Stangiel Studio

Robert Stangiel

Stangiel Studio

(4)
Pokaż telefon

Naszym zadaniem jest być do Waszej dyspozycji w tym wyjątkowym dla Was dniu. Pragniemy, aby każda chwila była uwieczniona w niesamowity sposób, by móc powracać do niej każdego dnia.
Wiemy, że ceremonia ślubu oraz wkroczenie w nowy etap życia jest jednym z najważniejszych wydarzeń i dlatego też dołożymy wszelkich starań, żeby wykonana przez nas pamiątka była ponadczasowa.

Nasze usługi wykonujemy w sposób profesjonalny i dostosowujemy się indywidualnie do każdego Klienta.

2500 zł - 7000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Panasonic

Sony

Oferta

Filmowanie z powietrza (DRON)

Ofertę wysyłamy na maila.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

1000 zł - 2500 zł

Ofertę wysyłamy na maila.

Reportaż Ślubny

2500 zł - 7000 zł

Ofertę wysyłamy na maila.

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

1000 zł - 2500 zł

Ofertę wysyłamy na maila.

Film ślubny

2500 zł - 6000 zł

Ofertę wysyłamy na maila.

Pakiet: Reportaż + Plener

Ofertę wysyłamy na maila.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

Ofertę wysyłamy na maila.

Plener ślubny

Ofertę wysyłamy na maila.

Reportaż ślubny

Ofertę wysyłamy na maila.

Sesja narzeczeńska

Ofertę wysyłamy na maila.

Opinie

5

4 opinie

Dodaj opinię

NT

Natalia T

Pasja i talent w jednym! Pomysłowi, profesjonalni, zawsze na czas. A filmy? Wysokiej jakości ze wszystkimi najważniejszymi momentami naszej uroczystości. Stangiel Studio, dzięki Wam mamy najpiękniejszą pamiątkę z naszego ślubu i wesela. Współpraca z Wami to była przyjemność. Dzięki!

1 rok temu

Źródło: Facebook

GG

Gosia G

Bardzo udana współpraca, pełen profesjonalizm! bardzo polecam :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

KD

Karolina D

Polecam wszystkim gorąco Stangiel Studio. Pełen profesjonalizm. Super pomysły. Przy wspólnej współpracy widać, że Pan Stangiel zna się na wszystkim doskonale!:) jeszcze raz polecam i dziekujemy bardzo za wszystko!:)

2 lata temu

Źródło: Facebook

AS

Agnieszka S

Ludzie z pasją. Niezmiernie pozytywne osoby. Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy. Podczas wesela są wszędzie, a jednocześnie jakby ich nie było. Wyłapali wszystkie najlepsze momenty i dostrzegli każdą wartą uwiecznienia chwilę. Bardzo dziękujemy!

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Moja praca jest jednocześnie moim hobby . Wiec jak jej nie lubić :) . Z dnia na dzień z wielka przyjemnością poszerzam swoją wiedzę na temat fotografii , filmu oraz nowinek technicznych . Po części jest tez to przekleństwem do wszystkie pieniądze najchętniej wydał bym na nowy sprzęt :D

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od zawsze lubiłem robić zdjęcia , moim marzeniem było zarabiać na fotografii . Kto kiedyś nie myślał o byciu fotografem . Przygoda jednak zaczęła się od pierwszego filmu z wakacji :) . Wtedy pomyślałem że to wcale nie jest zły pomysł :D .

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z parami pracuje już koło 3 lat . Lubie swoją prace . Każda para jest inna, nie ma wiec tu mowy o nudzie. Słowa pochwały motywują mnie do działania . Nie myślę o zmianie na inna prace .

Na jakim sprzęcie pracujesz?

No własnie i tu jest problem .Jest go tyle i zmienia się tu wszystko z miesiąca na miesiąc a nawet z dnia na dzień . Jak wspominałem wcześniej jest to moje przekleństwo . Dziura bez dna do której wrzucam coraz to więcej pieniędzy :P . Pracuje na 4 aparatach : 2 marki sony ( a7 iii) oraz 2 panasonic (gh5) . Posiadam jasne obiektywy oraz swoje własne oświetlenie . Więc nie muszę się modlić by kościół był jasny czy zespół miał dobre oświetlenie . Mam tez 2 stabilizatory zhiyun Crane wiec widzów nie weźmie na mdłości przy oglądaniu filmów :) . Posiadam tez rejestratory dźwięku . Dobry sprzęt to podstawa . Ilość sprzętu tez ma znaczenie. Każdy pewnie odczul kiedyś złośliwość rzeczy martwych, jak coś sie popsuło w najgorszym momencie. My jesteśmy przygotowani na takie ewentualności . Bo ten wyjątkowy dzień się już nie powtórzy.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Hmm... Jest ich troszkę i to całkiem sporo : Wyjście z kościoła , pierwszy taniec , Tort itp . Każde wesele jest inne i na każdym podoba mi się coś innego . Jednak najlepsze ujęcia według mnie to uśmiechająca się do siebie młoda par . To jest ten moment który najbardziej lubię :) .

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W dużej mierze zależny to od pakietu jaki wybiera para młoda . Oraz ilości zleceń. Montaż czy obróbka zdjęć jest czymś wyjątkowym , niepowtarzalnym , czasochłonnym . Pośpiech nie jest tu wskazany. Czasem lepiej jest poczekać dłużej i z przyjemnością wracać do zdjęć czy filmu .

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Każdy ma inne oczekiwania . Wszystkie pakiety można modyfikować . Najlepiej jest skontaktować sie z nami :) . Wyślemy wtedy nasza ofertę . Podstawowa oferta Foto : 350 obrobionych zdjęć • 1 fotograf • 2 aparaty • Cały dzień z dnia uroczystosci od przygotowan do oczepin • Drewniany pendrive Podstawowa oferta Wideo Teledysk 7 min Pakiet obejmuje : • 2 kamery , własne oświetlenie , stabilizatory obrazu , • 2 operatorów kamery • Ujecia z DRONA • Cały dzień z dnia uroczystości od przygotowań do oczepin (Godzina 01:00) • plener w dniu uroczystości • Drewniany pendrive

Jaki jest Twój styl?

Ciężko jest pisać o swoim stylu . Styl z wesela na wesele ewoluuje jest wzbogacany tak jak wiedza. Co mogę więcej dodać . Zapraszam do obejrzenia portfolio, to chyba najlepsza opcja by sprawdzić czy mój styl pasuje przyszłej parze młodej :).

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Miłość :D .

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Nie mam wymarzonego ślubu . Każdy jest inny i każdy daje mi dużo frajdy :) . A najwięcej przyjemność daje mi zadowolenie młodej pary z oddanego materiału .

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Pierwsza Para dla jakiej pracowałem :). Oni wiedzą . Pozdrawiam serdecznie :D.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Jestem otwartym człowiekiem. Nie mam określonego typu. Raczej szczęśliwi uśmiechnięci :)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Pierwsze wesele. I parę na którą trafiłem . Kto wie może gdyby nie oni to by mnie tu nie było .

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Ciężkie pytanie... To znaczy ciężko odpowiedzieć na to pytanie :) . Wiem :) !! Czy termin jest wolny :D .

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Nie musza wiedzieć nic :) . Po co ma rosnąć konkurencja :) . Najważniejsze by byli zadowoleni z efektu końcowego :P . Na pewno nie jest to łatwa praca. Może niektórym się tak wydaje. Większość osób jakie znam poddała się już na starcie . Na chęciach się skończyło :( .

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Myślec że zaangażowanie. Jak wszędzie. Zobaczyć czy dana osoba się już nie wypaliła w tym co robi .

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Upór. Gdzie innym brakuje sił ja wkraczam dopiero do akcji :D

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Ponieważ ich nie zawiodę w tym wyjątkowym dniu :) .

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oferta jak oferta wszystkie są raczej podobne . Każdy bada rynek i podąża za trendami ilościami zdjęć itp. . Ważniejsze jest to czym wyróżnia się efekt końcowy :) i czy trafia w gust .

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Piosenka: Miley Cyrus malibu https://www.youtube.com/watch?v=8j9zMok6two

Wolne terminy

Kontakt

Stangiel Studio

facebook youtube website instagram

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: