SmilEvent Dj/Wodzirej Fotobudka Mobilny Drink Bar

Kamil

SmilEvent Dj/Wodzirej Fotobudka Mobilny Drink Bar

Pokaż telefon

Witamy wszystkich bardzo serdecznie! Pragniemy na wstępie zaznaczyć, że budżet i zadowolenie klienta jest dla Nas priorytetem.

Usługę wykonujemy zawsze w składzie 2 os. DJ + Wodzirej. Urozmaicamy przyjęcie blokami tanecznymi z muzyką live i przygrywkami na klawiszach, tak aby na Waszym weselu nie zabrakło absolutnie niczego, a scenariusz (repertuar muzyczny, zabawy, przebieg wesela itp.) ustalamy indywidualnie na spotkaniu, aby wszystko było tak jak sobie wymarzyliście, ponieważ to WASZ dzień, a my mamy tylko pomóc Wam w tym, aby zapisał on się w pamięci waszej jak i gości jako jedno z najpiękniejszych wspomnień,

- Posiadamy także fotobudkę i drink bar. (przy skorzystaniu z więcej niż jednej usługi jesteśmy w stanie dać rabaty dbając o Państwa budżet)

1500 zł - 4500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Polskie

Pop

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

1500 zł - 4000 zł

Przyjęcie weselne zawsze prowadzimy w składzie 2 os. DJ + WODZIREJ.
Repertuar muzyczny, zabawy oraz cały szczegółowy przebieg i scenariusz wesela, ustalamy zawsze na spotkaniu tak, aby niczym nie odbiegał on od Państwa wizji tego wyjątkowego wieczoru.

Nasz duet wyróżnia się nie tylko wielką elastycznością. Na Waszym weselu usłyszycie także bloki taneczne z muzyką śpiewaną live, przyśpiewki i zabawy weselne przy stołach jak np. "na lewo, na prawo".
Sprzęt nagłośnieniowo - oświetleniowy posiadamy w całości nowy.

Wycena Państwa przyjęcia jest zawsze indywidualna w zależności od scenariusza, atrakcji etc.
W ofercie posiadamy także fotobudkę i mobilny drink bar, są one tylko i wyłącznie do naszej dyspozycji z uwagi na to, że nie współpracujemy w tym zakresie z podwykonawcami. Decydując się na skorzystanie z minimum dwóch usług, które oferuje nasza firma mogą Państwo otrzymać znaczny rabat np. w przypadku skorzystania z usług dj/wodzirej oraz fotobudki.

Poprawiny

1000 zł - 2000 zł

Cena zależna jest od daty Twoich poprawin oraz od tego czy to my będziemy bawić Twoich gości także na przyjęciu weselnym.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt

SmilEvent Dj/Wodzirej Fotobudka Mobilny Drink Bar

website facebook instagram

Warszawa

226 km od Bydgoszczy

119 km od Łodzi

Inspiracje ślubne

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: