DJ PITERSOUND

Piotr Stanisławski

DJ PITERSOUND

O nas

Dlaczego Dj - prezenter a nie zespół muzyczny ?

Jako prezenter gram wyłącznie oryginalne znane przeboje co daje gwarancje, że usłyszysz to co lubisz i tylko w oryginalnym wykonaniu!
Jestem w stanie zagrać niemal każdy kawałek w przeciwieństwie do kapeli, która gra według ściśle określonego repertuaru.
Dj - prezenter nie robi długich przerw-każdy może bawić się wtedy kiedy ma na to ochotę! Oraz muzyka do końca imprezy jest trzeźwa.
Nie mam sztywno ustalonego planu imprezy, a muzyka jest dostosowywana na bieżąco do różnych gustów imprezowiczów oraz do ich wieku!
W każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.
Jestem Dj-em z 20 letnim doświadczeniem w prowadzeniu dyskotek, wesel i innych imprez okolicznościowych. Posiadam profesjonalny sprzęt dj-ski, w tym nagłośnienie i oświetlenie. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje państwu udaną zabawę.
Podczas spotkania przedstawię swoje propozycje dotyczące powitania Gości i Młodej Pary, utworu na pierwszy taniec, utworu dla rodziców, toastów, oczepin. Organizując przyjęcie weselne, należy dokładnie zaplanować jego przebieg. Unikniecie w ten sposób niepotrzebnego stresu i pytań w stylu - Ciekawe, jak to będzie?

PRZEDZIAŁ CENOWY

2000 zł - 2500 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - DJ PITERSOUND

Oprawa muzyczna wesela

2000 zł - 2500 zł

Wasze Wesele znaczy dla mnie tyle samo co dla Was...
Niestety mam zbyt mało znaków do wykorzystania aby przekazać Wam swoje pomysły na ten wspaniały dzień, a co ważniejsze nie znam Waszych marzeń o tym jak ten dzień powinien wyglądać...
Zadzwoń, napisz, a przekonasz się, że moje doświadczenie w połączeniu z najwyższej jakości sprzętem to spełnienie Waszych marzeń o Tym wspaniałym dniu.
Oferta zawiera:
- DJ
- nagłośnienie sali
- 2 mikrofony bezprzewodowe
- 6 x oświetlenie typu PAR 56
- 2 x Scaner
- 2 x ruchome głowy
- podświetlenie ścian
- podświetlany parawan przed DJ-em
- wytwornica dymu
- oczepiny
Wasz DJ PITERSOUND

Poprawiny

600 zł - 800 zł

Poprawiny to kolejny wspaniały dzień po waszym najważniejszym dniu.Polecam moje usługi by przeżyć go we wspaniałej muzycznej atmosferze.Szczegóły jak zawsze do ustalenia.

Opinie - DJ PITERSOUND

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z młodymi współpracuję od 25 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oferta zawiera: - DJ - nagłośnienie sali - 2 mikrofony bezprzewodowe - 6 x oświetlenie typu PAR 56 - 2 x Scaner - 2 x ruchome głowy - podświetlenie ścian - podświetlany parawan przed DJ-em - wytwornica dymu - oczepiny

Kontakt - DJ PITERSOUND

DJ PITERSOUND

Gorzów Wielkopolski

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: