ESTEFU Studio
ESTEFU Studio Warszawa
(9)
Zobacz profil
Ślubny Obiektyw
Ślubny Obiektyw Warszawa
(8)
Zobacz profil
RDF - Wyjątkowe zdjęcia w standardowej cenie
RDF - Wyjątkowe zdjęcia w standardowej cenie Warszawa
(4)
Zobacz profil
Czułe Kadry
Czułe Kadry Legionowo
(47)
Zobacz profil
Kamil Rumiński fotografia ślubna

Kamil Rumiński

Kamil Rumiński fotografia ślubna

Bohaterów Monte Cassino 5, Białystok

(16)

O nas

Fotografia ślubna to moja pasja, praca i sposób na życie. Cieszy mnie Wasza wizyta i zachęcam do zapoznania z moimi fotografiami ślubnymi w portfolio, a szczególnie na blogu ślubnym, gdzie znajdziecie większą ilość zdjęć. Obejrzyjcie proszę moje fotografie, ponieważ to one są(powinny być) najważniejszym wyznacznikiem wyboru fotografa weselnego. Jednak pozwólcie jeszcze, bym krótko scharakteryzował swoją osobę fotografa ślubnego, ponieważ fotografia to jedno, a drugie to współpraca w dniu ślubu oraz w czasie pleneru. Fotograf ślubny to moje wyłączne zajęcie, dzięki temu macie pewność, że jestem tym w pełni pochłonięty.

Oferta - Kamil Rumiński fotografia ślubna

Reportaż ślubny

2800 zł - 3300 zł

- fotografowanie od przygotowań do 01:00
- minimum 400/600 obrobionych zdjęć
- kilkadziesiąt odbitek 15x23cm
- prywatna galeria internetowa
- zdjęcia na płytach DVD
- pendrive

Pakiet: Reportaż + Plener

3400 zł - 3900 zł

- fotografowanie od przygotowań do 01:00
- minimum 400/600 obrobionych zdjęć
- kilkadziesiąt odbitek 15x23cm
- prywatna galeria internetowa
- zdjęcia na płytach DVD
- pendrive
- sesja plenerowa innego dnia

Plener ślubny

600 zł - 600 zł

- sesja w innym dniu
- dostosowanie się do pogody
- odpowiedni czas
- kilkadziesiąt finalnych zdjęć

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3900 zł - 4400 zł

- fotografowanie od przygotowań do 01:00
- minimum 400/600 obrobionych zdjęć
- kilkadziesiąt odbitek 15x23cm
- prywatna galeria internetowa
- zdjęcia na płytach DVD
- pendrive
- sesja plenerowa innego dnia
- sesja narzeczeńska innego dnia

Sesja narzeczeńska

500 zł - 500 zł

- sesja w innym dniu
- dostosowanie się do pogody
- odpowiedni czas
- kilkadziesiąt finalnych zdjęć

Opinie - Kamil Rumiński fotografia ślubna

5

16 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

MG

Marta G

Zdjęcia piękne i zaskakujące. przeżywany ślub za każdym razem na nowo. Dzięki

7 lat temu

KT

Kasia T

W dniu mojego ślubu czuć było wszechobecny stres, ale gdy tylko Kamil przyjechał fotografować przygotowania, poczułam, że zaczyna ogarniać mnie spokój. Nie wiem, jak On to zrobił :) W błyskawicznym tempie zorganizował wszystko, nawet zapanował nad przyjazdem mojego narzeczonego, ustawił Go w najpiękniejszym możliwym miejscu w oczekiwaniu na przyjście panny młodej i tak rozciągnął czas, że udało nam się zrobić nawet romantyczną sesję tuż przed błogosławieństwem. Magik! Już po jednym udostępnionym zdjęciu mam ciarki, co to będzie, gdy dostaniemy cały reportaż? Nasze rodziny i znajomi są pod wrażeniem Kamila, który sprawnie, z uśmiechem na twarzy i z wielką dozą wyrozumiałości poprowadził nas przez poszczególne etapy tego dnia. Jesteśmy już też po sesji plenerowej - pełne zaangażowanie (sesja o świcie), profesjonalizm, ale poza tym, panująca atmosfera - istny sztos! Kamil, po prostu DZIĘKUJĘ CI ZA TO WSZYSTKO ?❤️

4 lata temu

Źródło: Facebook

AK

Agnieszka K

Kamil towarzyszył nam podczas ślubu oraz wesela mojej Siostry. Z całego serca polecam Kamila. Wprowadził niezwykłą atmosferę, zadbał o detale, sprawił, że pomimo niezwykłego tempa mogliśmy się wyluzować i na chwilę zatrzymać. Pełen profesjonalizm. ??

4 lata temu

Źródło: Facebook

AP

Ania P

Przeglądając internet w poszukiwaniu fotografa na nasz ślub natknęliśmy się na stronę Kamila. Była jak światełko w tunelu. W końcu profesjonalna strona www! :) Znajdziecie tam wszystko co chcielibyście wiedzieć - obszerne portfolio, dokładną ofertę cenową, terminarz, gdzie od razu możecie sprawdzić czy Wasz termin jest dostępny bez zbędnego wysyłania zapytań i wiele wiele innych przydatnych informacji. Wszystko o czym tam przeczytaliśmy się potwierdziło. Profesjonalista w każdym tego słowa znaczeniu. W dniu ślubu swoją pogodą ducha i uśmiechem rozładuje nawet największy stres, a podczas wesela nawet nie zauważycie kiedy zrobi kilkaset przepięknych kadrów, które są najlepszą pamiątką. Potrafi swoim doświadczeniem i wiedzą sprawić, że nawet największa para sztywniaków będzie wyglądała zachwycająco podczas pleneru. Z całego serca dziękujemy za Twoją pracę i polecamy każdemu usługi tego przezdolnego człowieka. Najwyższa jakość w przystępnej cenie!!! <3

4 lata temu

Źródło: Facebook

JM

Joanna M

Wraz z mężem poszukiwaliśmy fotografa, który nie tylko uwieczni nasze ślubne wspomnienia w postaci zdjęć wysokiej jakości, ale przede wszystkim uchwyci to co najpiekniesze i najważniesze w tym dniu. Jeżeli mielibyśmy wybierać jeszcze raz, bez wątpienia wybralibyśmy tak samo. Kamil jest profesjonalnym i godnym polecenia fotografem. Jest w pełni zaangażowany w swoją pracę, którą wykonuje na najwyższym poziomie. Widać, że lubi to robić i sprawia mu to satysfakcję, a współpraca i kontakt z taką osobą jest czystą przyjemnością. Umowa przygotowana przez Kamila jest sprecyzowana i jasno skonstruowana, dzięki temu nie było miejsc na nieprzyjemne niespodzianki. Kamil oprócz tego, że jest świetnym fotografem jest przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem. Roztacza wokół siebie przyjazną atmosferę pełną życzliwości i spokoju, staje się cześcią rodziny i gościem weselnym, którego nigdy nie powinno zabraknąć. ???

4 lata temu

Źródło: Facebook

MK

Monika K

Polecam kolegę po fachu i dziękuję za sesję! :)

5 lat temu

Źródło: Facebook

JR

Justyna R

Kamil, Ty nie robisz zdjęć... Ty magicznie zatrzymujesz czas! Uchwyciłeś wszystkie najważniejsze momenty i emocje, które nam towarzyszyły podczas ślubu i wesela. Dziękujemy z całego serca za cudowną pamiątkę. Jeżeli zależy Wam na świetnych zdjęciach, a zarazem na swobodnej i przyjemnej atmosferze to wybierzcie Kamila. Nie będziecie zawiedzeni, to profesjonalista w każdym calu! P.S. Już nie możemy doczekać się sesji poślubnej

5 lat temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Około 7 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Proponuję 400 lub 600 zdjęć, nagranych na płyty, pendrive oraz w formie galerii internetowej. Każda Para otrzymuje ode mnie odbitki w formacie 15x23cm. Jest to efektem mojej obecności od przygotowań aż po oczepiny i tort. W innym dniu wykonujemy sesje plenerową w pięknej scenerii.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Nowoczesne zdjęcia, które muszą być naturalne oraz kolorowe. Twierdzę, że naturalność jest ponadczasowa w fotografii ślubnej. Zdjęcia będą oglądane przez długie lata, a naturalność zawsze jest na czasie. Oczywiście dodaje do tego swój własny styl kolorystyczny, który jest efektem mojej długoletniej praktyki. Kolory są intensywne, naturalne, lecz nigdy - przesadzone.

Kontakt - Kamil Rumiński fotografia ślubna

Kamil Rumiński fotografia ślubna

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Bohaterów Monte Cassino 5 15-873 Białystok

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Agnieszka Jankowska - fotografia
Agnieszka Jankowska - fotografia Białystok
Zobacz profil
4ECHJunior.pl - Norbert Czerech
4ECHJunior.pl - Norbert Czerech Białystok
Zobacz profil
Fotograf Ślubny Patryk Modzelewski
Fotograf Ślubny Patryk Modzelewski Łomża
(1)
Zobacz profil
Fotobudka Fotolustro Crazy Fun - Atrakcje Weselne
Fotobudka Fotolustro Crazy Fun - Atrakcje Weselne Białystok
(15)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: