ALE OKO MAM

Michał Krasodomski

ALE OKO MAM

(3)

Z fotografią artystyczną i komercyjną jesteśmy związani od ponad dwudziestu lat. Naszą ambicją jest tworzenie zdjęć, gdzie najważniejsze są emocje i klimat. Umiemy słuchać klienta i dostosować się do jego oczekiwań, jak również mamy swoje wizje, dlatego wychodzimy przed szereg proponując swoje patrzenie podając nasze pomysły. Jesteśmy często niestandardowi i odważni w naszych realizacjach. Nie ma rzeczy dla nas niemożliwej. Pojedziemy z Wami nawet na koniec świata, aby zrobić to właściwe ujęcie. Mamy doświadczenie i zmysł artystyczny połączony z solidną wiedzą pozyskaną w uczelniach artystycznych w Gdańsku i Krakowie. Działamy na terenie Trójmiasta i Krakowa

Oferta

Sesja narzeczeńska

500 zł - 1000 zł

Reportaż ślubny

3500 zł - 4500 zł

Plener ślubny

1000 zł - 2000 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

4000 zł - 6000 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

5000 zł - 6500 zł

Opinie

5.0

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

S

Sylwia

Wspaniala ekipa. Profesjonalne zdjęcia a przy tym mila atmosfera. Krótko mówiąc potrafią czytać w myślach :) Gorąco polecam :)

1 rok temu

avatar

Alicja S

Po prostu rewelacja !!! Skorzystaliśmy z oferty firmy Pantograf , przy okazji ślubu i przyjęcia weselnego naszego syna. 2 osoby fotografujące, to strzał w 10, 2 rożne punkty widzenia i 2 różne kadry . Atmosfera przyjęcia oddana w 100% z pełnym wyczuciem sytuacji , istotne momenty, jakże dynamicznej imprezy uchwycone idealnie. Praca obu fotografujących osób bardzo dyskretna, a mimo wszystko Oni byli wszędzie. Państwo fotograficy przyjechali dzień wcześniej i dokładnie przygotowali się do sesji reportażowej jak i do zdjęć pozowanych ( ustawili oświetlenie i wyszukali najciekawsze miejsca ). Pierwsze, obrobione kadry, z najciekawszych momentów, mogliśmy obejrzeć bardzo szybko, już po ok 24 godzinach co niesamowicie nas zaskoczyło. Obróbka zdjęć bardzo dyskretna i profesjonalna, nie zabiła klimatu miejsca i atmosfery imprezy. POLECAM !

1 rok temu

MI

Monika I

Witam. Dziękujemy za śliczne zdjęcia które będą dla nas pamiątką wspaniałych chwil oraz będą nam też przypominać jak miłą i fachową ekipą jesteście. Z całego serca dziękujemy i pewnie nie raz poprosimy o wasze usługi gdyż życie dopiero się zaczyna.

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kontakt z fotografowanymi osobami. Wydobycie z nich emocji. Zaskakujące momenty w pracy plenerowej i reporterskiej. Przygodę jaką jest realizowanie plenerowych pomysłów.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od pasji fotografowania ludzi. Zdjęcie portretowe nie powinno być tylko fotografią człowieka, ale nieść za sobą głęboką historię sfotografowanej osoby. Tak zaczęła się przygoda z branżą ślubną. Pierwsze sesje ślubne i reportaże to uroczystości zaślubin koleżanek i kolegów, rodziny bliższej i dalszej. Potem studiując fotografię na Wydziale Malarstwa i Grafiki na ASP doskonaliłem swoje umiejętności i wrażliwość patrzenia na ludzi. Patrząc na owoce mojej pracy, poznawałem coraz więcej Par Młodych chętnych do współpracy. Obecnie pracujemy w duecie. Dużą zaletą naszych reportaży ślubnych są emocje a ponieważ jesteśmy absolwentami szkół artystycznych potrafimy zajrzeć głęboko w duszę, uchwycić łzy radości i wzruszenia. Dzięki temu nasze reportaże ślubne charakteryzuje niebanalny i artystyczny klimacie.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Pierwszy kontakt z fotografią ślubną zaczął się od zdjęć moich koleżanek i kolegów za czasów studenckich jeszcze w latach 90. Studiując fotografię na Wydziale Malarstwa i Grafiki na ASP pd razu dałem się poznać jako fotograf ludzi. Od początku kochałem fotografię reporterską oraz portret. Do dzisiaj jest moją pasją

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracujemy na aparatach pełno klatkowych Nikona. Używamy stało i zmiennoogniskowych obiektywów Nikkor, Sigma ART i Tamron o stałej jasności. Dodatkowo posiadamy przenośne studio reporterskie, oraz studyjne lampy firmy Bowens, pozostały osprzęt do modelowania światłem.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Liczą się emocje a takich nie brakuje w trakcie całej uroczystości ślubnej. Lubimy momenty wzruszenia w trakcie błogosławieństwa Pary Młodej, podekscytowanie w drodze na ceremonię ślubną, pierwszy taniec Pary Młodej oraz szczere i prawdziwe emocje rozbawionych gości.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

od 2 do 3 miesięcy

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Reportaż + plener

Jaki jest Twój styl?

Najważniejsze są emocje

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Odpowiadamy na pytania, podpowiadamy, rozwiewamy wszelkie wątpliwości, dzięki temu Nasi przyszli Nowożeńcy mają poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Każdą parę traktujemy indywidualnie, każda para jest wyjątkowa, każdej towarzyszy inna historia i opowieść, co przenosimy na zdjęcia tworząc niezwykłe niebanalne obrazy.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Marzymy o sesji ślubnej pod wodą :)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Najbardziej zapadła nam w pamięć mocno dojrzała para, która posiadała w sobie tyle pozytywnej energii, że mogła by obdarować nie jednego człowieka. A kreatywność we współpracy na sesji plenerowej przerosła nasze oczekiwania

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Żywiołowymi

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

W Oslo przy sesji plenerowej grupa Chińczyków, zaczęła fotografować parę młodą przeszkadzając w robieniu zdjęć. Praktycznie zostałem wykluczony i wręcz odepchnięty od pracy. Zachowując zimną krew poszedłem na żywioł i zmieniłam koncepcję wykorzystując niesubordynowaną grupę jako tło i elementy kompozycji zdjęć.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pary Młode dużą wagę przywiązują do sesji zdjęciowej, zależy im na tym aby była ona wyjątkowa. Poszukujemy wspólnie niezwykłych, klimatycznych miejsc i plenerów. Każda taka sesja to naprawdę niezwykłe doświadczenie a przy tym świetna zabawa.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Mamy wykształcenie i doświadczenie. Zajmujemy się również fotografią artystyczną, grafiką, która często przekłada się na nasze pomysły. Posiadamy klasowy sprzęt i dzikość w sercach.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Przede wszystkim liczy się terminowość i same efekty pracy. Nasze zdjęcia z reportażu ślubnego mają emocje i to jest nasza gwarancja. Przyjemnie jest po miesiącu, po roku, za paru latach spojrzeć na nie znów i poczuć te emocje tak mocno jak w dniu ślubu. Jeśli zdjęcie wciąz bawi i wzrusza to znaczy, że jako fotograf spełniło się tę najważniejszą rolę uchwycenia i zatrzymania w obiektywie emocji i czasu.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Zdecydowanie najmocniejszą stroną jest kreatywność

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Uroczystość ślubna wzbudza zawsze wiele emocji. Czy ślub to jeden z ważniejszych momentów w życiu? Oczywiście! Wiemy o tym dobrze, gdyż od wielu lat towarzyszymy Parom Młodym w tym wyjątkowym dniu. Dużą zaletą naszych reportaży ślubnych są emocje a ponieważ jesteśmy absolwentami szkół artystycznych potrafimy zajrzeć głęboko w duszę, uchwycić łzy radości i wzruszenia. Zyskujecie dzięki temu zdjęcia w niebanalnym i artystycznym klimacie. Taki reportaż ślubny to pamiątka niezapomnianych chwil z uroczystości i wspaniałej zabawy w gronie najbliższych. Uwieczniamy też to co często niewidoczne, momenty niezwykłe i podpatrzone, które zostają z Wami na lata. Pracujemy dyskretnie i z wyczuciem. Gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo. Tworzymy sympatyczny, zgrany duet co czyni naszą współpracę z Wami przyjemnością. Kochamy to co robimy, bo każdy ślub dostarcza nam nowych wrażeń i emocji, bo każdy ślub jest inny i wyjątkowy.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Pracujemy zespołowo, dlatego zawsze mamy w ofercie rożne punkty widzenia

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Zdjęć ulubionych mamy dużo, bo łączymy je z naszymi wspólnymi z osobami fotografowanymi emocjami.

Wolne terminy

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Świetlne-Piotr Świetlik
Świetlne-Piotr Świetlik Gdańsk
(1)
Zobacz profil
Party time. space - foto, film, organizacja
Party time. space - foto, film, organizacja Gdańsk
(2)
Zobacz profil
Pracownia Fotograficzna Awangardowa
Pracownia Fotograficzna Awangardowa Gdańsk
Zobacz profil
Twoja Pani Fotograf - Agnieszka Wenta Gdańsk
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: