Mr.DeeJay

Adrian Dobrowolski

Mr.DeeJay

Rumia

(25)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Kochani,
zapewne szukacie profesjonalnej obsługi muzycznej na swoje przyjęcie weselne. Świetnie trafiliście!
Oferuję Wam kompleksową obsługę przyjęcia weselnego, w którym każdy szczegół będzie dopracowany do perfekcji, a jego nieodłączonym elementem będzie szczery uśmiech Waszych gości.

Zapraszam na swoją stronę internetową, gdzie możecie dowiedzieć się czegoś o mnie i o mojej ofercie.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2900 zł - 3300 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - Mr.DeeJay

Oprawa muzyczna wesela

3000 zł - 3300 zł

Cena podstawowa, czyli 3000 zł, obejmuje całą podstawę, która jest wystarczająca dla przeprowadzenia przyjęcia weselnego. Pozostała kwota, to ewentualne dodatki uatrakcyjniające. Cena jest zależna od dostępności wolnych terminów i od miesiąca, w którym odbędzie się Wasze wesele.

Poprawiny

600 zł - 1000 zł

W kwocie podstawowej, czyli 600 zł, jest już zawarte 4h grania. Potem 150 zł za każdą godzinę. Przerywam w dowolnym momencie.

Opinie - Mr.DeeJay

5

25 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

J

Joanna

Klasa sama w sobie! Adrian wspaniale poprowadził nasze wesele, jego zabawy i animacje pozytywnie zaskoczyły nas i naszych gości (szczególnie pociąg :D). Super kontakt i bezproblemowa organizacja. Serdecznie polecam!

7 miesięcy temu

K

Karolina

Adrian fantastycznie poprowadził nasze niewielkie wesele, goście nie mogli się nachwalić i powtarzali, że dawno się tak dobrze nie ubawili na weselu. Zarówno muzyka jak i gry i zabawy były świetnie dobrane, było mnóstwo śmiechu i tańca. Dokladnie tak jak sobie wymarzyliśmy nasze wesele. Dzięki Adrian! :-)

7 miesięcy temu

PS

Patrycja S

Powiem krótko , wszyscy chwalili Adriana i pytali się gdzie żeśmy go znaleźli . Polecam z całego serca , impreza niezapomniana . Adrian dziękuje Ci bardzo ❤️

8 miesięcy temu

ZF

Zuzanna F

Jestem zachwycona współpracą z Adrianem ❤️ Poprowadził nasze polsko-włoskie wesele z ogromną klasą, a jednocześnie z takim luzem, że do tej pory zastanawiamy się, jak on to robi! :) Wspaniały dobór muzyki, zabawy, które angażowały gości w każdym wieku i parkiet pełny do samego końca- jeśli marzycie o takim opisie waszego wesela- trafiliście na odpowiednią osobę! Adrian, jeszcze raz bardzo dziękuję za naszą współpracę, Twoje pomysły, otwartość i wielozadaniowość, będę Cię polecać dalej, jesteś wspaniały w tym co robisz ❤️

9 miesięcy temu

KB

Karolina B

Powiedzieć, że było wspaniale to nic nie powiedzieć. Nie ukrywam, miałam obawy bo nigdy wcześniej nie miałam przyjemności bawić się na weselu prowadzonym przez Adriana. Spokój i ulga jaka na mnie spłynęły gdy się z nim skontaktowaliśmy- nie do opisania. Swoim zaangażowaniem i pomysłami nie tylko mnie zadziwiał ale sprawiał że miałam ochotę się bawić już! teraz! Podrywał gości do tańca bez zbędnego nagabywania, prowadził zabawy tak, że nawet babcie miały ochotę wziąć w nich udział. Poprawiny z klasą, smakiem i skurczami brzucha ze śmiechu. Ah! Zapomniałabym! Mój mąż, nie należący do Elvisów parkietu- sam mnie na niego ciągnął! Bardzo! Baaaardzo polecamy!

1 rok temu

OP

Olga P

Chciałabym serdecznie podziękować Panu za wspaniałą organizację mojego wesela! Pan jest świetny! Wspaniała muzyka i prowadzenie uroczystości. Polecam każdemu!

2 lata temu

Jakub Ł

Z czystym sercem polecam Adriana! Niesamowite wyczucie muzyczne, które pozwoliło odczytywać zarówno klimat wesela, jak i gust gości. Dzięki temu wesele było fantastyczną imprezą. Nie było to łatwe zadanie z uwagi na ponad 120 gości. Parkiet był cały czas zapełniony tańczącymi ludźmi. Adrian wiedział kiedy przestać puszczać muzykę i wiedział, kiedy na nowo zacząć blok taneczny. Nadto profesjonalne poprowadzenie zabaw oczepinowych (buzzery zrobiły swoją robotę). Adrian jest bardzo komunikacyjny, responsywny, szybko odpowiada na wszystkie wiadomości, zorganizowany, co pozwala zaoszczędzić wielu nerwów przed weselem. Jasne zasady finansowe. Najbardziej właściwa osoba do poprawadzenia dużej imprezy. Ogromnie się cieszymy, że na niego trafiliśmy.

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Już ponad 3 lata.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Kultura, ale z dozą szaleństwa ;) Brak, albo minimalna ilość discopolo. Wyłącznie białe światło sceniczne. Nieszablonowe zabawy taneczne i oczepinowe (bez żadnych sprośnych "zabaw"). Prowadzę również wesela dwujęzyczne z językiem angielskim.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Największe wyzwanie, to noszenie sprzętu nagłośnieniowego na drugie piętro w zamku w Malborku (gdzie odbywało się wesele). Poza tym - nie ma rzeczy niemożliwych :)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Na spotkaniu informacyjnym mój monolog trwa około 45 minut, wyczerpuje chyba wszystko, o co można pytać i właściwie po tym Pary pytają tylko o kwestie techniczne związane z czasem na podjęcie decyzji (który standardowo wynosi 2 tygodnie).

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta obejmuje moje wynagrodzenie wraz z nagłośnieniem, oświetleniem scenicznym i jednorazowymi akcesoriami do zabaw weselnych.

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

To baaardzo zależy. Jeśli chodzi o terminy sierpniowe, to rok wcześniej może być niewystarczający. W drugiej kolejności są terminy czerwcowe i wrześniowe, ale tu już nie trzeba się tak spieszyć. Pozostałe terminy - czasami nawet 3 miesiące wcześniej coś się trafi.

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Tak, ale nie do końca. O szczegółach lubię opowiadać na spotkaniu informacyjnym.

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

Och, bardzo proste :) Wymagam jedynie prądu i dachu nad głową :)

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

Tak, oczywiście. Prowadzę zabawy w trakcie wesela i podczas oczepin.

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

Standardowo jest to godzina 4:00.

Wolne terminy

Kontakt - Mr.DeeJay

Mr.DeeJay

website facebook Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 5862058856

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: