Ignacy Jankowski

Studio Ultimate Video

Pokaż telefon

SPRZĘT

Sony

Oferta

Filmowanie z powietrza (DRON)

500 zł - 500 zł

Opcja drona?

Tak, mamy możliwość realizowania ujęć z powietrza w sposób legalny i bezpieczny dla innych. Zamawiając usługę filmowania dronem, zamawiają Państwo dodatkowego operatora (ekipa filmowa na ziemi pozostaje bez zmian i cały czas filmuje), posiadającego niezbędne uprawnienia i spełniającego wymagania prawne ( licencja i ubezpieczenie). Wiele firm oferuje realizację tego typu usług bez posiadania odpowiednich uprawnień i pozwoleń - to bardzo ważne, zwróć na to uwagę przy wyborze filmowca na Twoje wesele.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

500 zł - 800 zł

Reportaż Ślubny

3800 zł - 5000 zł

Organizujesz ślub? Szukasz kogoś kto uwieczni ten dzień w sposób nietuzinkowy, złapie wszystkie piękne chwile oraz przygotuje Ci pamiątkę, do której będziesz wracać wiele razy z uśmiechem i pięknymi wspomnieniami? To właśnie my - Ultimate Video! Tworzymy filmy, które ogląda się wielokrotnie, a nie przewija!

Co oferujemy?

- młody, pomysłowy i miły zespół
- filmowanie od początku przygotowań do późnych godzin zabawy weselnej (zazwyczaj 02:00)
- zawsze min. 2 operatorów bez dodatkowych dopłat
- opcja filmowania dronem (operator z licencją i ubezpieczeniem!)
- pełny film (od 30 do 90 minut - klient decyduje, dłuższy film nie wpływa na wzrost ceny)
- skrót filmu weselnego ( 3-6min)
- legalne udźwiękowienie filmu
- opcja pakietu foto-video ( pełen reportaż zdjęciowy od samych przygotowań + plenerowa sesja zdjęciowa)
- opcja nagrań dodatkowych (podziękowania dla rodziców, klip narzeczeński itp.)
- wywiady z gośćmi, gopro na kieliszku czy butelce itp. ( bez dopłat - klienci decydują czy ma być to w filmie)
- nagranie ujęć plenerowych do filmu

Jaki mamy sprzęt?

Filmujemy sprzętem nowoczesnym, spełniającym wymagania dobrego filmu weselnego! Używamy aparatów bezusterkowych i stabilizacji żyroskopowej, nasze filmy są stabilne i przyjemne dla oka. Posiadamy jasne obiektywy oraz profesjonalny sprzęt do rejestracji audio: mikrofony, system bezprzewodowej rejestracji audio, rejestrator dźwięku.

Pakiet foto-video?

Istnieje możliwość realizacji pakietu foto-video - jedna umowa, wszystkie usługi. Ekipa filmowa pozostaje ekipą filmową, a zdjęciami zajmuje się dodatkowa osoba - fotograf. Wybierając opcję pakietu otrzymują Państwo pełną obsługę filmową i fotograficzną w dniu ślubu, a cena zawiera również plenerową sesję zdjęciową, gratis 50 odbitek, okolicznościowy pendrive, dedykowane drewniane pudełko na wywołane zdjęcia i pendrive - również z grawerem. Wybór pakietu fofo-video to pewność niższej ceny, wygoda oraz gwarancja dobrej współpracy wszystkich osób obsługujących wydarzenie.

Świeże spojrzenie, młodzi ludzie, nowoczesne wykonanie, dobry sprzęt, nieprzeciętne pomysły, i wiele wiele więcej... Daj nam zadbać o Twoje wspomnienia, powierz to odpowiedzialne zadanie odpowiednim osobom - UltimateVideo

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

400 zł - 800 zł

Podany przedział cenowy dotyczy stworzenia oddzielnego filmu narzeczeńskiego w formie teledysku.

Istniej również możliwość realizacji narzeczeńskiego nagrania plenerowego, które nie będzie służyło powstaniu odrębnego filmu w formie teledysku. Ujęcie z narzeczeńskiego pleneru wykorzystane będą do montażu filmu weselnego i skrótu - cena takiego nagrania ustalana jest osobno dla konkretnych przypadków.

Film ślubny

Pakiet: Reportaż + Plener

Plener ślubny

Reportaż ślubny

Sesja narzeczeńska

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Reakcje moich klientów po obejrzeniu filmu weselnego.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Pewnego dnia zobaczyłem tak piękny film weselny, że aż się wzruszyłem. Tego dnia zapytałem siebie: czemu Ty miałbyś takiego nie zrobić? i tak się zaczęło...

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Istnieje wiele systemów, na których pracują fotografowie czy kamerzyści i każdy powie, że jego jest najlepszy... moje filmy powstają przy użyciu aparatów bezlusterkowych marki Sony ;) do tego używam żyroskopowych stabilizatorów (najlepsza stabilizacja). Posiadamy zestaw jasnych szkieł o pełnym zakresie ogniskowych (w skrócie szkła dające możliwość wygodniej pracy w ciężkich warunkach oświetleniowych, obiektywy dające piękne rozmycie tła), lampy akumulatorowe, bezprzewodowy zestaw do nagrywania dźwięku, rejestrator dźwięku, mikrofony zewnętrzne do aparatów i wiele innych ciekawostek, umożliwiających nam filmowanie.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Ciężko to określić, każdy moment, czy to przygotowania, czy kościół rządzi się sowimi prawami. Jeśli chodzi o ulubiony moment to jest to wyjście z kościoła - od tego momentu wszystko dzieje się jakby spokojniej, stres nie unosi się w powietrzu, para młoda jest odprężona i szczęśliwa. Chodź z drugiej strony to właśnie montaż tego co działo się podczas ceremonii i przygotowań jest dla mnie najciekawszy i dobrze współpracuje mi się z parami w ich domach rodzinnych :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Stworzenie filmu weselnego to długi proces, na który składa się wiele etapów. Nasza praca w dniu wesela to tylko początek tej wymagającej drogi, na której końcu znajduje się Twój piękny film weselny. Długość oczekiwania na film jest zależna od wielu czynników, jest to czasochłonny proces. Przeciętny czas oczekiwania na film to w większości przypadków 6 miesięcy od daty nagrania.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

- zawsze minimum 2 operatorów - pełen film + skrót - nowoczesne wykonanie, świeże podejście - filmowanie od przygotowań do 02:00 - nagranie w plenerze - możliwość wybrania formy filmu, która odpowiada najbardziej konkretnej parze - pendrive z materiałami - ewentualne korekty finalnego filmu - w podstawowej cenie zawsze dajemy możliwość skorzystania z wywiadów z gośćmi i ujęć typu kamera przy butelce wódki czy kieliszku.

Jaki jest Twój styl?

Hmmm, może powiem tak: ,,Nasze filmy się ogląda - nie przewija''

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Każdy chce mieć film jak najszybciej, najlepiej tydzień po weselu ;)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Pięknie zorganizowany ślub na plaży lub w plenerze z przysięgami napisanymi przez młodych ;)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Tak! I to nie jedna... Z uśmiechem na twarzy wspominam wiele par, ale szczególnie jedną z którą na nagraniach do ich filmu weselnego (nie licząc nagrań w dniu ślubu) spędziłem kilkadziesiąt godzin! Naprawdę, nocne nagrania przy ognisku do pierwszej w nocy, nagrania w parku, nagrania w kawiarni, w pizzeri, w ich domu, plener... mimo tych wszystkich godzin pracy wspominam ich bardzo ciepło, to właśnie jedna z takich par.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z takimi, które chciałyby mieć piękny film!

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Kiedyś pojechaliśmy na plener i zastaliśmy tam inwazję much, były wszędzie, obsiadły młodych, obiektyw, gryzły nas, nie dało się pracować :D

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Każda para jest inna, ma inne podejście i zależy jej na czymś innym, ale najczęściej padające pytania to: 1. Czy robimy ujęcia typu kamera przyczepiona do kieliszka czy butelki wódki oraz wywiady z gośćmi - tak jest to u nas w cenie podstawowej 2. Czy oddajemy filmy na płycie DVD? - w cenie dostaniesz od nas pendrive, a w przypadku pakietu drewniane pamiątkowe pudełko z grawerem imion i daty, gratisowymi odbitkami i również okolicznościowy pendrive z wszystkimi materiałami (film plus zdjęcia). Płyty DVD o przestarzały nośnik, w wielu aktualnie produkowanych komputerach rezygnuje sie nawet z montowania ich czytników. Dysk USB jest najlepszym nośnikiem umożliwającym oddanie filmu w wysokiej jakości (która nie zawsze będzie możliwa w przypadku DVD). Jeśli komuś bardzo na tym zależy możemy również przygotować płyty. 3. Czy jest opcja drona? - tak, jest taka opcja, wtedy na wesele przyjeżdża oddzielny operator z licencją i ubezpieczeniem OC :) 4. Jak długo będziemy musieli czekać na film? - zazwyczaj każdy otrzymuje swój film do 6 miesięcy

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Filmowanie nie należy do łatwych profesji... jest bardzo czasochłonne, wymaga dużego nakładu kapitału, brania na siebie ogromnej odpowiedzialności, posiadania doświadczenia i specjalistycznej wiedzy i wiele wiele wiele więcej... Żeby to robić, trzeba to kochać :)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Jeśli chodzi o kamerzystę: 1. Ta osoba będzie przy Tobie cały dzień - fajnie jakby była uśmiechnięta, profesjonalna, empatyczna i komunikatywna. W przeciwnym wypadku, będzie źródłem większego lub mniejszego dyskomfortu. 2. Nigdy nie polegaj tylko i wyłącznie na krótkich formach prezentowanych w sieci. Zawsze umów się na obejrzenie filmu weselnego i zastanów się czy taki film spełnia Twoje oczekiwania. Co innego pokazać 3 minuty, a co innego 45, 60 czy 90... 3. Istnieje wiele firm i osób, które się tym zajmują. Musisz z nich wszystkich wybrać taką: której będzie się chciało, która będzie miała umiejętności, dobry sprzęt, będzie robiła to w odpowiedni sposób, będzie miała wizje, doświadczenie i wiele wiele więcej... To wszystko stanie się tylko raz, nie będzie można powtórzyć przysięgi, ceremonii, zabawy weselnej i tak jak ktoś to uwieczni a potem zmontuje tak będzie wyglądał Twój film weselny. Czasami naprawdę warto zapłacić 500zł czy 1000zł więcej i mieć przepiękną pamiątkę, do której wróci się nieraz, niż zapłacić mniej i mieć problem ( czasami trafiają do nas pary, którym ktoś inny kręcił film weselny, a one chcą abyśmy ,,coś z tym zrobili'' naprawdę często nic nie da się z tym zrobić... :D). 4. Sprzęt - tak wiem, że jest to dla Ciebie czarna magia, ale im bardziej zaczniesz się dopytywać filmowców i porównywać sprzęt, którym pracują tym więcej różnic zauważysz ;)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Staranność, dokładność, dbałość o szczegóły, pracowitość

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, chodź czuję, że powinny wybrać właśnie mnie! Powiem tak: jeszcze nie było chyba takiej sytuacji, w której umówiłem się z parą na spotkanie, pokazałem im film i mi odmówili, to o czymś świadczy ;)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Szerokim zakresem oferowanych usług w podstawowej cenie oraz gwarancją zadowolenia. Umów się na spotkanie, a na pewno dostrzeżesz różnice ;)

Kontakt

Studio Ultimate Video

Białystok

81 km od Augustowa

73 km od Łomży