Lewoń Aneta Fotografia

Aneta Lewoń

Lewoń Aneta Fotografia

(3)
Pokaż telefon

Mam na imię Aneta i jestem przede wszystkim mamą dwóch cudownych chłopaków ( Alexa i Maxa ), żoną i fotografką. Z natury jestem optymistką, dla mnie szklanka zawsze jest do połowy pełna :) Fotografia nie jest dla mnie przypadkową rejestracją światła lecz jego reżyserią. Bazuję na świetle zastanym gdyż ono daje nam plastyczność i przestrzeń w obrazach. Zajmuję się fotografią okolicznościową czyli śluby, chrzty i inne uroczystości rodzinne. Każda tego typu impreza to oddzielna historia, a ja staram się tą historię zatrzymać w kadrze. Uwielbiam ludzi i obcowanie z nimi dlatego moja praca sprawia mi tak ogromną przyjemność. Dostałam taki dar od losu, że moja pasja stała się moim zawodem. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z moimi pracami .

Podziel się:

Oferta

Pakiet: Reportaż + Plener

3500 zł - 4100 zł

Plener ślubny

1500 zł - 1500 zł

Sesja narzeczeńska

600 zł - 600 zł

Opinie

5

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

avatar

Jastrzębska M

Współpraca z Anetą to czysta przyjemność, posiada niesamowity warsztat, co widać po jej pracach, ale co naszym zdaniem jest ważniejsze, ma niesamowity charakter i podejście do klientów. W dniu wesela nie było czuć jej obecności, nie reżyserowała sztucznych scen, a uwieczniła prawdziwe szczere emocje. Jej rozbrajające poczucie humoru i naturalny wdzięk nie pozwalają się przy niej stresować. Cudowna równa babeczka, której zawdzięczamy najcudowniejszą pamiątkę z naszego najważniejszego dnia <3 Polecam całym serduchem!

1 rok temu

E

Ewelina

Aneta jest rewelacyjna!!! W dniu ślubu praktycznie niewidoczna. Żadnego wchodzenia z aparatem przed samą twarz czy pod suknię Panny Młodej 🙂 a na sesji totalny luz, świetnie się podczas niej bawiliśmy, bez sztucznosci i wymuszonych uśmiechów 🙂 do tego zdjęcia, których wszyscy nam zazdroszczą, polecam!

1 rok temu

avatar

Emilia P

Aneta to był strzał w dziesiątkę! Niesamowicie uchwyciła najważniejsze momenty i przede wszystkim emocje, ktòre przeżywaliśmy tego dnia. Widać, że wkłada całe serce w to co robi, a współpraca z nią to czysta przyjemność - wspaniała atmosfera, poczucie humoru i co najważniejsze niesamowite efekty końcowe :) Jej prace mòwią same za siebie. Jesli szukacie profesjonalisty z pasją - Aneta bedzie doskonalym wyborem !! ❤

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Emocje - radość, wzruszenie, stres który motywuje mnie do lepszych kadrów...

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Pewnie tak jak większości fotografów - zrobiłam zdjęcia na slubie znajomych i tak już poszło dalej :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 12 lat

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Canon 5D MKIV i Canon 6d

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

około 4 mcy

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktu a także ogromna empatia - jak płaczą to i ja płaczę jak się śmieją to i ja się śmieję :) A jak się denerwują to próbuję ich rozweselić

Wolne terminy

Kontakt

Lewoń Aneta Fotografia

website facebook instagram

Ełk

95 km od Białegostoku

Inspiracje ślubne

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: