Rock Events

Kamil Rozwora

Rock Events

(22)

O nas

Rock Events czyli:

- profesjonalne prowadzenie imprez
- organizacja imprez plenerowych
- prowadzenie bankietów weselnych i innych uroczystości rodzinnych
- prezentacje multimedialne
- fotografia ślubna
- nasze FOTOLUSTRO z księgą gości
- wynajem sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego.
-wokalistka
-ciężki dym
-kamerzysta
-wynajem podświetlanych napisów okolicznościowych ( LOVE, MIŁOŚĆ,

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 5000 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Własne oświetlenie

Oferta - Rock Events

Oprawa muzyczna wesela

3000 zł - 5000 zł

Poprawiny

Opinie - Rock Events

4.87

22 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

MN

Marta N

Pełen profesjonalizm! To co robi Kamil z Natalią można nazwać mistrzostwem świata. Począwszy od omówienia każdych szczegółów przed ślubem, po prowadzenie całego wesela. cały czas doskonały kontakt z dj, który na każdym kroku stara się wprowadzić luźną atmosferę, doradza, pyta o nasze sugestie. natalia-wokal który zwala z nóg. Goście nie mogli uwierzyć że tak trudna piosenka (Whitney Houston) jest tak profesjonalnie zaśpiewana. Jeśli chcesz na ślubie lub innej uroczystości miec najlepszą imprezę na jakiejkolwiek byłaś, to w 100% zaufaj Rockevents. Marta i Mateusz, Września :)

7 miesięcy temu

MO

Martyna O

Gorąco polecamy, super ekipa Natalia i Kamil dali czadu! Wszyscy zadowoleni, bawiliśmy się świetnie, wszystko było tak jak sobie zaplanowaliśmy

9 miesięcy temu

KK

Kornel K

Dj Kamil Rozwora grał na naszym weselu 04.09.2021r. w Sochaczewie. W trakcie trwania wesela kilka razy zwróciliśmy uwagę na brak muzyki jazzowej w czasie podawania posiłków – kwestia była dogadana podczas rozmów telefonicznych, a zaznaczam, że była to jedyna i główna prośba. Podczas wesela, gdy zapytaliśmy gdzie jest DJ w odpowiedzi usłyszeliśmy – cytując „DJ sra”… Nie wspominając już o braku muzyki podczas tortu, braku zabrania ze sobą podstawowych sprzętów, jak kabel do głośników POMIMO, że DJ był w pakiecie z człowiekiem technicznym. Niestety jeszcze większą porażką współpracy z Rock Events była usługa filmowania wesela. Pan Kamil zaproponował nam swojego Kamerzystę Pana Krzysztofa H. Po kilku miesiącach oczekiwania na film zaczęliśmy się przypominać Panu Krzysztofowi, pomimo kilkunastu próśb o przesłanie nam filmu otrzymaliśmy informację (po ponad roku od wesela), że „kamerzysta” sprzedał nagranie komuś innemu w celu zmontowania filmu i to z tą osobą mamy się kontaktować, nie zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i po kolejnych miesiącach i zapytaniach dostaliśmy materiał (13 minut), a w filmie brakowało wszystkich ważnych fragmentów: pierwszego tańca, tortu, oczepin, gości za stołami.. Nie wspominając już o jakości filmu. Pan Kamil totalnie ignorował nasze prośby o pomoc w sprawie uzyskania filmu od Pana Krzysztofa. Początkowo nas zbył, a później nie odbierał telefonu, nie odpisywał na wiadomości na fb. Po uzyskaniu tego krótkiego pseudo-filmu poprosiliśmy o surową wersję nagrań z wesela abyśmy – na własną rękę mogli zmontować prawdziwy film. Niestety kolejny raz zderzyliśmy się ze ścianą. Po kolejnych wiadomościach, telefonach i groźbach o skierowaniu sprawy do sądu otrzymaliśmy surowy materiał który trwał ledwo godzinę i nie było na nim ¾ wesela. Reasumując – Bardzo słaba komunikacja z DJ podczas wesela, brak sprzętu, nie został zagrany żaden utwór z wysłanej playlisty. Brak chęci do pracy i brak chęci do rozwiązania problemu ze współpracującym filmowcem

1 rok temu

KI

Kasia I

Od pierwszego przed weselnego spotkania super atmosfera zero stresu i pewności ze powierzasz swój najważniejszy dzień w życiu fachowcom! Cała ekipa zgrana i wiedząca co ma robić!

1 rok temu

KD

Kornelia D

Gorąco polecam każdemu, super ekipa - Natalia i Kamil! Wszyscy goście porwani do tańca i zadowoleni, niesamowita atmosfera jak i na samym weselu oraz wcześniej przy załatwianiu spraw przed oraz ustalaniu szczegółów. Impreza jak najbardziej udana!

2 lata temu

J

Justyna

Super zabawa do białego rana z morze atrakcji. Pozdrawiam!

2 lata temu

U

Urszula

Wspaniała współpraca, muzyka i organizacja. Byliśmy spokojni, że wszystko się uda, a goście wspominają do dziś.

2 lata temu

Kontakt - Rock Events

Rock Events

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Środa Wielkopolska: