Foto - Video - Dron - SIKORA
Foto - Video - Dron - SIKORA Włocławek
(70)
Zobacz profil
Ładnie Pięknie Photography
Ładnie Pięknie Photography Warszawa
(11)
Zobacz profil
Czułe Kadry
Czułe Kadry Legionowo
(17)
Zobacz profil
Kamila Suliga Fotografia
Kamila Suliga Fotografia Opole
(14)
Zobacz profil
Studio Ultimate Video

Ignacy Jankowski

Studio Ultimate Video

(1)

"Nasze filmy się ogląda, a nie przewija!" - to nasze motto i cel podczas każdego zlecenia
Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się ekipą. Zapał do pracy, zaangażowanie, ogrom energii i pomysłów towarzyszy nam podczas każdego zlecenia.

Zachęcamy do umówienia się na indywidualne spotkanie z nami, gdyż w Internecie można napisać wszystko i wstawić najlepsze portfolio. Jednak osobista rozmowa i obejrzenie pełnych filmów dadzą rzeczywisty obraz przedstawionej oferty.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny bądź wiadomość na https://www.facebook.com/StudioUltimateVideo/ :)

4000 zł - 5000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Sony

Oferta

Filmowanie z powietrza (DRON)

500 zł - 500 zł

Realizujemy ujęcia z powietrza w sposób legalny i bezpieczny dla innych. Zamawiając usługę filmowania dronem, zamawiają Państwo dodatkowego operatora, posiadającego niezbędne uprawnienia i spełniającego wymagania prawne (licencja i ubezpieczenie).

Film ślubny

3500 zł - 4000 zł

Wybierając "FILM ŚLUBNY" otrzymują Państwo:

- pełny film (wykonujemy filmy od 20 do 90 minut);
- skrót filmu weselnego/teledysk ( 3-6 minut);
- legalne udźwiękowienie filmu;
- opcja nagrań dodatkowych (podziękowania dla rodziców, klip narzeczeński itp.);
- wywiady z gośćmi, kamera gopro na kieliszku czy butelce itp. ( bez dopłat - klienci decydują czy ma być to w filmie);
- filmowanie od początku przygotowań do późnych godzin zabawy weselnej;
- zawsze min. 2 operatorów bez dodatkowych dopłat (młoda, kreatywna ekipa, która nawiązuje łato przyjacielski kontakt z parą młodą i gośćmi);

Jaki mamy sprzęt?

Filmujemy sprzętem nowoczesnym, spełniającym wymagania dobrego filmu weselnego! Używamy aparatów bezusterkowych i stabilizacji żyroskopowej, nasze filmy są stabilne i przyjemne dla oka. Posiadamy jasne obiektywy oraz profesjonalny sprzęt do rejestracji audio: mikrofony, system bezprzewodowej rejestracji audio, rejestrator dźwięku.

Pakiet: Reportaż + Plener

5000 zł - 6000 zł

Wybierając "PAKIET FOTO-VIDEO" otrzymują Państwo pełną obsługę filmową i fotograficzną w dniu ślubu. Ekipa filmowa pozostaje ekipą filmową, a zdjęciami zajmuje się dodatkowa osoba - fotograf z którym stale współpracujemy.

Wybór pakietu fofo-video to pewność niższej ceny, wygoda oraz gwarancja dobrej współpracy wszystkich osób obsługujących wydarzenie.

W skład usługi wchodzą:
- pełny film (wykonujemy filmy od 20 do 90 minut);
- skrót filmu weselnego/teledysk ( 3-6 minut);
- legalne udźwiękowienie filmu;
- wywiady z gośćmi, kamera gopro na kieliszku czy butelce itp. ( bez dopłat - klienci decydują czy ma być to w filmie);
- zawsze min. 2 operatorów bez dodatkowych dopłat (młoda, kreatywna ekipa, która nawiązuje łato przyjacielski kontakt z parą młodą i gośćmi);
- opcja filmowania dronem (operator z licencją i ubezpieczeniem!).
- min. 500 zdjęć poddanych obróbce graficznej +100 odbitek;
- sesja poślubna, plenerowa;
- drewniane pudełko na odbitki i pendrive;
- filmowanie i fotografowanie od początku przygotowań do późnych godzin zabawy weselnej;

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

KS

Karolina S

Nie wiem jakich słów mogłabym użyć, żeby podziękować Ultimate Video za sfilmowanie naszego dnia, bo... zwyczajne dziękuję to za mało! Sposób w jaki Ignacy z ekipą uchwycili wszystkie chwile, emocje i atmosferę jest nie do opisania.. Film zmontowany w lekki, przemyślany, a przede wszystkim bardzo profesjonalny sposób. Ultimate Video to zdecydowanie ekipa pozytywnie zakręcona,a przede wszystkim znająca się na robocie. Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia, to naprawdę nie ma nad czym :) My polecamy i polecać będziemy każdemu! Karolina&Daniel

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Reakcje moich klientów po obejrzeniu filmu weselnego.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Pewnego dnia zobaczyłem tak piękny film weselny, że aż się wzruszyłem. Tego dnia zapytałem siebie: czemu Ty miałbyś takiego nie zrobić? i tak się zaczęło...

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Istnieje wiele systemów, na których pracują fotografowie czy kamerzyści i każdy powie, że jego jest najlepszy... moje filmy powstają przy użyciu aparatów bezlusterkowych marki Sony ;) do tego używam żyroskopowych stabilizatorów (najlepsza stabilizacja). Posiadamy zestaw jasnych szkieł o pełnym zakresie ogniskowych (w skrócie szkła dające możliwość wygodniej pracy w ciężkich warunkach oświetleniowych, obiektywy dające piękne rozmycie tła), lampy akumulatorowe, bezprzewodowy zestaw do nagrywania dźwięku, rejestrator dźwięku, mikrofony zewnętrzne do aparatów i wiele innych ciekawostek, umożliwiających nam filmowanie.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Ciężko to określić, każdy moment, czy to przygotowania, czy kościół rządzi się sowimi prawami. Jeśli chodzi o ulubiony moment to jest to wyjście z kościoła - od tego momentu wszystko dzieje się jakby spokojniej, stres nie unosi się w powietrzu, para młoda jest odprężona i szczęśliwa. Chodź z drugiej strony to właśnie montaż tego co działo się podczas ceremonii i przygotowań jest dla mnie najciekawszy i dobrze współpracuje mi się z parami w ich domach rodzinnych :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Stworzenie filmu weselnego to długi proces, na który składa się wiele etapów. Nasza praca w dniu wesela to tylko początek tej wymagającej drogi, na której końcu znajduje się Twój piękny film weselny. Długość oczekiwania na film jest zależna od wielu czynników, jest to czasochłonny proces. Przeciętny czas oczekiwania na film to w większości przypadków 6 miesięcy od daty nagrania.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

- zawsze minimum 2 operatorów - pełen film + skrót - nowoczesne wykonanie, świeże podejście - filmowanie od przygotowań do 02:00 - nagranie w plenerze - możliwość wybrania formy filmu, która odpowiada najbardziej konkretnej parze - pendrive z materiałami - ewentualne korekty finalnego filmu - w podstawowej cenie zawsze dajemy możliwość skorzystania z wywiadów z gośćmi i ujęć typu kamera przy butelce wódki czy kieliszku.

Jaki jest Twój styl?

Hmmm, może powiem tak: ,,Nasze filmy się ogląda - nie przewija''

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Każdy chce mieć film jak najszybciej, najlepiej tydzień po weselu ;)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Pięknie zorganizowany ślub na plaży lub w plenerze z przysięgami napisanymi przez młodych ;)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Tak! I to nie jedna... Z uśmiechem na twarzy wspominam wiele par, ale szczególnie jedną z którą na nagraniach do ich filmu weselnego (nie licząc nagrań w dniu ślubu) spędziłem kilkadziesiąt godzin! Naprawdę, nocne nagrania przy ognisku do pierwszej w nocy, nagrania w parku, nagrania w kawiarni, w pizzeri, w ich domu, plener... mimo tych wszystkich godzin pracy wspominam ich bardzo ciepło, to właśnie jedna z takich par.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z takimi, które chciałyby mieć piękny film!

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Kiedyś pojechaliśmy na plener i zastaliśmy tam inwazję much, były wszędzie, obsiadły młodych, obiektyw, gryzły nas, nie dało się pracować :D

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Każda para jest inna, ma inne podejście i zależy jej na czymś innym, ale najczęściej padające pytania to: 1. Czy robimy ujęcia typu kamera przyczepiona do kieliszka czy butelki wódki oraz wywiady z gośćmi - tak jest to u nas w cenie podstawowej 2. Czy oddajemy filmy na płycie DVD? - w cenie dostaniesz od nas pendrive, a w przypadku pakietu drewniane pamiątkowe pudełko z grawerem imion i daty, gratisowymi odbitkami i również okolicznościowy pendrive z wszystkimi materiałami (film plus zdjęcia). Płyty DVD o przestarzały nośnik, w wielu aktualnie produkowanych komputerach rezygnuje sie nawet z montowania ich czytników. Dysk USB jest najlepszym nośnikiem umożliwającym oddanie filmu w wysokiej jakości (która nie zawsze będzie możliwa w przypadku DVD). Jeśli komuś bardzo na tym zależy możemy również przygotować płyty. 3. Czy jest opcja drona? - tak, jest taka opcja, wtedy na wesele przyjeżdża oddzielny operator z licencją i ubezpieczeniem OC :) 4. Jak długo będziemy musieli czekać na film? - zazwyczaj każdy otrzymuje swój film do 6 miesięcy

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Filmowanie nie należy do łatwych profesji... jest bardzo czasochłonne, wymaga dużego nakładu kapitału, brania na siebie ogromnej odpowiedzialności, posiadania doświadczenia i specjalistycznej wiedzy i wiele wiele wiele więcej... Żeby to robić, trzeba to kochać :)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Jeśli chodzi o kamerzystę: 1. Ta osoba będzie przy Tobie cały dzień - fajnie jakby była uśmiechnięta, profesjonalna, empatyczna i komunikatywna. W przeciwnym wypadku, będzie źródłem większego lub mniejszego dyskomfortu. 2. Nigdy nie polegaj tylko i wyłącznie na krótkich formach prezentowanych w sieci. Zawsze umów się na obejrzenie filmu weselnego i zastanów się czy taki film spełnia Twoje oczekiwania. Co innego pokazać 3 minuty, a co innego 45, 60 czy 90... 3. Istnieje wiele firm i osób, które się tym zajmują. Musisz z nich wszystkich wybrać taką: której będzie się chciało, która będzie miała umiejętności, dobry sprzęt, będzie robiła to w odpowiedni sposób, będzie miała wizje, doświadczenie i wiele wiele więcej... To wszystko stanie się tylko raz, nie będzie można powtórzyć przysięgi, ceremonii, zabawy weselnej i tak jak ktoś to uwieczni a potem zmontuje tak będzie wyglądał Twój film weselny. Czasami naprawdę warto zapłacić 500zł czy 1000zł więcej i mieć przepiękną pamiątkę, do której wróci się nieraz, niż zapłacić mniej i mieć problem ( czasami trafiają do nas pary, którym ktoś inny kręcił film weselny, a one chcą abyśmy ,,coś z tym zrobili'' naprawdę często nic nie da się z tym zrobić... :D). 4. Sprzęt - tak wiem, że jest to dla Ciebie czarna magia, ale im bardziej zaczniesz się dopytywać filmowców i porównywać sprzęt, którym pracują tym więcej różnic zauważysz ;)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Staranność, dokładność, dbałość o szczegóły, pracowitość

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, chodź czuję, że powinny wybrać właśnie mnie! Powiem tak: jeszcze nie było chyba takiej sytuacji, w której umówiłem się z parą na spotkanie, pokazałem im film i mi odmówili, to o czymś świadczy ;)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Szerokim zakresem oferowanych usług w podstawowej cenie oraz gwarancją zadowolenia. Umów się na spotkanie, a na pewno dostrzeżesz różnice ;)

Kontakt

Studio Ultimate Video

Białystok

81 km od Augustowa

73 km od Łomży

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Cudowna Chwila
Cudowna Chwila Warszawa
Zobacz profil
3FILM | Opowiadamy historie
3FILM | Opowiadamy historie Suwałki
(19)
Zobacz profil
Fotografia Joanna Tarnawska
Fotografia Joanna Tarnawska Wrocław
(10)
Zobacz profil
A Piłkowska Fotografia
A Piłkowska Fotografia Poznań
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: