DJ Rosik

Patryk Rosiński

DJ Rosik

Szczecin

(11)

O nas

Patryk Rosiński urodzony w Szczecinie. Od zawsze marzył o byciu DJ'em oraz pełnieniu roli prezentera muzycznego. Przebywając w klubach i widząc pracę innych DJ’i, postanowił, że spróbuje własnych sił. Marzenia te na początku były jednak nie do zrealizowania. W wieku 15 lat w Jego życiu nastąpił wielki przełom, wtedy właśnie zorganizował swoją pierwszą imprezę dla osób niepełnoletnich. Został organizatorem dyskotek zwanymi "Małolatkami" w Szczecinie, które okazały się strzałem w dziesiątkę, ponieważ cała młodzież z miasta przyjeżdżała na w/w imprezę. Już na starcie zdawał sobie sprawę z tego, że czeka Go długa droga, zanim zagra prawdziwą imprezę. Od samego początku gromadził wiedzę dotyczącą tej „dyscypliny”. Jego ciężka praca szybko przyniosła rezultaty i po kilku tygodniach poprowadził swoją pierwszą imprezę - już wtedy wiedział, że chce dalej działać w tym kierunku. Szkolony przez doświadczonych prezenterów muzycznych.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3500 zł - 6500 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - DJ Rosik

Oprawa muzyczna wesela

3500 zł - 4500 zł

Poprawiny

1500 zł - 2000 zł

Opinie - DJ Rosik

5

11 opinii

Dodaj opinię

AC

Aleksandra C

Bardzo polecam. Najlepszy DJ w mieście. Potrafi porwać wszystkich niezależnie od wieku do całonocnej zabawy. Wszyscy goście na weselu byli zachwyceni ilością atrakcji. Nikt nie chciał schodzić z parkietu do samego rana. ☺

4 lata temu

Źródło: Facebook

MK

Magdalena K

Z całego serca polecamy ! ❤ cudowna oprawa naszego wesela, niebanalne zabawy oczepinowe ? goście zachwyceni ! My z mężem również ??

4 lata temu

Źródło: Facebook

KS

Kasia S

Patryk to nie tylko świetny DJ, wodzirej, ale i wspaniała osoba. Nasi goście byli zachwyceni i jeszcze długo będa rozmawiali o weselu a to tylko dzięki Patrykowi! Polecam wszystkim z czystym sumieniem❤ dziękujemy za pomoc i świetną zabawę!

5 lat temu

Źródło: Facebook

DD

Dorismm D

Polecam z czystym sumieniem Dj

5 lat temu

Źródło: Facebook

SM

Szymon M

Mało kto napisze po swoim weselu, że miał słabe jedzenie, słabego dj czy innego fotografa. Zazwyczaj wszyscy mówi, że "gdzie jak gdzie ale u nas lepiej się nie dało, a wszystko było naj naj!" Ja jednak całkiem szczerze, bez ściemy wystawiam 5 gwiazdek. Wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy, full profesjonalnie, ale jednak z ludzkim podejściem. Zdecydowanie mogę polecić DJ Rosika, jako osobę prowadzaca wesele!

6 lat temu

Źródło: Facebook

PM

Paulina M

Patryk! Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w nasze wesele. Za współpracę, mnóstwo pomysłów jak jeszcze bardziej ulepszyć ten dzień. Goście i Para Młoda zadowoleni, wszyscy wybawieni wspominają do teraz. Polecamy!

6 lat temu

Źródło: Facebook

DG

Dorota G

Serdecznie wszystkim polecamy ! Jesteśmy bardzo zadowoleni! Ciągle dostajemy od gości informacje o wspaniałej imprezie, super zabawach i świetnej muzyce ! :) Dzięki Patrykowi nasze wesele przejdzie do historii :D Jest otwarty na propozycje, łatwo sie z Nim współpracuje. Dba o zdanie gości i Pary Młodej. Można z nim ustalić dosłownie wszystko :) Przypadł do gustu zarówno młodym jak i starszym. Potrafi dostosować się do sytuacji i zorganizować konkurs w 5 minut :D i to taki, o którym później wszyscy mówią i są nim zachwyceni. Patryk ! Nie wiem jak to robisz, ale rób to dalej !! :) Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy :) Pozdrawiamy :) :)

6 lat temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 11 lat ?

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawa to dobra zabawa ??

Kontakt - DJ Rosik

DJ Rosik

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: