczenie. Moje motto to: doświadczenie poparte wykształceniem!

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

• oprawa muzyczna na akordeonie/bajanie w czasie błogosławieństwa w domu Państwa Młodych oraz wyjście z domu przy dźwiękach marsza weselnego
• przywitanie marszem weselnym na akordeonie/bajanie gości na Sali weselnej oraz Państwa Młodych
• oprawa muzyczna przyjęcia weselnego
• oprawa świetlna parkietu
• dym lekki
• toasty oraz biesiada za stołami z prawdziwym akordeonem/bajanem
• prowadzenie zabaw, konkursów
• ciężki dym
• dekoracja sali światłem led różnego koloru (np.: podświetlenie kolumn na sali)
• podświetlany napis LOVE na sali (każda litera oddzielnie, co stwarza możliwość dowolnej konfiguracji)
• wypożyczenie jednego z dwóch, lub dwóch, motocykli – Suzuki Intruder C800 oraz Honda Shadow VT 750 - na sesje zdjęciową narzeczeńską i/lub ślubną/plenerową
• przywiezienie Panny Młodej/Pana Młodego na miejsce zabawy wieczoru panieńskiego/kawalerskiego motocyklem oraz tzw. „rundka w koło komina” motocyklem dla przybyłych chętnych gości zabawy

• dla odważnych możliwość sesji fotograficznej narzeczeńskiej/ślubnej/plenerowej z prawdziwym wężem oraz sesji z wężem dla przybyłych gości w czasie przyjęcia weselnego

Poprawiny

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

MC

Mateusz C

Bawiłem się na weselu, które prowadził DJ Marian! Rewelacja, umie dostosować muzykę do gości, coś dla starszych i coś dla młodszych. Do tego prawdziwa biesiada za stołami, z prawdziwym akordeonem! Po prostu rewelacja. Polecam!!!

1 rok temu

Źródło: Facebook

ZK

Zosia K

Jak najbardziej polecam! Pełen profesjonalizm i super zabawa :) Bardzo bogaty wybór atrakcji oraz bezproblemowy kontrakt. Zachęcam do kontaktu na pewno uczyni Wasze wesele wspaniałym wieczorem!

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Jako muzyk zawodowy lubię przede wszystkim muzykę i zabawę przy niej. Prowadząc imprezę, mimo że stoję za mikserem, bawię się razem z gośćmi. Daję wtedy z siebie 390%, a największą satysfakcją dla mnie są uśmiechy na twarzach gości, a przede wszystkim na twarzach Państwa Młodych oraz ich słowa uznania po weselu.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Będąc jeszcze w liceum oraz w szkole muzycznej II stopnia, zostałem poproszony o zastępstwo za akordeonistę na weselu. Od tamtej pory regularnie gram i prowadzę imprezy okolicznościowe.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od przeszło 10 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Przede wszystkim na sprzęcie profesjonalnym, często z najwyższych półek cenowych. Również mój instrument - akordeon guzikowy - robiony był na specjalne zamówienie, ręcznie przez ponad pół roku we Włoszech.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Pierwszy taniec, jak Państwo Młodzi często patrząc sobie w oczy przepełnione uczucie, zapominają o otaczającym ich świecie. Również bardzo lubię podziękowania dla rodziców, gdyż wtedy jest pora na chwilę refleksji, ile wysiłku zostało włożone w to aby dojść do momentu założenia własnej rodziny.

Jaki jest Twój styl?

Jestem pełny energii, przepełniony humorem i zawsze mam odpowiedź na każdą zaistniałą sytuację. Oczywiście, wszystko ze smakiem :)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda para zapada w pamięć. Każda para jest inna, ma inne wymagania. Do każdego staram się podejść indywidualnie i każdego traktować tak samo wyjątkowo. W takich sytuacjach zapamiętuje każdego.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Jak na weselu poprosiłem kelnerkę, aby zrobiła dwa warkocze specjalnie dla mnie. Po około 20 minutach od tego momentu, w trakcie prowadzenia imprezy zauważyłem ją w owych warkoczach :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

DJ akordeonista (muzyk zawodowy) w jednym. Wasze wesele zawsze odbędzie się z prawdziwym marszem, z prawdziwą biesiadą :) Jestem muzykiem zawodowym, nauczycielem akordeonu i fortepianu.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Moim zdaniem, najważniejsze jest aby prowadzący imprezę był elastyczny, dopasowywał się do Pary Młodej, do gości oraz zawszy był przygotowany na nieoczekiwane sytuacje.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Wykształcenie muzyczne, doświadczenie, młody wiek i energia. Również umiejętność gry na akordeonie jest moją mocną stroną, ponieważ nie trzeba "wynajmować" dodatkowych osób do zagrania marsza weselnego przy wyjściu z domu Państwa Młodych, czy zagrania biesiady za stołami.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oprócz oprawy muzycznej wesela mogę zaoferować dodatkowe atrakcje jak np. podświetlany napis LOVE, czy ciężki dym. Oferta również obejmuje "motocyklową" obsługę Wieczorów Panieńskich czy Kawalerskich. Dla odważnych mogę również zaoferować wypożyczenie węża do sesji fotograficznej Państwa Młodych, czy podczas wesela aby goście mieli pamiątkę z dreszczykiem emocji :)

Kontakt

DJ Marian - udana impreza

Białystok

Polecani z kategorii dj na wesele

Rock Events
Rock Events Środa Wielkopolska
(15)
Zobacz profil
DjSalto - Marcin Olesiński Oprawa imprez
DjSalto - Marcin Olesiński Oprawa imprez Goleniów
(18)
Zobacz profil
Oprawa Muzyczna Imprez MARBOH
Oprawa Muzyczna Imprez MARBOH Olsztyn
(11)
Zobacz profil
DJ Robert Sikorski
DJ Robert Sikorski Białystok
Zobacz profil

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: