Fotografia Paweł Popiel

Paweł Popiel

Fotografia Paweł Popiel

Okrzei, Kłodzko

O nas

Praca fotografa ślubnego to piękne zajęcie. Daje możliwość uczestniczenia w wyjątkowym dla młodej pary wydarzeniu. Dlatego młoda para jest dla mnie najważniejsza i zawsze staram się jak najpiękniej utrwalić te wzruszające chwile. Gwarantuję miłą atmosferę, zaangażowanie i piękne ujęcia. Zapraszam na sesje narzeczeńskie, reportaże ślubne, sesje rodzinne, ciążowe i dziecięce. Na kolejne sesje udzielam rabatów. Jestem na [treść zablokowana] Serdecznie zapraszam do kontaktu.

PRZEDZIAŁ CENOWY

300 zł - 1200 zł

Oferta - Fotografia Paweł Popiel

Sesja narzeczeńska

250 zł - 400 zł

Sesja plenerowa dla narzeczonych w wybranym miejscu. Zdjęcia nagrane na DVD-R. Odbitki i foto albumy do osobnego ustalenia. Możliwe indywidulane oferty.

Reportaż ślubny

600 zł - 1000 zł

Najtańsza oferta obejmuje zdjęcia w Kościele oraz na weselu do godziny 20.00. W droższym wariancie dodajemy zdjęcia z przygotowania oraz wesele do oczepin - do godz. 1.00. Możliwe indywidulane oferty. Odbitki i foto albumy do osobnego ustalenia. Zdjęcia nagrane na DVD-R.

Plener ślubny

300 zł - 500 zł

Osobna sesja plenerowa w innym dniu niż ślub i wesele, cena zależna od czasu trwania i lokalizacji. Zdjęcia nagrane na DVD-R. Odbitki i foto albumy do osobnego ustalenia. Możliwe indywidulane oferty

Pakiet: Reportaż + Plener

700 zł - 1200 zł

Plener w dniu ślubu. Najtańsza oferta obejmuje zdjęcia w Kościele oraz na weselu do godziny 20.00. W droższym wariancie dodajemy zdjęcia z przygotowania oraz wesele do oczepin - do godz. 1.00. Możliwe indywidulane oferty. Zdjęcia nagrane na DVD-R. Odbitki i foto albumy do osobnego ustalenia. Możliwe indywidulane oferty.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

1000 zł - 1500 zł

Pakiet zawierający sesję narzeczeńską, sesję plenerową w dniu ślubu. Najtańsza oferta obejmuje zdjęcia w Kościele oraz na weselu do godziny 20.00. W droższym wariancie dodajemy zdjęcia z przygotowania oraz wesele do oczepin - do godz. 1.00. Możliwe indywidulane oferty. Zdjęcia nagrane na DVD-R. Odbitki i foto albumy do osobnego ustalenia. Możliwe indywidulane oferty.

Opinie - Fotografia Paweł Popiel

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z parami młodymi współpracuję od 3 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oferta zawiera reportaż ślubny, sesje plenerową. Wszystko można uzgodnić i ustalić.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Staram się, żeby zdjęcia były naturalne.

Kontakt - Fotografia Paweł Popiel

Fotografia Paweł Popiel

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Okrzei 57-300 Kłodzko

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: