Dj na wesele Malbork

Liczba ofert: 3

Liczba ofert: 3

Wyczyść

DJ Jeesion

Dj na wesele: Malbork

  • Disco
  • Własne oświetlenie
3000 zł Ceny od
11 zdjęć Ilość zdjęć

Organizacja Imprez Rozrywkowych

Dj na wesele: Malbork

  • Biesiada
  • Ciężki dym
1600 zł Ceny od

Allstyleband

Dj na wesele: Malbork

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Dj na wesele. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Dj na wesele: Malbork

DJ Jeesion

DJ Jeesion

Malbork
Zobacz profil

Od jak dawna w Twoim życiu obecna jest muzyka?

Muzyka w moim życiu jest praktycznie od zawsze. Już za małego, kiedy to pierwsze kroki stawiałem w programie "Od Przedszkola do Opola", wiedziałem, że moja praca, będzie związana z muzyką. Wtedy powiedziałem, że będę DJ'em i tak też się stało.

W jaki sposób dopasowujesz repertuar do oczekiwań bawiących się gości?

Jako DJ jestem elastyczny, a co z tym idzie zawsze dopasowuję się do stylu Wesela. Repertuar jako DJ mam praktycznie nieograniczony. Stawiam na sprawdzone, najlepsze hity weselne, ale nie zapomnę również o nowościach i Kawiarenkach dla cioć i wujków.

W jaki sposób jesteś w stanie przekonać Młodą Parę, aby zamiast zespołu muzycznego wybrała właśnie Ciebie?

Od pierwszego momentu spotkania z młodymi - jestem sobą. Nie udaje kogoś, kim nie jestem, nie obiecuje rzeczy, których nie jestem w stanie zrealizować. Zawsze staram się z młodymi złapać wspólny "język" i dopasować się do ich oczekiwań. Myślę, ze to jest ta moja siła argumentu, aby wybrać sprawdzonego DJa, który nie oszpeci wesela coverami, które czasami w ogóle. nie brzmią jak oryginał.

Jakie zabawy oczepinowe serwujesz gościom weselnym?

Podczas wesela, które prowadzę nie ma miejsca na sprośne zabawy i nieprzyjemne teksty jak to czasami z DJ-ami, czy Zespołem bywa. Jestem osobą energiczną, zatem często pojawiam się z Młodymi i Gośćmi na parkiecie. Przez cały czas trwania wesela, wprowadzam Animacje, czy zabawy weselne. Szczególnie w początkowej fazie wesela, kiedy za oknem świeci słoneczko, a na sali panuje jeszcze mały stresik. Oczepiny staram się prowadzić maksymalnie 30min. Nie brakuje tutaj śmiechu, i dobrej zabawy. Nie chce zdradzać szczegółów. Opowiem Wam wszystko podczas wesela.

Na jakich nietypowych przyjęciach weselnych miałeś przyjemność zagrać?

Czy jakieś nietypowe wesele prowadziłem w swojej karierze? hmm Ciężko teraz mi przypomnieć coś szczególnie nietypowego, ale pamiętam jak grałem Wesele międzynarodowe, gdzie każda para była praktycznie z innego kraju. Był Czad, była integracja - było świetnie!

Sprawdź inne oferty: