• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog
 • Produkty
 • Inspiracje
Foto - Video - Dron - SIKORA
Foto - Video - Dron - SIKORA Włocławek
(66)
Zobacz profil
Ładnie Pięknie Photography
Ładnie Pięknie Photography Warszawa
(11)
Zobacz profil
Czułe Kadry
Czułe Kadry Legionowo
(17)
Zobacz profil
GOLLY Fotografia
GOLLY Fotografia Warszawa
(5)
Zobacz profil
Aleksandra Karpowicz FOTOGRAFIA

Aleksandra Karpowicz

Aleksandra Karpowicz FOTOGRAFIA

Motyla, 42, Białystok

'Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu'
Fotografia od zawsze była moją pasją. To co robię, wykonuję z wielką starannością i oddaniem. Podczas towarzyszenia Wam w tym wyjątkowym dniu moim zadaniem jest uchwycenie tego, co ulotne, zatrzymanie magii Waszych uczuć, drobnych gestów i spojrzeń. Fotografowanie sprawia mi niesamowitą radość, ale to Wasze zadowolenie jest dla mnie największą nagrodą za wykonaną pracę.

Zdjęcia, które otrzymacie są poddane autorskiej obróbce i subtelnemu retuszowi, tak, aby jeszcze lepiej podkreślić magię i niezwykłość tego wyjątkowego dnia.
Zapraszam do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz obejrzenia portfolio :)

2000 zł - 2800 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Oferta

Sesja narzeczeńska

400 zł - 600 zł

Reportaż ślubny

2200 zł - 2800 zł

Plener ślubny

600 zł - 700 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

2200 zł - 3800 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2200 zł - 4000 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi. Każde spotkanie z parami, każde wesele to kolejne niesamowite osoby, nowe znajomości i wspaniałe historie. Przez zaledwie krótką chwilę jest mi dane towarzyszyć w tym ważnym wydarzeniu w ich życiu, poznać kawałek rozdziału z ich życia, spotkać ich rodziny, patrzeć jak wspaniale się bawią na weselu, jak wzruszają się podczas przysięgi.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moje początki to fotografia zwierząt i zawodów, dopiero po jakimś czasie rozpoczęłam przyuczanie pod okiem znajomego fotografa, który wprowadził mnie w ten świat. Szukałam swojej ścieżki, chciałam spróbować czy fotografia ślubna to coś, co chcę robić. Jak się okazało - pokochałam to, stało się to nie tylko moją pracą, ale i sposobem życia.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Canon

Jaki jest Twój styl?

Głównym elementem jaki staram się zawrzeć w swoich fotografiach to światło. Szukam padających promieni, plam światła, odblasków i blików. Ale przede wszystkim przekazuję emocje towarzyszące Parze Młodej i rodzinie, subtelną grę gestów, ukradkowe spojrzenia, nieśmiałe uśmiechy, łzy wzruszenia. Zaklinam uczucia w milczących, nieśmiertelnych obrazach.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Wrażliwość. Poznałam już wiele par i coś, co łączy je wszystkie to właśnie wrażliwość i pozytywne emocje, które ze sobą przynoszą. Są osoby spokojne i nieśmiałe, są ludzie naprawdę zakręceni i hałaśliwi, są pary stonowane i poważne, jednak w każdej odnajduję to co w człowieku najistotniejsze - dobre serce.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Wszystkie pary są dla mnie szczególne i wszystkie doskonale pamiętam. Kiedy zamknę oczy, potrafię przypomnieć sobie ich sposób mówienia, zachowanie i uśmiech. Fotoreportaże, które wykonałam są dla mnie takimi miniaturkami, które pozwalają mi pamiętać każdą parę.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Swoje wpadki, zgubienie drogi czy potknięcia. Uważam, że najważniejszy jest dystans i umiejętność śmiania się z siebie. Często podczas robienia zdjęć skupiam się do tego stopnia na fotografowaniu, że przesuwając się, szukając odpowiedniej perspektywy, zdarza się, że potknę się lub coś szturchnę.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Nie ma na to reguły. Każda para pod tym względem jest inna i czego innego oczekuje. Jednym zależy na tym, aby uwiecznić wszystkich gości lub zwrócić uwagę na detale, innym na wspaniałym plenerze, a są pary dla których najważniejszy jest czas realizacji. Ile ludzi - tyle pytań. Ale na każde odpowiadam cierpliwie tłumacząc i rozwiewając wszystkie wątpliwości pary.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Wbrew pozorom fotografia wymaga nie tylko znajomości sprzętu (chociaż bez tego nic bym nie osiągnęła), ale przede wszystkim to ogromny test na wrażliwość i wyczucie emocji fotografa. To sztuka zatrzymać tyle uczuć w nieruchomych, milczących stopklatkach i przedstawić je w taki sposób, by były czytelne i docierały do serc innych ludzi.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Wszystko. Począwszy od stylu, który powinien odpowiadać Parze Młodej, poprzez umiejętności i doświadczenie fotografa, a kończąc na zwykłej ludzkiej uczciwości i wrażliwości artysty, którą my - fotografowie, musimy posiadać.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Wrażliwość. Staram się podejść do każdego indywidualnie i elastycznie, począwszy od dopasowania i omówienia oferty, dostosowaniu planu dnia, poprzez rozbawianie ich, wspieranie, służenie poradą i towarzyszenie im w dniu ślubu. Wczuwam się w towarzyszące parze emocje i umiejętnie je przekazuję w fotografiach.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Myślę, że z dopasowaniem usługodawców na swoje wesele, jest trochę jak z wyborem partnerów i przyjaciół w życiu. Musi coś zaiskrzyć. Para Młoda wybiera osoby, z którymi będzie współpracować nie tylko podczas tego jednego dnia, ale i przed ślubem - ustalając szczegóły, jak i po ślubie - podczas pleneru czy rozmów i odbioru gotowego materiału. Trzeba obejrzeć portfolio, porozmawiać z usługodawcą, spotkać się i zadać kilka pytań. Myślę, że wtedy będzie już wiadomo czy trafiliśmy na tą konkretną osobę - czyli mnie.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Moimi ulubionymi kadrami z poprzedniego sezonu są zawsze zdjęcia z przygotowań, na których widać prawdziwe emocje narzeczonych oraz ich rodzin. W domu zawsze czujemy się swobodnie, więc są to najbardziej szczere i przepełnione emocjami zdjęcia z całego dnia.

Kontakt

Aleksandra Karpowicz FOTOGRAFIA

Motyla, 42 15-577 Białystok

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Foto video Arka
Foto video Arka Częstochowa
(4)
Zobacz profil
A Piłkowska Fotografia
A Piłkowska Fotografia Grajewo
Zobacz profil
Deep Art Weddings
Deep Art Weddings Poznań
Zobacz profil
Justyna Kłonowska - Fotografia
Justyna Kłonowska - Fotografia Wrocław
(9)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: