Barwa Studio

Tomek Kowal

Barwa Studio

(10)
Pokaż telefon

Od 12 lat zajmujemy się fotografią ślubną i okolicznościową z pasją. Jesteśmy pomysłowi i kreatywni. Prace naszego fotografa zdobywały nagrody w wielu konkursach. W zespole jest grafik komputerowy z wieloletnim doświadczeniem i bogatym portfolio. Doświadczenie zdobywał w najlepszych warszawskich agencjach reklamowych. Zdjęcia i filmy które od nas otrzymacie będą przygotowane na najwyższym poziomie. Wszystkie zdjęcia poddajemy obróbce i retuszom. To samo dotyczy filmów, które realizujemy. Do każdego pakietu, otrzymacie Państwo także, zdjęcia artystyczne, czarno białe i w różnych tonacjach kolorystycznych, nietypowych, modnych. Manipulujemy, tonami, głębią ostrości, ekspozycją, światłami i cieniami. Dodaje to wybranym zdjęciom niepowtarzalny efekt. Dodam że, są to nasze autorskie profile. Obecnie pracujemy na pełno klatkowych lustrzankach Canona 1Ds mark III i 1Dx mark II. Jest to, do tego typu pracy najlepszy sprzęt dostępny na rynku fotograficznym. Oczywiście profesjonalne obiektywy i światło. W razie potrzeby doświetlamy także sale weselną dodatkowymi lampami błyskowymi. Do realizacji filmów wykorzystujemy lustrzanki, między innymi Canony 5D, stabilizację obrazu zapewniają nam profesjonalne stabilizatory kamerowe FloatCam PRO FC9. Podczas zdjęć w kościele, USC, plenerowych, będziemy też używać, starych 50-60 letnich obiektywów do lustrzanek analogowych, które dają w ostatecznym rozrachunku niesamowite efekty.

Moje portfolio:
http://chwytamchwile.pl
tel.: 515 233 315

800 zł - 3500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Oferta

Pakiet: Reportaż + Plener

900 zł - 2500 zł

● ceremonia ślubna/USC
● zabawa weselna od 3 godzin do oczepin
● 150 do 600 zdjęć poddanych obróbce
● plener do 2 godzin tylko w pakiecie za 1300 zł

UWAGA: Zdjęcia w kościele i plener wykonuje także wiekowymi (40-50 letnimi) obiektywami analogowymi, dającymi niesamowite efekty, tym samym dodając im artyzmu i oryginalności nie do powtórzenia współczesnym sprzętem.

Plener ślubny

600 zł - 900 zł

● sesja wykonana w innym dniu od 1 do 4 godzin
● 30 do 50 zdjęć poddanych obróbce
● ok. 50 plików roboczych do ściągnięcia z mojego serwera
● 3 artystyczne zdjęcia drukowane na papierze fotograficznym

UWAGA: Sesje plenerowe wykonuje także wiekowymi (40-50 letnimi) obiektywami analogowymi, dającymi niesamowite efekty, tym samym dodając im artyzmu i oryginalności nie do powtórzenia współczesnym sprzętem.

Reportaż ślubny

1500 zł - 2500 zł

● operator DRONA 4K - tylko w pakiecie z kamerzystą
● przygotowania
● błogosławieństwo
● ceremonia ślubna/USC
● zabawa weselna do oczepin
● 400 do 900 zdjęć poddanych obróbce w
● ekskluzywnym albumie 60 STRON
● ok. 200 do 600 plików JPEG roboczych do ściągnięcia z mojego serwera

UWAGA: Zdjęcia w kościele wykonuje także wiekowymi (40-50 letnimi) obiektywami analogowymi, dającymi niesamowite efekty, tym samym dodając im artyzmu i oryginalności nie do powtórzenia współczesnym sprzętem.

Sesja narzeczeńska

300 zł - 900 zł

● sesja wykonana w innym dniu do 4 godzin
● 30 do 50 zdjęć poddanych obróbce
● ok. 50 plików roboczych do ściągnięcia z mojego serwera
● 3 do 10 artystycznych zdjęć drukowanych na papierze fotograficznym

UWAGA: Sesje narzeczeńskie wykonuje także wiekowymi (40-50 letnimi) obiektywami analogowymi, dającymi niesamowite efekty, tym samym dodając im artyzmu i oryginalności nie do powtórzenia współczesnym sprzętem.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

1500 zł - 3500 zł

● sesja narzeczeńska
● błogosławieństwo
● ceremonia ślubna/USC
● zabawa weselna do 3 godzin do oczepin lub dłużej.
● plener do 3 godzin
● 500 do 800 zdjęć poddanych obróbce
● album tradycyjny 20 stron

(plener, sesja narzeczeńska i zabawa weselna do oczepin tylko w pakietach od 2000 zł)

UWAGA: Sesje narzeczeńskie, zdjęcia w kościele i plener wykonuje także wiekowymi (40-50 letnimi) obiektywami analogowymi, dającymi niesamowite efekty, tym samym dodając im artyzmu i oryginalności nie do powtórzenia współczesnym sprzętem.

Film ślubny

850 zł - 2750 zł

● 3 KAMERY W TYM DWIE 4K
● dron 4K
● przygotowania
● błogosławieństwo
● ceremonia ślubna/USC
● zabawa weselna od 3 godzin do oczepin
● film wideo ok. 1 do 2 godzin.
● klip ślubny od 3 do 7 minut zmontowany w nowoczesny sposób.

Filmowanie z powietrza (DRON)

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

300 zł - 700 zł

Reportaż Ślubny

1100 zł - 2500 zł

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

700 zł - 1900 zł

Opinie

5.0

10 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

WS

Wera S

Wszystko super. Świetne kadry, miła atmosfera, dobre podejście, kreatywność i profesjonalizm. Świetny profesjonalny sprzęt. Już kiedyś zaufaliśmy pseudo fotografowi, który dosłownie schrzanił nam całą uroczystość, ale Pana Tomka polecamy z całego serca.

3 miesiące temu

MS

Monika S

Dziękujemy za świetne zdjęcia, porady i wyrozumiałość. Obsługa naszego slubu przez Tomka z Barwa Studio na 5+++. Polecamy każdej młodej parze takiego fotografa.

3 miesiące temu

DR

Dagmara R

Polecam z całego serca tego świetnego fotografa, który wie co robić z aparatem. Świetne zdjęcia, ale tylko i wyłącznie dzięki temu, że potrafił rozładować nerwową atmosferę na naszym ślubie, cennymi uwagami, uśmiechem i podejściem. Profesjonalista w każdym calu. Dziękujemy!

3 miesiące temu

BW

Bogumiła W

Tomka znalazłam właśnie przez ten serwis i nie żałuje. Brakuje skali by ocenić jakość usług, którą oferuje Barwa Studio. Rewelacyjne zdjęcia, przesympatyczny człowiek, który wie co robić z aparatem. Dostaliśmy kilkaset świetnych profesjonalnych zdjęć, którymi będziemy cieszyć się bardzo długo. Z całego serca polecamy usługi Tomka nie tylko użytkownikom tego serwisu, ale także naszym znajomym. Dziękujemy.

4 miesiące temu

KK

Katarzyna K

Oryginalność, otwartość, skromność, pomysłowość, a przy tym umiejętność uchwycenia tego, "czegoś" to cechuje Tomka z Barwa Studio. No i na koniec znakomita jakość zdjęć w niespełna tydzień po ślubie !!! Dodam, że już podjęliśmy współprace z Tomkiem przy innej okazji, tak nam się podobały jego zdjęcia. Dla mnie super, szczerze POLECAM !

7 miesięcy temu

MM

Marta M

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Aby powierzyć nasz ślub Barwa Studio to była BARDZO DOBRA DECYZJA! Od samego początku można było wyczuć że ma się do czynienia z profesjonalistą, szczerym, ciepłym, który słucha, a co za tym idzie zdjęcia z naszego ślubu są takie jak to sobie wymarzyliśmy. Współpraca przebiegła absolutnie bezproblemowo. Zdjęcia z wesela były już gotowe po niecałym tygodniu! Jeśli mielibyśmy dokonać drugi raz wyboru, wrócilibyśmy z całą pewnością do Tomka z Barwa Studio! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

7 miesięcy temu

EB

Elżbieta B

Bardzo dobre zdjęcia pod względem technicznym i artystycznym. Dodam że umowa zawarta z Tomkiem była na 200 zdjęć, a dostaliśmy w ostatecznym rozrachunku 540 (!!!) rewelacyjnych zdjęć z całej imprezy do których będziemy za każdym razem miło wracać. Polecamy!

7 miesięcy temu

E

Ela

Całkiem niedawno bo w maju skorzystałam z usług firmy Barwa Studio. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług jak i samej usługi. Dziękuję także za poradnik, dzięki któremu zdjęcia z naszego ślubu chwalą Nie tylko nasi znajomi. Tomek to przemiły i przesympatyczny człowiek, który zna się na swoim fachu jak mało kto. Polecam z całego serca.

7 miesięcy temu

Z

Zuzia

Rewelacyjne zdjęcia pod względem technicznym jak i artystycznym. Dodam jeszcze ze w umowie mieliśmy zagwarantowane 200 zdjęć, a od Tomka dostaliśmy 500 zdjęć na bardzo wysokim poziomie. Dziękujemy.

7 miesięcy temu

GM

Gosia M

Jestem zadowolona z usługi i reportażu ślubnego wykonanego przez Tomka z Barwa Studio. Nietuzinkowe podejście do fotografii, miły i zawsze uśmiechnięty ma podejście do fotografowanych obiektów ;) Polecam Gosia.

7 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Emocje, łzy, radość, kocham to pokazywać na swoich zdjęciach.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Przez przypadek. Uczestniczyłem kiedyś jako gość podczas ślubu i bawiłem się aparatem. Zdjęcia spodobały się parze młodej. O ile dobrze pamiętam to były nawet lepsze od tych które zamówili u profesjonalnego fotografa ;) No i tak się to zaczęło.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od niemalże 12 lat

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Obecnie pełno klatkowe Canony z serii 1Ds i 1Dx - Moim zdaniem niezawodny i najlepszy sprzęt na rynku. Do tego profesjonalne jasne obiektywy. A na koniec wszystko to okraszam zdjęciami wykonanymi wiekowymi obiektywami analogowymi, dającymi niesamowite i niepowtarzalne efekty artystyczne.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

1. przygotowania 2. sama ceremonia ślubna 3. oczepiny

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

od 7 do 14 dni

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Zdjęcia z uroczystości kościelnej lub w USC.

Jaki jest Twój styl?

Mój styl narzuca atmosfera i otoczenie towarzyszące ślubowi. Staram się postępować jak mój mentor Kirk Tuck, który nauczył mnie w minimalistyczny sposób osiągnąć zamierzony cel. Zwykle coś sobie narzucam, po czym staram się to co sobie wyobraziłem w najprostszy sposób pokazać na zdjęciach.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Każdy mój klient był, jest inny. I do każdego podchodzę indywidualnie. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, bo zwykłem nie porównywać, ani nie oceniać.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Ciężkie pytanie. Każdy następny jest chyba tym wymarzonym.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Możecie mi nie wierzyć, ale każdy ze swoich ślubów pamiętam, każdy był inny i wyjątkowy. Wszystkie miło wspominam, bo ta praca daje mi wiele radości.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Współpracowałem z co najmniej kilkoma setkami różnych ludzi i nigdy się nad tym nie zastanawiałem, dla mnie nie ma znaczenia z kim pracuje. Przez te lata natknąłem się na naprawdę różne charaktery, usposobienie, upodobania z każdym mi się dobrze współpracowało. Bo to tak naprawdę wszystko zależy jak ja jestem odbierany przez innych. Zwykłem podchodzić do wszystkiego z entuzjazmem i uśmiechem. Nie narzucam się, delikatnie sugeruje.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Oj było tych historii co najmniej kilka i ciężko jest wybrać jedną ;)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Na dwa tygodnie do tygodnia przed ślubem wysyłam poradnik mailem lub spotykam się z Młodymi. Teoretycznie taki poradnik rozwiewa wszelkie pytania, bo dokładnie opisuje jak zachowywać się w każdej sytuacji podczas ślubu, tak by Młodzi byli ze zdjęć zadowoleni.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Poza tym że sprawia mi radość? To chyba też że spoczywa na moich barkach spora odpowiedzialność, bo ślubu nie da się powtórzyć ;)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Kreatywność i doświadczenie. Dodam jeszcze to o czym pisałem wyżej, że ważna jest jeszcze świadomość odpowiedzialności.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Poza kreatywnością, to chyba jeszcze sama post produkcja. Na nie jednym w reklamie zjadłem zęby i potrafię przygotować zdjęcia jak do reklamy. Jestem też grafikiem komputerowym od 20 lat w branży z bogatym portfolio.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Bo jestem świadom odpowiedzialności jaką mi powierzają. Bo staram się je wspierać od samego początku. Bo idzie za mną wiek i doświadczenie. Bo do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Bo nie znoszę sztampy. Bo jestem kreatywny. Bo każdy mój ślub jest inny i zdjęcia inne. Bo dostosowuje swój styl do charakteru uroczystości. Bo nie wiem co to rutyna. Bo obserwuje cały czas i widzę dużo. Bo jestem elastyczny. Bo podchodzę do wszystkiego z dużym zaangażowaniem. Bo zawsze jestem uśmiechnięty i mam dobry kontakt z otoczeniem. Bo zawsze wspiera mnie najlepszy do tych celów sprzęt fotograficzny dostępny na rynku.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moje zdjęcia chyba mówią same za siebie. Może też to, że stać jest na moje usługi teoretyczną każdą parę.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Nie mam takiego

Wolne terminy

Kontakt

Barwa Studio

Łódź

119 km od Warszawy

44 km od Piotrkowa Trybunalskiego

55 km od Sieradza

51 km od Skierniewic

47 km od Tomaszowa Mazowieckiego

Inspiracje ślubne

Znajdź fotografa ślubnego w Twoim województwie