Dj Mateusz Kogut

Mateusz Kogut

Dj Mateusz Kogut

(4)

O nas

#Rozwój #Radość życia #Pasja tworzenia

To podstawowe fundamenty na których opieram swoje życie oraz pracę Dja/Wodzireja. Dlatego jestem niezwykle spełnionym człowiekiem prywatnie oraz zawodowo, który tworzy swoje szczęście każdego dnia! Jakie znaczenie mają moje przekonania i wartości dla Ciebie?

Czerpiąc radość z życia, eksploruję każdą chwilę. Tym samym mam przyjemność wprowadzać entuzjazm, optymizm i radość w grono ludzi z którymi przebywam. Dlatego Twoja impreza we współpracy ze mną, będzie wydarzeniem w którym dominuje radość, niegasnący uśmiech i poczucie humoru. Z czego to wynika? Ponieważ mam świadomość, że istnieją niepowtarzalne momenty naszego życia!

Oddając się pasji Tworzenia, czerpię prawdziwą przyjemność z organizacji Twojej imprezy. Posiadam ogromną satysfakcję na podstawie porywania gości do tańca, malowania na ich twarzy uśmiechu, generowania emocji radości i zapomnienia. Posiadam doświadczanie w prowadzeniu imprez, szkoleń i aktorstwie, dzięki temu możesz być pewny, że Twoja impreza będzie WIELKIM zaskoczeniem dla zaproszonych gości. Rozkręcając zabawę przekazuję pałeczkę uczestnikom, ponieważ?

Najlepszy Wodzirej nie jest gwiazdą wieczoru – lecz kreuje gwiazdy!Rozwijając siebie rozwijam warsztat swojej pracy, podnoszę standardy i wprowadzam nietuzinkowe rozwiązania. Łącze banalność z wyjątkowością, przełamuję stereotypy, wprowadzając nowoczesne konwencje. Zaskakuję twórczością i pomysłowością. Dlatego Twoje Wesele jakie stworzymy razem będzie wyjątkowym połączniem tradycji i innowacji. Przedsięwzięciem o wysokim standardzie. Ekstremalnie szaloną zabawą, w zwariowanym i energicznym, a jednocześnie wyważonym stylu.


Styl Prowadzenia


Tworzę stałą interakcję z gośćmi uczestnicząc w zabawie i zachęcając ich do prawdziwego szaleństwa. Energią i entuzjazmem zarażam absolutnie wszystkich tak, aby radość gościła na ich twarzach całą noc. Prowadzę przyjęcie z dużą dawką humoru oraz jeszcze większą porcją wyczucia i dobrego smaku! Emanuję pomysłami, wprowadzając zaskakujące i nieprzeciętne elementy zabawy (show, animacje, stylowe rekwizyty). Stawiam na oryginalność i autorski program ciekawych zabaw, które są dalekie od nudnego i nieeleganckiego

standardu weselnego.
Muzyka

Muzyka jaką serwuje jest zawsze maksymalnie dopasowana do uczestników imprezy. Aktywność tancerzy na parkiecie doskonale potwierdza jaki gatunek jest najbardziej pożądany. Posiadam bogaty repertuar muzyczny, a najczęściej gram muzykę z różnych dekad i stylów, aby możliwie dogodzić każdemu z gości. Stawiam na utwory rozpoznawalne, tym samym Wasza impreza to zbiór hitów niemalże każdego gatunku.


Wesela / Studniówki / Imprezy okolicznościowe

Z niegasnącą radością i zaangażowaniem oddaję się pasji tworzenia zabawy. Realizując imprezę łączę tradycję z nowoczesną formą. Zapewniam muzykę jakiej goście oczekują, wprowadzając jednocześnie innowacyjne show. Takie połączenie daje wyśmienity efekt, pozytywnego zaskoczenia i zadowolenia uczestników. Program każdej imprezy jest starannie omawiany i konsultowany z Wami, aby była zgodna z preferencjami Waszymi oraz gości.

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Oferta - Dj Mateusz Kogut

Poprawiny

Na wszystkie pytania odpowiadam tylko telefonicznie zapraszam [treść zablokowana]

- Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy

- Profesjonalny sprzęt oświetleniowy

- Wytwornica dymu

- Wytwornica baniek mydlanych

- Kapelusze kolorowe dla gości

- Peruki kolorowe

- Okulary kolorowe

- Maski gwiazd muzycznych, polityków

- Dmuchane gitary, mikrofony, saksofony itp.

- Bardzo ciekawe kostiumy dla gości

- Szereg oryginalnych zabaw w trakcie przyjęcia weselnego

- Szereg oryginalnych zabaw w trakcie oczepin

- Opłacone Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

- Dekoracja sali światłem zdjęcie poniżej (zapytaj o ofertę! )

- Ciężki dym ( taniec w chmurach)- Opcja dodatkowa !

Opinie - Dj Mateusz Kogut

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

ZK

Zofia K

Niesamowity DJ. Goście zachwyceni,nikt nie schodził z parkietu. Pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista. mnóstwo zabaw do których gości Nie trzeba było namawiać. Gorąco polecamy i dziękujemy za udane wesele. Zosia i Adrian ;)

1 rok temu

NS

Natalia S

Świetna impreza dzięki DJ 😁 goście narzekali, że jest tak dobra muzyka i tak super zabawa, że nie mają czasu zjeść i odpocząć 😂 polecam każdemu, na każdą okoliczność

2 lata temu

KD

Katarzyna D

Mimo tak małej ilości gości na weselu to parkiet pełen ludzi a to dzięki tak dobremu dj. Zabawy, przebierania... Super goście do dziś wspominają z wielkim uśmiechem na twarzy ?

5 lat temu

JB

Justyna B

Pełen profesjonalizm - świetnie dobrana muzyka i zabawy, goście bawili się na parkiecie do ostatniej minuty

6 lat temu

Kontakt - Dj Mateusz Kogut

Dj Mateusz Kogut

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Szczecin

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: