FIRMA Eventowa: muzyka (DJ/Wodzirej), zdjęcia, filmy, AUTA ślubne !!! DJ Sylvio

Sylwester Kucharczyk

FIRMA Eventowa: muzyka (DJ/Wodzirej), zdjęcia, filmy, AUTA ślubne !!! DJ Sylvio

(3)
Pokaż telefon

Jesteśmy firmą eventową wyspecjalizowaną w szczególności w weselach. W ofercie mamy wszystkie najważniejsze elementy, którymi może być zainteresowana Para Młoda, Kompleksowo i całościowo obsługujemy wesele (DJ-nagłośnienie, oświetlenie, Usługi Foto-Video, wynajem aut na ślub)
Oferta all inclusive:
- prowadzenie imprezy: emisja muzyki, prowadzenie zabaw i konkursów weselnych dla gości – w dowolnej ilości, zagrzewanie i motywowanie do zabawy – pełna oprawa djska i wodzirejska
- pełne nagłośnienie wraz ze sprzętem umożliwiającym użycie wszelkich nośników dźwięku
- kolorowe oświetlenie sali/efekty świetlne wraz z efektami dymnymi
- specjalnie przygotowana muzyka na poszczególne elementy imprezy (jeśli będą takowe)
- wpływ na emitowany repertuar muzyczny
- repertuar muzyczny od klasyki po nowości
- pomysły na przebieg poszczególnych elementów wesela
- pomysły a zabawne nagrody konkursowe
- doradztwo w zakresie sytuacji nietypowych

1300 zł - 2000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

1300 zł - 2000 zł

Podany został uśredniony koszt orientacyjny. Być może życzą sobie Państwo mieć rozmaite atrakcje dodatkowe (karaoke, film z wesela, dodatkowe, większe niż standardowe oświetlenie sali, dlatego w celu otrzymania informacji o kosztach zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Poprawiny

500 zł - 600 zł

Podany został uśredniony koszt orientacyjny. Być może życzą sobie Państwo mieć rozmaite atrakcje dodatkowe, dlatego w celu otrzymania informacji o kosztach zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Opinie

5.0

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

D

Dariusz

Jesteśmy szczęśliwi, że mieliśmy tak wszystko kompleksowo. To się nazywa profesjonalizm. Mieliśmy od dj Sylvio auto, oświetlenie i równiez był naszym dj na weselu. Mega!!

1 miesiąc temu

K

Klaudia

Goście bawili się do białego rana , każdy z nich był zachwycony naszym dj ,naprawdę zabawa była na najwyższym poziomie. Zabawy dla gości również rewelacja.

1 miesiąc temu

MM

Monika M

Serdecznie polecam Dj Sylwestra :) Fantastycznie poprowadził naszą zabawę weselną , jesteśmy zachwyceni w raz z mężem :) Pełen profesjonalizm , a zarazem super podejście do gości kreatywne zabawy, które rozbawiły i jeszcze bardziej rozruszały naszych gości. Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam ! :) Monika

2 miesiące temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Lubię to, że robię to co jest moją pasją. Kocham to co robię, lubię ludzi i daje mi dużą satysfakcję, gdy widzę jak czerpią radość razem ze mną ze wspólnej zabawy :)!

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Gdy doszedłem do wniosku, że wystarczy już klubu i potrzebuję czegoś innego - skierowałem swoja uwagę na branże weselną i to okazało się strzałem w 10 z uwagi na niepowtarzalny klimat, komfort pracy - większe możliwości rozwoju i ekspresji siebie jak również na aspekt finansowy ;p.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Około 10 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Głównie: FBT, Reloop, Voicecraft, Sharp

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Oj, każdy ma swój urok, niepowtarzalny smak i swoją własną wibrację:). Trudno powiedzieć, bardzo lubię zarówno animacje i zabawy, które prowadzę, jak również dłuższe bloki muzyczne, kiedy zwłaszcza z muzyką, którą można fajnie pomiksować oraz wszelkie momenty wzruszeń - że się tak przyznam :).

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zależy od zlecenia, czasu dojazdu, pakietu zamówionego przez klienta (w tym montażu sprzętu). Od 10 godzin do całego weekendu :).

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nagłośnienie, prowadzenie imprezy, "wodzirejowanie", oświetlenie standardowe sali. Dodatkowe elementy to; oświetlenie rozszerzone, usługi z zakresu Foto-Video, wynajem aut na ślub i wesele.

Jaki jest Twój styl?

Mieszany - dopasowuję się do oczekiwań klienta, jeśli mówimy o stylu muzycznym. Styl prowadzenia imprezy - jest na luzie - nie chcę wypadać, pompatycznie lub jak Lucjan Kydryński w Opolu, a raczej wolę styl swobodny na zasadzie niemalże dialogu z gośćmi, nieco StandUpowo, z dowcipem, czasem nieco ciętym, ale zawsze wszystko w wysmakowanym stylu, bez wulgaryzmu, grubiaństwa, chamstwa, a za to z kulturą i w dobrym tonie.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Nie oceniam klientów - to Oni są od oceny mnie. Są tak zróżnicowani, że trudno mi dostrzec wspólny jeden mianownik zawarty w pytaniu...

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Wymarzony ślub z mojego punktu widzenia to taki, po którym ma się poczucie dobrze zrobionej roboty i klient jest zadowolony. Natomiast wychodząc ponad to - fajnie gdy można odwiedzać ciekawe, interesujące miejsca. Lubie wyjazdy, chętnie realizuje zlecenia gdzie trzeba daleko jechać:).

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Owszem, para, która zażyczyła sobie że mam przeprowadzić tradycyjne oczepiny - KONIECZNIE, a następnie je opuściła - gdyż nie lubiła oczepin :). Wszyscy zdębieli - łącznie ze mną :). ale trzeba było improwizować i radzić sobie:).

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Otwartymi, nie toksycznymi. Sam jestem osobą pozytywnie zakręconą, szukam w ludziach dobra, zawsze stać mnie na uśmiech i dobre słowo. Dla mnie szklanka jest zawsze do połowy pełna. Lubie konkrety i staram się zawsze realizować postawione przed sobą cele. Nie marudzę i nie narzekam. Lubie pozytywne podejście do życia oparte na twardym stąpaniu po ziemi i jednocześnie przyjazności do innych - i chyba z takimi osobami najlepiej mi się współpracuje. O uczciwości i szczerości nie piszę - bo to oczywiste :).

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Na pewnym weselu, gdzie realizowaliśmy zabawę z przebraniami, pewnemu gościowi, z natury swojej dość zabawnie wyglądającemu przypadła do założenia peruka Pocahontas:). To co powstało z tego połączenia - jest nie do opisania słowami:). Dobrze, że Pan miał poczucie humoru i dystans do siebie, bo całe weselu huczało ze śmiechu, nigdy potem nikt nie osiągną już w tym przebraniu takiego efektu, on jakby się do tych włosów urodził :).

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Hmmm, tak najogólniej to chyba jest pytanie odnośnie przebiegu danego punktu wesela, a brzmi ono: "to jak to się robi" :)?

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Że nie jest to zawód łatwy prosty i przyjemny, to ciężka i wbrew pozorom samotna praca. Nie zaczyna się o godzinie rozpoczęcia wesela. Często trzeba jechać na miejsce 2-3 godziny potem 2 godziny montażu sprzętu, potem 10-14 godzin wesela potem ponad godzina demontażu i powrót. W ciągu doby wyrabia się 2-3 zmiany godzinowe. Nie wspominając już o godzinach spędzonych przed komputerem w poszukiwaniu muzyki oraz zajęcie się całym marketingiem oraz sprzedażą. W moim przypadku firma obsługuje jeszcze usługi foto-video oraz wynajem aut ślubnych - więc to wszystko mam na swojej głowie, zatem cały tydzień - to wytężona praca, właściwie bez urlopu i odpoczynku. No i nie ma kiedy się samemu pobawić bo wszystkie weekendy na zleceniach - i tak powinno być :).

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Aby był przede wszystkim szczery i nie kreował fałszywego wizerunku. Wszyscy używają określeń typu: profesjonalny, najlepszy, dlaczego ja, niepowtarzalny itd. itd. Prawda jest tak, że są uroczystości bardziej i mniej udane. I te przeciętne i te fantastyczne. Najbardziej drażni mnie i śmieszy za razem gdy ktoś usiłuje wmawiać klientowi, że każda impreza do której się dotknie to przeżycie życia dla klientów - nic bardziej kłamliwego. Skończyłbym natychmiast rozmowę - gdyby usługodawca wystartował do mnie z takim zdaniem.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Komunikatywność, brak stresu scenicznego, doskonała praca z mikrofonem, dobry kontakt z ludźmi, świetny słuch muzyczny, poczucie rytmu i technika umiejętności DJskich na bardzo wysokim poziomie, umiejętność, gry na instrumentach klawiszowych - bardzo wspierająca pod kątem muzyczno-artystycznym, dążenie do ciągłego rozwoju siebie i swoich usług, umiejętność doboru repertuaru do potrzeb klienta, no może starczy już ale jeszcze by się nazbierało trochę :).

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Bo niczego nie ukrywam, jestem szczery z klientem i zawszę mówię prawdę, nawet jeśli to co mówię może się nie spodobać a nie to co klient chciałby usłyszeć aby tylko sprzedać usługę. Czasami trzeba klienta bronić przed nim samym (bo pomysły miewają kosmiczne:) ). A przede wszystkim dlatego, że to co robię - robię z serca i serce w to wkładam.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Czy koniecznie musi się wyróżniać? Jest uczciwa przede wszystkim. Nie twierdzę, że wszystkie inne są nie uczciwe, natomiast moja jest uczciwa do bólu i po prostu solidna. Nie udaję kogoś kim nie jestem i nie sprzedaję marzeń. Staram się robić to co robię najlepiej jak potrafię - jak nasi skoczkowie narciarscy :) - czasem to wystarczy na złoto olimpijskie - a czasem tylko na kryształową kulę :).

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Nie wiem czy ulubione jest to nagranie, ale z pewnością było najczęściej grane. Było tak często grane, że co wydawało mi się nie możliwe na początku -polubiłem je :). O chodzi oczywiście o "Miłość w Zakopanem" :).

Kontakt

FIRMA Eventowa: muzyka (DJ/Wodzirej), zdjęcia, filmy, AUTA ślubne !!! DJ Sylvio

website facebook youtube

Kwidzyn

Inspiracje ślubne

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Kwidzyn: