Manufaktura Imprez

Paweł Kołtun

Manufaktura Imprez

(16)
Pokaż telefon

Zapewniamy kompleksową obsługę imprez od A do Z, w tym:

Przygotowanie indywidualnego scenariusza imprezy
Kreatywne poprowadzenie imprezy bez ograniczeń czasowych
Profesjonalne nagłośnienie sali tanecznej
Nowoczesne naświetlenie parkietu przy pomocy systemów LED
Elastyczne podejście do próśb organizatorów i gości (niespodzianki, dedykacje itp.)
Nagłośnienie i naświetlenie dodatkowych sal (opcjonalnie)
Zapewnienie dodatkowej obsługi technicznej (projektor, ozdoby, transport) - (opcjonalnie)

Pełna obsługa wesela w językach: polskim i angielskim.​
Przez cały czas zachowujemy nienaganną elegancję i styl, co potwierdzają też opinie naszych byłych klientów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu takich imprez jak: wesela polskie i międzynarodowe, prymicje, zabawy karnawałowe dla dzieci i dorosłych, festyny osiedlowe i parafialne, Światowe Dni Młodzieży, a także regularne uczestnictwo w warsztatach Wodzirejów zapewniamy, że nic na Waszej imprezie nas nie zaskoczy !!

3000 zł - 5000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

3500 zł - 5000 zł

Cennik obejmuje różne warianty świadczonych usług.
Od obsługi samego DJ do duetu DJ+ Wodzirej, obsługa w języku polskim, obsługa wesel zagranicznych (angielski), Zapraszam do kontaktu w celu przygotowania oferty pod Państwa oczekiwania.

Poprawiny

1500 zł - 3500 zł

- Pełne nagłośnienie sali weselnej oraz sali jadalnej
- prowadzenie uroczystości przez DJ lub Wodzireja.
- pełnej oświetlenie sali tanecznej (densfloru)
- możliwość oświetlenia sali jadalnej (opcjonalnie)

Opinie

5

16 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

MF

Michal F

Świetna ekipa, goście bawili się do białego rana. Współpraca z Piotrem i Mateuszem była rewelacyjna, zajęli się absolutnie wszystkim - dzięki czemu mogliśmy świętować ten cudowny dzień:) Bardzo polecam współpracę! Mam nadzieję że spotkamy się na kolejnej imprezie, tym razem w roli gości :)

1 rok temu

PT

Piotr T

Co by tu dużo gadać. Janek i Paweł to po prostu wspaniałe duo, które profesjonalnie poprowadzi i rozkręci każdą możliwą imprezę. My tutaj możemy poręczyć i wypowiedzieć się na temat naszego wesela. Ci dwaj goście są niesamowicie, ale to niesamowicie potężnymi ogarniaczami: 1.pomyśleli o wszystkim (nie trzeba było za dużo myśleć przy organizacji), 2. przewidzieli wszystkie ewentualności (nie było czym się stresować, bo nie było żadnych wpadek), 3. zagrali super różnorodną i naprawdę dobrą muzę (goście starsi i młodsi byli zachwyceni i tańczyli do białego rana), 4. wymyślili i doskonale przeprowadzili integrujące gości zabawy (parkiet nie wymiękał nawet na chwilę) 5. byli cały czas uśmiechnięci, pomocni i roztańczeni ( tańczyli za didżejką całą noc :) ) Pozytywnie, profesjonalnie i z klasą – Manufaktura Imprez. Pozdrawiamy i dziękujemy w imieniu naszym i naszych gości. Ania i Piotrek

2 lata temu

Źródło: Facebook

JA

Joanna A

są super. nogi bolały mnie przez tydzień ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

DS

Danuta S

Bardzo polecam tą ekipę - pięknie poprowadzili wesele i zabawili gości. Chłopaki mają dużo niestandardowych pomysłów na rozkręcenie każdej imprezy, wszystkie zabawy oraz samo prowadzenie są na poziomie. Komunikacja z nimi to przyjemność- kluczowe kwestie omawiane są szybko i sprawnie a całą resztę ogarniają sami :) Panowie zarażają pozytywną energią- tak trzymać! Dziękujemy, życzymy powodzenia i do zobaczenia na kolejnej imprezie!

2 lata temu

Źródło: Facebook

KK

Karolina K

Polecamy ogromnie!! Piękna oprawa muzyczna do najpiękniejszych chwil w życiu. Ogromna klasa. Świetne zabawy i wyczucie imprezy. Jesteśmy bardzo wdzięczni i polecamy każdemu, kto chce, aby jego przyjęcie weselne było niezapomniane :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

FT

Franciszek T

6 MEGA GWIAZDEK W skrócie można napisać, że jeśli potrzebujecie kogoś do poprowadzenia imprezy z oprawą muzyczną to to są goście których poszukujecie. - klasa - sama w sobie :) - kontakt - wszystko jest jasne, z chłopakami można się świetnie dogadać - przygotowanie - robią mały risercz i ciach! Znają Cię i wiedzą czego potrzebujesz i przystosowują się do tego, - prowadzenie imprezy - doświadczenie, intuicja, wrodzony talent, kosmiczna moc, nazywajcie jak chcecie, ale POTRAFIĄ, Dzięki chłopaki, to miała być mega najlepsza impreza i to była mega najlepsza impreza!

2 lata temu

Źródło: Facebook

AN

Anna N

Dziękuję! Bez Was to nie byłoby to samo ;) 2 języczne wesele trafione w punkt! ♡♡♡♡♡

2 lata temu

Źródło: Facebook

OS

Otylia S

To, co goście zapamiętują z wesela najbardziej, to – zaraz po jedzeniu – muzyka. Dlatego zależało nam na naprawdę dobrych, sprawdzonych wodzirejach. I tak nasi goście po wielu już tygodniach najlepiej wspominają właśnie dobrą zabawę: hit za hitem i niemożliwość zejścia z parkietu, zaangażowanie do tańców nawet najbardziej opornych, dużą dawkę humoru i po prostu klasę. Takich prowadzących chcieliśmy znaleźć i sprawdzili się znakomicie. Od pierwszego spotkania wiesz, że można im zaufać. Chłopaki mają ogromne doświadczenie, świetne wyczucie, są bardzo ambitni i otwarci na propozycje. Jako para młoda nie musieliśmy się o nic martwić w kwestii zabaw, dedykacji, życzeń gości. Przygotowują się solidnie, dbają by dogadać wszystkie potrzebne szczegóły i potrafią wybrnąć nawet w sytuacji, gdy Para Młoda znacznie się spóźnia :D Dzięki wielkie!

2 lata temu

Źródło: Facebook

AS

Anika S

Serdecznie polecamy Manufakturę Imprez wszystkim parom, które znajdują się obecnie na etapie organizacji przyjęcia weselnego. Wszystko odbyło się zgodnie z często stosowanym przez chłopaków hasłem #energiaiklasa :) Bawiliśmy się świetnie, a parkiet tętnił życiem także wtedy kiedy my, jako para młoda, nie mogliśmy na nim być. Taneczne zabawy aranżowane przez Janka (dla których nie miałam pierwotnie bardzo dużego entuzjazmu) są teraz niesamowitym wspomnieniem, bo wygenerowały tyyyyle pozytywnej energii. Warto zaufać w doświadczenie i wyczucie chłopaków w tym zakresie. O kontakt do Was po weselu pytało już kilka osób i jest samą przyjemnością jego podawanie. Janku, Pawle, razem z @Michał Sitkowski bardzo dziękujemy za to popołudnie, wieczór i długą noc! Bardzo się cieszymy, że to właśnie Wy dbaliście o dobrą zabawę na naszym weselu :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

BJ

Bartek J

Nasze wesele nie byłoby nawet w połowie tak wspaniałe, gdyby nie Paweł i Janek ! Zabawa trwała do rana, goście nie mogli się nachwalić, w tym i starsza część rodziny, zachwycona między innymi tym, że wszystkie zabawy i animacje były dostosowane do każdego. Jedyne narzekanie następnego dnia było na zmęczone i bolesne nogi, dlatego Panów polecam na 5 + ! Paweł, Janek dzięki jeszcze raz za tak świetną zabawę !

2 lata temu

Źródło: Facebook

ŁM

Łukasz M

Serdecznie polecam chłopaków ! Janek i Paweł zrobili kawał dobrej roboty ! Po pierwsze profesjonalne podejście do tematu, polegające na spotkaniu przed weselem i ustaleniem niezbędnych szczegółów i harmonogramu imprezy. Panowie są otwarci na sugestię i dostosowują się do preferowanego typu muzyki oraz charakteru w jakim ma odbywać się impreza, zostawiając sobie jednak furtkę na swoją inwencję, co w tym biznesie niewątpliwie jest konieczne. Po drugie, chłopaki, a w szczególności Janek zarazili wszystkich swoim optymizmem i energią do zabawy, dzięki czemu ludzie nie chcieli schodzić z parkietu. Bardzo istotną cechą chłopaków jest to, że potrafią dostosować styl prowadzonej imprezy do oczekiwań klienta, co niestety jest bardzo rzadkie u innych. Dzięki swojej pracy Panowie zadbali, aby parkiet był non stop zapełniony, a ludzie tańczyli do białego rana z uśmiechami na twarzy. Dlatego z czystym sumieniem polecam wszystkim niezdecydowanym a zdecydowanym gratuluję wyboru !

2 lata temu

Źródło: Facebook

ŁŁ

Łukasz Ł

Bardzo polecamy ! Panowie zapewnili nam i naszym gościom świetną zabawę od początku do końca imprezy. Udało im się zaciągnąć na parkiet nawet najbardziej opornych. W repertuarze muzyki i zabaw znaleźli coś dla każdego. Podkreślić należy wysoką kulturę prowadzenia imprezy oraz zabaw przez Janka na czym szczególnie nam zależało. Dodatkowo wszelkie nasze ustalenia (przed i podczas imprezy) zostały zrealizowane bezbłędnie. Szczególnie doceniamy inicjatywę i pomysłowość Janka, dzięki której w natłoku przygotowań i stresu praktycznie zdjął z naszych barków kwestie organizacyjne w tym zakresie. Absolutny profesjonalizm. Praktycznie każdy z naszych gości chwalił DJ i prowadzącego.

2 lata temu

Źródło: Facebook

KM

Kuba M

Impreza z Jankiem i Pawłem to fantastyczna sprawa!!! W naszym przypadku chłopaków czekało niemałe wyzwanie, bo wesele organizowaliśmy w stodole i z pełnym przekrojem wiekowym gości :) Nie mamy jednak wątpliwości, że wybór Janka i Pawła to był strzał w dziesiątkę, bo każda osoba, z którą rozmawialiśmy była pod wrażeniem ich pracy, pomysłowości i dobrej energii, która była na parkiecie i poza nim. Sprostali nawet najbardziej nietypowym prośbom muzycznym ze strony wujków, którzy jednogłośnie stwierdzili, że "na lepszym muzycznie weselu jeszcze nie byli". Dodatkowo znakomicie zajęli się bardzo licznymi na weselu dziećmi, które biegały dosłownie wszędzie :) Wielkim plusem jest też to, że jako Państwo Młodzi o nic nie musieliśmy się martwić, bo Janek zajął się wszystkimi sprawami organizacyjnymi jak współpraca z kuchnią i resztą ekipy Folwarku Wiązy. Bardzo, bardzo polecamy i liczymy na szybkie spotkanie jako goście na innym weselu :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

EC

Ewa C

Bardzo serdecznie chcielibyśmy wszystkim polecić wodzireja Janka i DJ Pawła!! Ten duet, to gwarancja doskonałej zabawy do białego rana ? Profesjonalne podejście wodzireja Janka można było wyczuć już przy pierwszej rozmowie, podczas której ustalona została preferowana muzyka, zabawy i scenariusz wesela - to bardzo pomogło oszczędzić stresów pannie młodej! ??? Swoim zaangażowaniem i pomysłowością Janek spisał się na medal już od wejścia na salę weselną, wspólny polonez rozpoczynający zabawę na długo pozostanie w głowach naszych gości. Doskonale zadbał o każdy szczegół, poczynając od przywitania gości, zabawy i oczepin. ??? Pozytywną energię DJ Pawła można było zauważyć już od początku imprezy! Świetnie potrafił wyczuć jakiej muzyki potrzebują goście w danej chwili, uwzględniając przy tym ich zachcianki. Muzyka była znakomicie dobrana do każdej grupy wiekowej, dzięki której nie tylko dorośli ale i dzieci, mogli się wyszaleć. Każdy znalazł swój kawałek dla siebie; zarówno Ci mniej i bardziej tańczący goście, miło wspominają zabawę na naszym weselu. ??? Nie zabrakło oczywiście animacji, głównie tanecznych, które podnosiły z krzesła dosłownie każdego :) Prowadzone przez Janka wspólne układy taneczne pomogły przełamać pierwsze lody i zintegrowały gości weselnych dzięki czemu, bawiliśmy się do 5 rano!! ???⏰ Z całego serca polecamy i dziękujemy chłopakom za niezapomniany wieczór ? Ewa ? i Kuba ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

IB

Iwona B

Zabawa z Wami FANTASTYCZNA!! Dziekuje!

2 lata temu

Źródło: Facebook

MB

Marchin B

gdyby nie to, że kiedyś trzeba było kończyć, to ja bym wesela z ManImp nie kończył. i tańczył, aż by mnie znieśli. a w przypadku ewentualnego swojego wesela oprawą muzyczno-taneczną już martwić się nie muszę. wyboru dokonałem!

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Zadowolenie klientów, dodatkowo traktujemy to jako pasję nie jako pracę - sprawia nam to dużą radość a gościom daję dużą dawkę pozytywnej energii do zabawy :)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Z muzyką związani jesteśmy od początku życia, najpierw szkoła muzyczna na fortepianie, czy klarnecie, następnie liczne kursy wodzirejskie doprowadziły do miejsca gdzie jesteśmy. Tworzenie nastroju do imprezy, kreatywność w przygotowywaniu zabaw jest czymś co sprawia nam ogromną radość i energię.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 4 lat w branży ślubnej (a od 2 lat na swoim)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracujemy tylko na markowym sprzęcie z racji niezawodności oraz najwyższej jakości świadczonych usług. (Shure, Pioneer, Turbosound, AKG, ADJ, etc...)

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Pierwszy taniec - zawsze inny, zawsze perfekcyjny, zawsze przepełniony pozytywnymi emocjami :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Nie mamy ograniczeń czasowych - gramy do ostatniego gościa lub do momentu kiedy młodzi sami postanowią wspólnie zakończyć imprezę.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa Oferta obejmuje: - współpracę przy ustalaniu planu wesela (oryginalne inspiracje, propozycje scenariusza) - prowadzenie wesela przez DJ lub DJ+Wodzirej według ustalonego planu (m. in. prowadzenie zabaw, tańców, animacji, czuwanie nad przebiegiem wesela,) - ciągłą współprace z organizatorami w trakcie trwania zabawy - pracę od godziny 9.00 w dniu imprezy do godziny 8.00 dnia następnego - oprawę muzyczną zapewnioną przez DJ - zgodnie z preferencjami Młodych i Gości - profesjonalne nagłośnienie sali tanecznej - nagłośnienie sali restauracyjnej znajdującej się bezpośrednio przy sali tanecznej (w razie potrzeby) - profesjonalne oświetlenie sali tanecznej - oprawę świetlną sali restauracyjnej (w razie potrzeby) Oferta zawsze jest przygotowywana bezpośrednio pod Państwa oczekiwania i dla każdego indywidualnie w zależności od wymagań.

Jaki jest Twój styl?

Elegancki - adekwatne do miejsca oraz uroczystości. (smoking, frak)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Nasi klienci zwracają uwagę na sposób prowadzenia imprezy (by wszystko było ze "smakiem", z wyczuciem, klasą, by żaden z gości nie był zażenowany czy zniesmaczony), oryginalne nietuzinkowe zabawy, odrzucenie stereotypowego wesela i oczepin, a zastąpienie tego zabawami opartymi na ruchu, tańcu, integracji i dobrej zabawie.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy ślub jest niepowtarzalny i jest najważniejszym dniem dwojga ludzi i ich znajomych. Swoje "prywatne" uroczystości weselne mamy dawno za sobą, stąd ważne by młodzi zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który możemy im zaproponować. Dzięki temu mogą skupić się na sobie,chwili oraz najbliższych dzięki czemu na pewno będzie to ich i nasz wymarzony ślub :)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Wszystkie pary wspominamy z uśmiechem i samymi pozytywnymi emocjami :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy zaproponować i dopasować się do wszystkich oczekiwań naszych młodych par.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Zapewniamy pełną dyskrecję oraz profesjonalizm zatem wszystkie wspomnienia kolekcjonujemy u siebie w głowach :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pytań zawsze jest dużo, dlatego zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie/rozmowę telefoniczną podczas którego będziemy mogli na wszystko udzielić szczegółowych odpowiedzi:)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Jeżeli coś robimy to na 100% nie tolerujemy pół środków, podczas uroczystości nie pijemy alkoholu, nie zachęcamy w żaden sposób do jego spożywania, skupiamy się na was i waszych gościach by repertuar oraz to co mamy do zaoferowania zapewniło dobrą i "smaczną" zabawę :)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Ważna jest konfrontacja oczekiwań do tego co dany usługodawca proponuje :) Przyjdź na spotkanie i sprawdźmy czy szukacie właśnie nas :)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

M.in. Elastyczność, klasa, estetyka, skupienie na detalach i pełne zaangażowanie, energia oraz radość z możliwości uczestniczenia w Waszej uroczystości :) Więcej opowiemy na spotkaniu lub rozmowie telefonicznej :)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Zapraszamy do kontaktu z chęcią przedstawimy argumenty które przemawiają właśnie za nami :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Zapraszamy do kontaktu z chęcią przedstawimy argumenty które przemawiają właśnie za nami :)

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Jest tego zbyt wiele aby wymienić wszystko... M.in. Ed Sheeran - Perfect Symphony (koniecznie wersja z Andrea Bocelli) K.C. & The Sunshine Band - Give It Up :) z sentymentu :)

Wolne terminy

Kontakt

Manufaktura Imprez

website facebook youtube instagram

Polecani przez tego Dj'a na wesele

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: