ESTEFU Studio
ESTEFU Studio Warszawa
(9)
Zobacz profil
Ślubny Obiektyw
Ślubny Obiektyw Warszawa
(8)
Zobacz profil
Studio-13 ObiektywnieArt
Studio-13 ObiektywnieArt Warszawa
Zobacz profil
RDF - Wyjątkowe zdjęcia w standardowej cenie
RDF - Wyjątkowe zdjęcia w standardowej cenie Warszawa
(4)
Zobacz profil
WELLWED

Łukasz Piechowski

WELLWED

(16)

O nas

Zapraszam do kontaktu przez formularz na stronie wellwed lub telefon :) Wpadajcie też na facebooka i instagrama!

Jestem Łukasz i fotografia towarzyszy mi już ponad 8 lat i od kiedy ją poznałem moje życie się zmieniło. Znalazłem pasję, która w tej chwili jest dla mnie sposobem na życie. Jestem pewien, że będzie ze mną już na zawsze. To wielkie uczucie! Jestem szczęśliwy, że poszedłem tą drogą. Uwielbiam pracę z ludźmi oraz emocje, które im towarzyszą, to wszystko jest bardzo nieobliczalne i to chyba jest w tym wszystkim najbardziej ekscytujące. Szczególnym uczuciem darzę reportaż, zawsze z pełnym zaangażowaniem i skupieniem staram się opowiedzieć historię tego wyjątkowego dnia. Podczas sesji plenerowych stawiam na naturalność i bliskość, to po prostu najpiękniejsze!

Jestem wielkim pasjonatem podróży i każde zlecenie traktuje jak nową przygodę.
Szukasz fotografa na swój wielki dzień?

Odezwij się! Chętnie Was poznam!

PRZEDZIAŁ CENOWY

3500 zł - 5700 zł

Oferta - WELLWED

Pakiet: Reportaż + Plener

4500 zł - 5200 zł

Plener ślubny

800 zł

・ Uwielbiam naturalność i przyrodę ale z przyjemnością podejmuje wyzwania w innych sceneriach
・ Sesja odbywa się w terminie innym niż dzień ślubu

Reportaż ślubny

3600 zł - 4300 zł

・Z wielką przyjemnością opowiem historię tego pięknego dnia
・Jestem z Wami od przygotowań do końca oczepin/tortu

Sesja narzeczeńska

600 zł

・ Czas budowania relacji pozwalający na oswojenie się z aparatem i
moją obecnością nawet najbardziej nieśmiałym

Opinie - WELLWED

5

16 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

EI

Ewa I

Jeszcze przed zaręczynami wiedziałam, że to Łukasz będzie robił nam zdjęcia w tym szczególnym dniu. Po raz pierwszy spotkaliśmy się na sesji narzeczeńskiej, którą polecam wszystkim parom. Mogliśmy lepiej się poznać z Łukaszem, zobaczyć na czym polegają takie sesje i oswoić się z aparatem. W dniu ślubu Łukasz pracował praktycznie bez przerwy, był wszędzie. Uchwycił każdy ważny moment, a także te nieoczekiwane i zabawne ? Był niewidoczny dla gości, co też sobie chwalili. Jesteśmy zachwyceni efektem końcowym, zdjęcia sa przepiękne, będziemy mieć najlepszą pamiątkę z tego dnia. Bardzo szybka realizacja, już po miesiącu od ślubu odbieraliśmy zdjęcia. Dostaliśmy je w ślicznej drewnianej skrzyneczce, z drewnianym pendrivem i ponad setką wywołanych zdjęć na papierze. Do tego oczywiście galeria online. Łukasz jest nie tylko genialnym fotografem, ale też świetną osobą, bardzo polecamy wszystkim parom przygotowującym się do tego ważnego dnia. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy przy okazji innych uroczystości ?

3 lata temu

JS

Jacek S

Bardzo fajna współpraca podczas organizowanego ślubu humanistycznego dla wrażliwej i zwracającej uwagę na detale pary. Fotograf jest zaangażowany, kreatywny, wybiera świetne kadry ? Łukasz jest też zwyczajnie "po ludzku" otwartą miłą osobą, z którą jest dobra komunikacja i przyjazna relacja. Prowadząc uroczystość można być pewnym, że będzie pamiątka na lata w postaci udanych zdjęć oddających klimat zaślubin i urok chwili ? Polecam.

4 lata temu

Źródło: Facebook

IS

Iza S

Jestem zachwycona! Współpraca z Łukaszem na każdym etapie przebiegała znakomicie. W dniu ślubu jest człowiekiem od zadań specjalnych :) zdjęcia, które otrzymaliśmy, są fantastyczne, pełne emocji, magiczne ? uchwycone w idealnym momencie. Chwalę i chwalić będę! Ogromny talent :) Ściskam i dziękuję raz jeszcze ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

MM

Marta M

Polecam z całego serca! Zdjęcia, które otrzymaliśmy po weselu są niesamowite! Kadry, kolory i emocje są idealnie oddane. Podczas oglądania uśmiech nie schodził z twarzy! ? Podczas wesela Łukasz jest niewidoczny, ale zawsze jest tam, gdzie trzeba! Zdjęcia oddane w pięknym, drewnianym, personalizowanym pudełku. Cieszę się, że to właśnie WELLWED wybraliśmy, aby sfotografowali ten wyjątkowy dzień! Polecamy wszystkim Młodym Parom!

5 lat temu

Źródło: Facebook

KM

Kamila M

Polecam(y) bardzo! :) Mieliśmy okazję współpracować z Łukaszem, w czasie przygotowań, ślubu i samego wesela naprawdę był jak ninja ;) dzięki temu nie czuć było skrępowania, nie dokładało to dodatkowego stresu. Zdjęcia naprawdę super, od uchwyconych kadrów, przez obróbkę (i to że zdjęcia nie były ciemne), aż do pięknego opakowania zdjęć no i zachwytów wszystkich cioć i babć jaki fajny chłopak z tego naszego fotografa ;) To był super wybór!

5 lat temu

Źródło: Facebook

MW

Magdalena W

Razem z Robertem jesteśmy "na gorąco" po obejrzeniu reportażu ze ślubu i wesela...I nasuwa nam się jedno na myśl: Dziękujemy Wam z całego serducha, Karolino i Łukaszu! Wspomnienia powróciły! Przy każdym oglądanym zdjęciu na naszej twarzy pojawiał się uśmiech, a i łezka po policzku również popłynęła nie raz :) W tych zdjęciach kryje się nasza historia, która dzięki Wam przybrała piękny obraz. Tyyyyyyyleeeeeeee pozytywnych emocji płynie z Waszych zdjęć, że ciężko to opisać, ale można to zobaczyć! :) Dziękujemy Wam za czujne i ciepłe oko, za przepiękne zdjęcia i za możliwość spotkania Was. Jesteście cudownymi ludźmi i pro fotografami! Do zobaczenia :)

6 lat temu

Źródło: Facebook

SJ

Sylwia J

Najlepsi z najlepszych!! Pełen profesjonalizm. W ich towarzystwie o stresie można zapomnieć. Idealnie wyłapują najlepsze momenty dzięki czemu mamy super pamiątkę :D Szanują to, że dla Państwa Młodych jest to najważniejszy dzień w życiu, robią wszystko żeby zdjęcia były jak najbardziej naturalne, a nie sztuczne. Na plenerze pełen spontan, a wyniki nie do opisania :D :D MEGA SYMPATYCZNI LUDZIE !!!

6 lat temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Pierwsze wesela to 2015 rok.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Dbam o to, aby mieć z moimi parami bardzo przyjacielskie relacje. Stawiam na swobodę i naturalność, aby reportaż opierać na niepozowanych kadrach.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Reportaż z ceremonii ślubnej oraz wesela i krótką sesje w dniu ślubu. Jako dodatek możecie wybrać zdjęcia z Waszych przygotowań (większość par to wybiera) oraz sesje narzeczeńską czy plenerową (poślubną).

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Dominują emocje, jest w nich minimum pozowania. Zdjęcia obrabiam tak, aby były ciepłe i zachowały w sobie jak najwięcej naturalności, która jest ponadczasowa.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Dopasowuje się do kalendarza moich par. Zawsze zachęcam jednak, aby zrobić to w miarę szybko bo dzięki temu szybciej otrzymacie gotowy materiał.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Zdecydowanie tak! To świetna okazja do oswojenia się z aparatem i pogłębienia Naszych relacji, a dzięki temu będziecie czuć się dużo swobodniej w dniu ślubu :) To też po prostu szansa na super pamiątkę z wyjątkowego okresu w Waszym życiu.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Maksymalnie 90 dni od dnia ślubu lub ewentualnej sesji plenerowej.

Kontakt - WELLWED

WELLWED

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Agnieszka Jankowska - fotografia
Agnieszka Jankowska - fotografia Białystok
Zobacz profil
Paweł Polecki Fotografia
Paweł Polecki Fotografia Białystok
(2)
Zobacz profil
Fotograf Białystok Kamerzysta Białystok Wideofilmowanie
Fotograf Białystok Kamerzysta Białystok Wideofilmowanie Białystok
(15)
Zobacz profil
Idylliada
Idylliada Białystok
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: