Foto - Video - Dron - SIKORA
Foto - Video - Dron - SIKORA Włocławek
(60)
Zobacz profil
KRUPA PHOTOGRAPHY
KRUPA PHOTOGRAPHY Warszawa
(3)
Zobacz profil
QUIET BEAUTY art workshop
QUIET BEAUTY art workshop Poznań
(2)
Zobacz profil
Klisza Wspomnień
Klisza Wspomnień Warszawa
(6)
Zobacz profil

W

sonek

(14)

Nawet nie wiecie jaka jest to przyjemność pracować z ludźmi w najważniejszym dniu w ich życia. Mam taką okazję już od dobrych paru lat. Emocje, łzy, radość… to jest to, co daje motywacje do tej pracy. Każdą historię przedstawiam w sposób szczery, prawdziwy i niebanalny. A ceny? Najniższe!!! Powiem tylko, że zaczynają się od 800 zł. Pracuje na profesjonalnym sprzęcie. Sprawdź zadzwoń, umówimy się i przedyskutujemy szczegóły.

Inne informacje:
- Współpracuje z kamerzystą.
- Współpracuje z fotografem i kamerzystą operatorem drona 4K.
- Do każdego pakietu dołączam stylowy album ze zdjęciami z wydarzenia. Ilość stron w albumie uzależniona od pakietu jaki wybierzesz.

Mój sprzęt na którym pracuje, to pełno klatkowe (FF) profesjonalne aparaty Canona i profesjonalne obiektywy, pozwalające w razie potrzeby fotografować nawet bez lampy.

Pełen profesjonalizm, kreatywność w najniższej cenie!

800 zł - 3500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Opinie

4.49

14 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

MP

Maja P

Niestety zostaliśmy oszukani. Fotograf odwołał sesję na dwa miesiące przed ślubem, okazało się, że nie ma też kamerzystów. Do tej pory nie otrzymaliśmy zwrotu wpłaconej zaliczki 600 zł. Sprawa została zgłoszona na Policję.

10 miesięcy temu

SP

Sylwia P

Fantastyczny fotograf, którego możemy polecić bez żadnych wątpliwości! Tomek jest po prostu ciepłym pozytywnym człowiekiem, w którego towarzystwie nie można czuć się źle :-) Wszyscy goście, znajomi i rodzina byli zachwyceni jego osobą :-) Zdjęcia oddały w 100% emocje i klimat całej uroczystości. A zdjęcia z pleneru po prostu bajka. Sam wymyślił miejsce, magiczne, bezpretensjonalne, owiane lekką tajemnicą, miejsce w którym kręcono zresztą przepiękne ujęcia do filmu "Znachor" z Anną Dymną Gdybyśmy mieli jeszcze raz dokonać wyboru fotografa ślubnego - to tylko Tomek. Jeżeli będziemy mieli jeszcze do uchwycenia jakieś wyjątkowe chwile w naszym życiu, to z pewnością skorzystamy z usług Tomka! Rodzina już sobie rezerwuje u niego terminy, bo ceny jak na jakość którą oferuję są po prostu śmieszne. Widać od razu że jest to człowiek z wielką pasją i nie zależy mu na kasie tylko na tym by bawić się fotografią. ;) Dziękujemy.

10 miesięcy temu

BW

Barbara W

Mieliśmy przyjemność skorzystać z usługi nagrywania filmu i fotografii z naszego ślubu i wesela wykonanej przez Tomka - niewątpliwie był to świetny wybór - bardzo dziękujemy! :) Na każdym etapie realizacji zlecenia wykazywał się dużym profesjonalizmem, umiejętnością indywidualnego dopasowania do potrzeb klienta a także dobrego ich wyczucia. Tomek to osoba bardzo kontaktową i przyjazna, co ułatwia współpracę, która jest oparta o jasno określone warunki. Ponadto widać na nagraniu bardzo dobre oko do wychwytywania wyjątkowych momentów filmowanego wydarzenia to zasługa kamerzysty z ekipy Tomka. - w pełni profesjonalne ujęcia i montaż. To samo dotyczy się zdjęć, których otrzymaliśmy 1200 (!) sztuk były to zdjęcia najwyższej jakości. W umowie mieliśmy zagwarantowanych 400. Czyli dostaliśmy 200% więcej. Ja nie wiem czy tutaj znajdziecie fotografa, który ma takie statystyki udanych ujęć. To świadczy o jego duuuużym doświadczeniu. Dzięki Tomkowi mamy naprawdę wspaniałą pamiątkę z wesela i z czystym sumieniem gorąco polecamy! :) Rezerwować terminy u jednego z najlepszych fotografów w Polsce tak uważam. Ceny Was zaskoczą!

10 miesięcy temu

WW

Wojciech W

Nie polecam współpracy z Panem Tomaszem Kowalem. Do pracy podczas mojego ślubu był źle przygotowany pod względem sprzętu. Zdjęcia słabej jakości, źle oświetlone, słaba sceneria. Przestrzegam przed rozliczaniem się w całości przed ślubem, w moim przypadku czekam już rok na dostarczenie albumu ciągle bezskutecznie. Brak kontaktu, totalne olanie klienta. Przestrzegam wszystkich przed podjęciem współpracy z tym fotografem.

11 miesięcy temu

WS

Wera S

Wszystko super. Świetne kadry, miła atmosfera, dobre podejście, kreatywność i profesjonalizm. Świetny profesjonalny sprzęt. Już kiedyś zaufaliśmy pseudo fotografowi, który dosłownie schrzanił nam całą uroczystość, ale Pana Tomka polecamy z całego serca.

1 rok temu

MS

Monika S

Dziękujemy za świetne zdjęcia, porady i wyrozumiałość. Obsługa naszego slubu przez Tomka z Barwa Studio na 5+++. Polecamy każdej młodej parze takiego fotografa.

1 rok temu

DR

Dagmara R

Polecam z całego serca tego świetnego fotografa, który wie co robić z aparatem. Świetne zdjęcia, ale tylko i wyłącznie dzięki temu, że potrafił rozładować nerwową atmosferę na naszym ślubie, cennymi uwagami, uśmiechem i podejściem. Profesjonalista w każdym calu. Dziękujemy!

1 rok temu

BW

Bogumiła W

Tomka znalazłam właśnie przez ten serwis i nie żałuje. Brakuje skali by ocenić jakość usług, którą oferuje Barwa Studio. Rewelacyjne zdjęcia, przesympatyczny człowiek, który wie co robić z aparatem. Dostaliśmy kilkaset świetnych profesjonalnych zdjęć, którymi będziemy cieszyć się bardzo długo. Z całego serca polecamy usługi Tomka nie tylko użytkownikom tego serwisu, ale także naszym znajomym. Dziękujemy.

1 rok temu

KK

Katarzyna K

Oryginalność, otwartość, skromność, pomysłowość, a przy tym umiejętność uchwycenia tego, "czegoś" to cechuje Tomka z Barwa Studio. No i na koniec znakomita jakość zdjęć w niespełna tydzień po ślubie !!! Dodam, że już podjęliśmy współprace z Tomkiem przy innej okazji, tak nam się podobały jego zdjęcia. Dla mnie super, szczerze POLECAM !

1 rok temu

MM

Marta M

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Aby powierzyć nasz ślub Barwa Studio to była BARDZO DOBRA DECYZJA! Od samego początku można było wyczuć że ma się do czynienia z profesjonalistą, szczerym, ciepłym, który słucha, a co za tym idzie zdjęcia z naszego ślubu są takie jak to sobie wymarzyliśmy. Współpraca przebiegła absolutnie bezproblemowo. Zdjęcia z wesela były już gotowe po niecałym tygodniu! Jeśli mielibyśmy dokonać drugi raz wyboru, wrócilibyśmy z całą pewnością do Tomka z Barwa Studio! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

1 rok temu

EB

Elżbieta B

Bardzo dobre zdjęcia pod względem technicznym i artystycznym. Dodam że umowa zawarta z Tomkiem była na 200 zdjęć, a dostaliśmy w ostatecznym rozrachunku 540 (!!!) rewelacyjnych zdjęć z całej imprezy do których będziemy za każdym razem miło wracać. Polecamy!

1 rok temu

E

Ela

Całkiem niedawno bo w maju skorzystałam z usług firmy Barwa Studio. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług jak i samej usługi. Dziękuję także za poradnik, dzięki któremu zdjęcia z naszego ślubu chwalą Nie tylko nasi znajomi. Tomek to przemiły i przesympatyczny człowiek, który zna się na swoim fachu jak mało kto. Polecam z całego serca.

1 rok temu

Z

Zuzia

Rewelacyjne zdjęcia pod względem technicznym jak i artystycznym. Dodam jeszcze ze w umowie mieliśmy zagwarantowane 200 zdjęć, a od Tomka dostaliśmy 500 zdjęć na bardzo wysokim poziomie. Dziękujemy.

1 rok temu

GM

Gosia M

Jestem zadowolona z usługi i reportażu ślubnego wykonanego przez Tomka z Barwa Studio. Nietuzinkowe podejście do fotografii, miły i zawsze uśmiechnięty ma podejście do fotografowanych obiektów ;) Polecam Gosia.

1 rok temu

Wolne terminy

Kontakt

sonek

Garcz

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Fotograf Natalia Laguta Lębork
Zobacz profil
Wedding Media Center Sopot
(6)
Zobacz profil
wfoto - Wasz fotograf
wfoto - Wasz fotograf Łódź
(4)
Zobacz profil
Fotografia Ślubna Karolina Murglin
Fotografia Ślubna Karolina Murglin Kościerzyna
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Kartuzy: