DJ Unikat

Łukasz

DJ Unikat

(2)

OPRAWA MUZYCZNA WESELA.
Często to jest trudny wybór dla przyszłej Pary Młodej.
ZESPÓŁ, czy DJ ???
Zdania niemal zawsze są podzielone, gdyż tak jak dużo jest zwolenników DJ’a na wesele, to i nie mało Par Młodych opowie się za zespołem muzycznym twierdząc, że DJ to tylko na dyskotekę.
DLACZEGO TAK JEST?
Zaletą DJ’a jest to, że zagra spontanicznie niemal każdy utwór w każdej wersji na życzenie i nie sprawi mu to większych problemów, przy czym odgrywanie gotowych utworów, daje gwarancję, że nie wdadzą się fałsze, niedociągnięcia i ewentualne zmęczenie zespołu pod koniec imprezy. W przypadku DJ’a jakość odgrywanych utworów jest cały czas na tym samym wysokim poziomie, niezależnie od czasu trwania imprezy, czy też zmęczenia osoby prowadzącej. Odtwarzanie gotowych utworów, w porównaniu z odśpiewaniem i odegraniem ich na instrumentach zabiera nieco więcej energii i może powodować to, że zespół będzie potrzebował częstszych i dłuższych przerw między posiłkami.
Niektórzy natomiast nie wyobrażają sobie wesela bez udziału zespołu muzycznego, gdyż zwłaszcza rodzice, wujkowie, babcie, uważają, że taka jest tradycja, aby na weselu grał zespół z prawdziwą muzyką na żywo! Przewagą zespołów muzycznych jest wokal na żywo, spontaniczne przyśpiewki i biesiady śpiewane przy stołach z Gośćmi, co mocno integruje wszystkich i podkręca atmosferę do jeszcze lepszej zabawy. Dzięki wokalowi na żywo Zespół może odgrywać utwory w swoim niepowtarzalnym wykonaniu, zmieniając nieco tekst w utworach (np. „Rudy się żeni” zamieniając Rudy na imię Pana Młodego), co również motywuje gości do wspólnego śpiewania z zespołem. Daje to poczucie oryginalności i wolność wyboru tekstu we wspólnym śpiewaniu utworów z gośćmi. Akordeon w domu u Państwa Młodych, to również przewaga zespołu muzycznego, aby Państwo Młodzi mogli w pięknym stylu i hucznie opuścić dom udając się na ślub.

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Polskie

Pop

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

Opinie

5.0

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

M

Młodzi

super ! najlepszy dj w bialymstoku. Pseudo gwiazdy które życza sobie ogromna kase nie dorównują dla Dj unikat. Pełen profesjonalizm i dodatkowe umiejetnosci takie jak gra na wyjsciu na akordeonie, spiewanie na zywo i swietnie prowadzone zabawy sprawiaja iz kazdy nawet wymagajacy gosc weselny wychodzi zadowolony.

1 rok temu

DS

Dorota S

dj z zamilowaniem!! swietnie potrafi porwac gosci na parkiet wymysla zabawy w czasie wesela wychodzi do gosci spiewa razem z nimi :) rewelacja! kazdy byl zachwycony i zadowolony :) muzyka zroznicowana dj otwarty na kazdy rodzaj muzyki oraz prosby gosci!! super poprowadzone oczepiny :) polecam z calego serca! i bardzo tanio!!

2 lata temu

Wolne terminy

Kontakt

DJ Unikat

Białystok

Polecani z kategorii dj na wesele

Pb-Net Adam Szydłowski
Pb-Net Adam Szydłowski Białystok
(14)
Zobacz profil
McMark
McMark Warszawa
Zobacz profil
DJ' TUREK - WODZIREJ & AKORDEONISTA
DJ' TUREK - WODZIREJ & AKORDEONISTA Suwałki
(31)
Zobacz profil
Grupa Prezenterów Muzycznych Music Brothers
Grupa Prezenterów Muzycznych Music Brothers Augustów
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie:

Zobacz Dj-ów w pobliżu: