ViviSTUDIO - Film & Fotografia Ślubna - EMOTIONAL WEDDING

Łukasz

ViviSTUDIO - Film & Fotografia Ślubna - EMOTIONAL WEDDING

(4)

O nas

OPOWIADAMY HISTORIE ŚLUBNE. ZAPROŚ NAS DO SWOJEGO ŚWIATA, A MY POKAŻEMY GO W PIĘKNY SPOSÓB.

Najważniejsza w naszym życiu jest miłość, więc to co robimy, robimy z pasją. Staramy się być innowacyjni w tym, co robimy, ciągle podnosząc swoje umiejętności. Na wszystko staramy się patrzeć z innej perspektywy.
Będąc Ambasadorami marki Akurat Lighting - europejskiego lidera oświetleniowego, staramy się aby nasze fotografie i filmy były zawsze pełne światła.

Fotografia nie ma być tylko suchym zapisem przebiegu ceremonii i imprezy weselnej, ale ma ona w sobie nieść ładunek emocjonalny. Powinna ona pokazywać łzy wzruszenia czy brak tchu podczas zabawy, jednocześnie ukazując piękno całej uroczystości.
Film ślubny nie musi przedstawiać kilkugodzinnego zapisu relacji ze ślubu i przyjęcia weselnego. Ma on mieć w sobie to coś, czyli przekazywać emocje, radość czy euforię, które towarzyszyły Wam podczas tego cudownego dnia.

Aby osiągnąć to wszystko, potrzebne jest doświadczenie, które zdobywaliśmy nie tylko przy filmowaniu i fotografowaniu ślubów, ale też w codziennej pracy. Będąc operatorem, realizatorem, a następnie inżynierem studia w telewizji przeszedłem wszystkie szczeble, tak potrzebne przy tworzeniu reportaży, a także przy prowadzeniu szkoleń i warsztatów. Fotograf może pochwalić się ponad pięcioletnim doświadczeniem jako fotoreporter w regionalnej gazecie.
Kilkukrotnie jako zespół odbieraliśmy liczne wyróżnienia w konkursach dotyczących reportażu. Od kilku lat jesteśmy członkiem Światowego Stowarzyszenia Filmowców Reportażowych oraz Master Photographers International. Nasze kadry to nie dzieło przypadku. To dzięki nim nasze produkcje otrzymują tak wiele pozytywnych komentarzy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na filmowanie jak i fotografię na stronie [treść zablokowana] oraz do kontaktu mailowego: [treść zablokowana]

ViviSTUDIO

PRZEDZIAŁ CENOWY

3200 zł - 6500 zł

SPRZĘT

Canon

Oferta - ViviSTUDIO - Film & Fotografia Ślubna - EMOTIONAL WEDDING

Filmowanie z powietrza (DRON)

400 zł - 500 zł

Nagranie z lotu ptaka miejsca ślubu, wesela oraz pleneru ślubnego. Wszystko to w najwyższej rozdzielczości na profesjonalnym sprzęcie.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

600 zł - 700 zł

Film ślubny

3800 zł - 4500 zł

Każdy pakiet wyceniany jest indywidualnie.

Reportaż Ślubny

3200 zł - 3700 zł

Każdy pakiet wyceniany jest indywidualnie.

Sesja narzeczeńska

500 zł - 600 zł

Opinie - ViviSTUDIO - Film & Fotografia Ślubna - EMOTIONAL WEDDING

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

Monika Ł

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi firmy ViviStudio- sympatyczni, zaangażowani, pełni profesjonalizmu, ujęcia oraz montaż w filmie to klasa sama w sobie. Sesja w milej i sympatycznej atmosferze przy której czuliśmy się wyluzowani jak byśmy znali się od dawna. Zarówno Łukasz jak i Monika bardzo pomocni oraz pełni pomysłów. Super inicjatywa z ich strony z propozycją sesji na Zamku w Mosznie. Szybka realizacja zdjęć jak i filmu z dbałością o szczegóły co zresztą widać na filmie. Było nam niezmiernie miło pracować z wami i z pewnością będziemy polecać ViviStudio dalej! :)

2 lata temu

S

Sebastian

Świetny kontakt, podejście do klienta na najwyższym poziomie oraz profesjonalny sprzęt. Przesympatyczni ludzie wykonujący swoją pracę z z pasją, zaangażowaniem i pomysłem. Bardzo szybko otrzymaliśmy materiały, które są przepiękną pamiątką na całe życie. Mega przyjemna współpraca, mocno polecamy!!

3 lata temu

NB

Natalia B

Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z Moniką i Łukaszem! Otrzymaliśmy od nich piękną pamiątkę przez co jeszcze milej będziemy wspominać ten wyjątkowy dzień. Profesjonalne podejście oraz super ujęcia z drona. Byli otwarci na nasze życzenia, ale również proponowali nam swoje pomysły. Musimy pochwalić również zwiastun ślubny, który spodobał się każdemu! Zdjęcia oraz film otrzymaliśmy w krótkim terminie po zaślubinach. Zamówiona u nich fotoksiążka jest bardzo ładnie zaprojektowana. Kontakt też pierwsza klasa. Szczerze polecamy! :)

4 lata temu

R&

Renia &

Pełen profesjonalizm. Szybka realizacja. Bardzo dobry kontakt. Bardzo sympatyczni ludzie! Z całego serca polecamy - tworzą najlepszą pamiątkę na całe życie!

4 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Przygoda z fotografią i filmem ślubnym rozpoczęła się około 15 lat temu. Jest to dla Nas pasja i wielka przygoda, gdyż każdy kolejny rok uczy nas nowych rzeczy i pozwala dostrzegać elementy wcześniej niezauważalne.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Staramy się, aby w naszych filmach oraz fotografiach główną nutę grały emocje, bo to one są najtrudniejsze do uchwycenia. Ich ulotność stanowi dla nas niemałe wyzwanie, a dla przyszłych małżonków, będzie stanowiło wspaniałą pamiątkę na długie lata. Kwestią równie ważną dla nas jest jakość używanego przez nas sprzętu oraz wiedza potrzebna przy jego wykorzystaniu. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone i profesjonalne rozwiązania, aby wykluczyć niemiłe niespodzianki oraz uzyskać najwyższą, możliwą jakość.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Największym wyzwaniem dla nas są plenery ślubne, wybierane często w odległych zakątkach Polski. Jest to wyzwanie zarówno logistyczne, jak i często ogromny wysiłek fizyczny, gdyż często zabieramy ze sobą duże ilości sprzętu. Jednak efekt końcowy i zadowolenie naszych par stanowi dla nas motywację do jeszcze dalszych wypraw i tworzenia dla nich jeszcze piękniejszych pamiątek.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Jednym z pierwszych pytań, jakie zadają nowożeńcy jest pytanie czy zajmujemy się zarówno filmowaniem oraz fotografią? Odpowiedź jest oczywiście twierdząca. Jedna firma zajmująca się fotografią i filmowaniem na ślubie to przede wszystkim gwarancja spójnego materiału, który otrzyma para młoda. Będzie to historia miłości opowiedziana w jednym klimacie. Kolejną kwestią jest zgranie. ViviSTUDIO to firma rodzinna, jesteśmy małżeństwem, tak więc poza rozumieniem się bez słów, uzupełniamy się i nie rywalizujemy o zrobienie najlepszego ujęcia kosztem np. wejścia w kadr drugiej osobie, bo to ważne, aby cały materiał był spójny i zawierał wszystkie najważniejsze elementy – uchwycone emocje, czy zarejestrowane drobne szczegóły tak ważne tego dnia. Wybierając jedną firmę nie można zapomnieć o kosztach, które często są niższe, niż gdy współpracujemy z dwoma różnymi firmami. Nasze pary, decydując się na pakiet łączony, otrzymują znacznie korzystniejszą ofertę, niż gdyby zdecydowały się tylko na samo filmowanie lub fotografowanie. Ponadto, kontakt i ustalanie kwestii logistycznych z firmą realizującą usługi 2w1 są zdecydowanie sprawniejsze.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Młode pary najczęściej rezerwują usługę filmowania i fotografii z rocznym, półtorarocznym wyprzedzeniem, ale zdarzają się nam również terminy na "ostatnią chwilę".

Jakie filmy cieszą się obecnie największą popularnością?

Jeśli chodzi o trendy w filmie, to zauważam skracanie długości filmu ślubnego. Kiedyś kilkugodzinne, dziś często 30-60 minutowe. Obserwując, w jakim kierunku podążają teledyski ślubne, myślę że powoli zaczynają one opowiadać historię, która tworzy pełen obraz, nie tylko z dnia ślubu. Teledysk nie opowiada już tylko poukładanej historii tego dnia, ale opowiada historię osób, które zakochały się w sobie, a dzień ślubu jest tylko przypieczętowaniem tego wszystkiego, co ich łączy.

Czy realizujesz również ujęcia z drona?

Filmowaniem z powietrza zajmujemy się od ponad 5 lat. Stale doskonalimy technikę lotu oraz kreatywne użycie kamery w locie. Oczywiście posiadamy świadectwo kwalifikacji operatora drona UAVO / VLOS, co stanowi o tym, że latamy bezpiecznie i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na film?

Czas potrzebny na wykonanie zlecenia waha się od kilku tygodni do 2 miesięcy.

Kontakt - ViviSTUDIO - Film & Fotografia Ślubna - EMOTIONAL WEDDING

ViviSTUDIO - Film & Fotografia Ślubna - EMOTIONAL WEDDING

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Poniedziałek

09:00 -20:00

Wtorek

09:00 -20:00

Środa

09:00 -20:00

Czwartek

09:00 -20:00

Piątek

09:00 -20:00

Sobota

10:00 -17:00

Niedziela

10:00 -17:00

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: