• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
Foto - Video - Dron - SIKORA
Foto - Video - Dron - SIKORA Włocławek
(66)
Zobacz profil
love is - wedding photographer
love is - wedding photographer Warszawa
(5)
Zobacz profil
Olga Lysenko Photography
Olga Lysenko Photography Gdańsk
(27)
Zobacz profil
Felix de Vega - TYLKO WYJĄTKOWE ŚLUBY
Felix de Vega - TYLKO WYJĄTKOWE ŚLUBY Warszawa
(18)
Zobacz profil
Lab17 Marek Niemczyk

Marek Niemczyk

Lab17 Marek Niemczyk

Wejherowo

Fotografią ślubną zajmuję się już od wielu lat. Samą fotografią - od dziecka. Przez ten czas szlifowałem swoje umiejętności techniczne i obsługa aparatu w celu wykonania poprawnego zdjęcia nie jest dla mnie problemem. Niestety, sama technika nie wystarcza. Fotografia, w moim przekonaniu, musi nieść także emocje. Tym bardziej w tak pięknym dniu, jak dzień ślubu. I na to właśnie kładę nacisk w swoich pracach.

540 zł - 4000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Reportaż ślubny

1440 zł - 3380 zł

Reportaż ślubny, czyli dokumentacja całej uroczystości - od przygotowań po wesele.

Plener ślubny

540 zł - 1100 zł

Wspaniała pamiątka, którą można przygotować już bez stresu towarzyszącego ceremonii. Szczegóły do uzgodnienia indywidualnego - bo każda Młoda Para jest przecież inna :)

Pakiet: Reportaż + Plener

1900 zł - 4460 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubię rejestrować emocje na zdjęciu - tak, żeby każdy oglądający mógł przenieść się nagle w czasie i przestrzeni, poczuć atmosferę i magię chwili.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Zaczęła się od prośby mojej koleżanki, Agnieszki, czy nie chciałbym sfotografować jej ślubu. Do tej pory raczej zajmowałem się innymi działami fotografii, nie mniej jednak byłem zaszczycony, że tak ważne zadanie powierzyła właśnie mi. Dałem z siebie wszystko i wszystko udało się znakomicie. Od tamtej pory wiele się nauczyłem i ciągle to robię - bo praca fotografa to nieustanny rozwój, próbowanie nowych rzeczy i spojrzeń.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuję wyłącznie na sprzęcie Canona. Przez długi czas robiłem zdjęcia lustrzankami małoobrazkowymi (20d, 400d), od jakiegoś czasu przesiadłem się na pełnoklatkowego Canona 6D. Aparaty może nie najnowsze i nie najlepsze, ale zawsze na porządnych obiektywach - to w końcu one rysują to, co później utrwalamy na kliszy lub matrycy.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wiem, że szybkie otrzymanie zdjęć jest priorytetowe - w końcu każdy chce jak najszybciej podzielić się wrażeniami wśród znajomych i rodziny która nie mogła uczestniczyć osobiście w ceremonii. Dlatego większość zdjęć dostarczam w ciągu tygodnia od wykonania sesji.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja najbardziej podstawowa oferta zawiera wyłącznie zdjęcia w trakcie ceremonii (w USC albo w kościele). Można ją oczywiście rozszerzyć o wesele, przygotowania czy plener ślubny - do czego zachęcam, ponieważ komplet zdjęć pozwala na ułożenie pięknej opowieści reportażu ślubnego.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej współpracuje mi się z osobami które wiedzą czego chcą. Nie każdy musi być szalony, nie każde szaleństwo jest dla każdego. Warto od razu określić czego oczekujemy - wzajemne zrozumienie jest konieczne, aby efekt końcowy był naprawdę satysfakcjonujący.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Najważniejsza sprawa, o której niestety wiele osób zapomina, to fakt, że nasza praca nie zaczyna się wraz z pierwszym zdjęciem na ślubie i nie kończy z ostatnim zdjęciem na oczepinach. To także lata zbierania doświadczenia, tysiące złotych wydane na sprzęt, opłacanie podatków, sprzęt do obróbki... Dlatego często wygórowana stawka "za godzinę" rozmywa się na wiele kosztów które fotografowie muszą ponosić. Bardzo dziękuję osobom które to rozumieją i nie przytaczają argumentu o konkurencyjnym fotografie który "zrobi to za 200 złotych" :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Przede wszystkim dostarczam zdjęcia bardzo szybko - tak szybko, że wybrane fotografie mogę przygotować wydrukowane w formacie A5 lub A4 jeszcze w trakcie wesela, np. w formie pamiątki dla rodziców!

Kontakt

Lab17 Marek Niemczyk

website

Polecani z kategorii fotograf ślubny

KreatorzyFotografii Gdańsk
(16)
Zobacz profil
Fotografia Łukasz Gryko
Fotografia Łukasz Gryko Poznań
Zobacz profil
Fotograf Karol
Fotograf Karol Gdynia
(15)
Zobacz profil
Gosia Drozdowska Fotografia
Gosia Drozdowska Fotografia Gdańsk
(11)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Wejherowo: