DJ Mateusz Pikuła   PL  DE

Mateusz Pikuła

DJ Mateusz Pikuła PL DE

Jasna 53, Szczecin

(15)

O nas

DJ WODZIREJ na Państwa wesele!! Kazde wesele jest inne i wymaga indywidualnego przegotowania. Za kazdym razem daje z siebie 10000% swojej mocy, pozytywnej energii po to by wzbudzic usmiech na twarzach Par Mlodych jak u weselnikow. Decyzje jakie dziś podejmują przyszłe Mlode Pary będa mialy efekt ppdczas dnia zaślubin, dlatego swój wyjątkowy dzień powierz w ręce profesjonality!! Mateusz Pikuła

PRZEDZIAŁ CENOWY

3500 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - DJ Mateusz Pikuła PL DE

Oprawa muzyczna wesela

3500 zł - 6000 zł

Każdą uroczystość weselną wycenia indywidualnie z powodu czynników które mogą wpłynąć na zmianę kosztów realizacji. Po szczegóły zapraszam do kontaktu!!

Poprawiny

1000 zł - 2000 zł

Poprawiny..... oczywiście!!! Będziemy poprawiać???

Opinie - DJ Mateusz Pikuła PL DE

5

15 opinii

Dodaj opinię

TW

Tomek W

Przede wszystkim - profesionalizm. Mateusz swoją prace traktuje wręcz jak powołanie. Nie ma mowy o niedociągnięciach, wszystko jest zgrane na czas, sprawne i gotowe do działania. Przed weselem mieliśmy dokładnie omówione nasze oczekiwania, obawy i plan działania. W dniu wesela nie musieliśmy się w ogóle martwić o jego przebieg. Mateusz również bardzo dużo podpowiada, dzieli się doświadczeniem, wskazuje co przejdzie, a co lepiej sobie odpuścić ;) radzę się go słuchać! Goście są umiejętnie prowadzeni i integrowani, żaden nie czuł się zażenowany, cała impreza była poprowadzona z klasą i powerem. Zabawy wesele zawierały dużo interesujących gadżetów ;) Po wszystkim również „customer service” oceniam na 5+. Również należą się wielkie brawa za elastyczność z terminem w czasach pandemii. Proszę się nie wahać i korzystać :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

AM

Aleksandra M

DJ i wodzirej w jednym. A wszystko na najwyższym poziomie. Nasi goście oraz my - nowożeńcy bawiliśmy się na parkiecie od samego początku wesela do białego rana. Cudownie poprowadzone zabawy i konkursy pełne śmiechu ? Polecam gorąco. Nikt nie pożałuje.

3 lata temu

Źródło: Facebook

AK

Anna K

Właściwy człowiek na właściwym miejscu .Jednym słowem fantastyczny DJ Mateusz Pikuła.Profesjonalne podejście do tematu?Trafiliśmy na siebie przypadkiem jak to sam Mateusz mówi ?Przed weselem spotkaliśmy się i omówiliśmy szczegóły przyjęcia. Mateusz jest profesjonalny w tym co robi ,słucha co się do niego mówi, doradza .Cechuje go wysoka kultura osobista ,świetne podejście do klienta i gości. Cały czas w kontakcie z parą młodą i świadkami ? Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy !!!! Mateusz Dziekujemy ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

MK

Mariusz K

Miałem ostatnio okazję fotografować na weselu, które prowadził wspomniany powyżej Waść Mateusz ??muszę przyznać, że zawarta w nazwie "najlepsza zabawa" rzeczywiście była świetna i pozostanie w pamięci gości oraz nowożeńców na baaardzo długo??? chłopaczyna swoim podejściem i entuzjazmem, porywał wszystkich weselników na parkiet i z przerwami na posiłki i zabawy, wymęczył gości do samego wschodu słońca ????????Polecam Mateusza z czystym sumieniem - gwarancja udanej zabawy ??

3 lata temu

Źródło: Facebook

JM

Joanna M

Mateusz jest profesjonalistą w każdym calu. Już podczas pierwszego spotkania złapaliśmy super kontakt i powierzenie mu prowadzenia naszej imprezy weselnej było świetną decyzją. Prawie wszyscy goście bawili się do białego rana i ani myśleli schodzić z parkietu. Polecamy!

3 lata temu

Źródło: Facebook

MK

Marcin K

najlepsza zabawa i pełen profesjonalizm????

3 lata temu

Źródło: Facebook

PK

Paulina K

Najlepszy DJ-Wodzirej‼️ kulturalny, zabawny, potrafiący rozruszać nawet najbardziej ospałe towarzystwo ?? słuchający sugestii i wizji nie tylko małżonków, ale rownież trafiający w 100% w gusta gości weselnych. Polecam Mateusza każdej młodej parze, która ceni sobie prawdziwą, dobrą zabawę, połączoną z niebanalnymi konkursami weselnymi ???? Ciagle uśmiechnięty, rozweselony, zarażający uśmiechem, wychodzący naprzeciw oczekiwaniom gości oraz pary młodej. Rewelacyjny Gościu! ? dziękujemy za wspaniałą zabawę♥️♥️♥️♥️

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od roku 2009, gdy zaczęła się moją weselna przygoda.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Niebanalne prowadzenie uroczystości, muzyka porywająca do tańca, gry, zabawy, gadżety, przebrania, i mnóstwo prawy Wodzirejskiej jaką wkładam w każde wesele. I nie ważne czy jest to wesele na 50 100 lub 300 osób. Do każdego wesela podchodzą z taką samą starannością

Kontakt - DJ Mateusz Pikuła PL DE

DJ Mateusz Pikuła PL DE

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Jasna 53 70-777 Szczecin

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: