Salon "Rzeka Piękna" Siedlce, Asłanowicza 32A   Beata Radomyska - makijaż & Sylwia Montewka - fryzjerstwo

509 685 117 Beata Radomyska beatastyl@gmail.com

Salon "Rzeka Piękna" Siedlce, Asłanowicza 32A Beata Radomyska - makijaż & Sylwia Montewka - fryzjerstwo

Ul. Asłanowicza 32A, Siedlce

(8)
Pokaż telefon

Oprócz mistrzowskich, przepięknych upięć ślubnych i koloryzacji, która jest spełnieniem najbardziej subtelnych pragnień i marzeń na temat włosów, ich pielęgnacji i staranności w każdym szczególe, nad którym czuwa osoba z pasją i wizją oraz niezwyłym talentem fryzjerskim - popartym ciężką pracą i doświadczeniem - Sylwia Montewka wraz z młodym, ambitnym zespołem,

nasz drugi sztandarowy produkt-usługa to makijaż, wykonywany profesjonalnie przez najwyższej klasy wizażystów, Topowy wedding make up wykonuje Beata Radomyska - Mistrz w zawodzie wizażystka/stylistka-nr dyplomu mistrzowskiego 43 631 wydanego przez Mazowiecką Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie oraz zespół wizażystów Rzeki Piękna prowadzonych przez Beatę - cenionego trenera w branży beauty, założycielkęCentrum Kreowania Wizerunku i Autoprezentacji, Szkoły wizażu i Salonów Makijażu i Stylizacji.
Precyzyjne pociągnięcia grzebieniem i pędzlem oraz wielka miłość i pasja do kobiecego piękna są misją naszego salonu. To miejsce wspaniałego relaksu i intensywnej pracy całego zespołu, która składa się na Państwa wymarzony, gustowny i szykowny wizerunek w Dniu Ślubu i podczas uroczystości weselnych lub sesji zdjęciowych.
Jesteśmy otwarci na nowe trendy w makijażu i we fryzjerstwie, doskonalimy i rozwijamy nasze talenty, wspieramy się wzajemnie i motywujemy do ciągłego rozwoju zarówno w tematyce urody, jak też zdrowej urody. Oferujemy usługi jednorazowe, jak też kompleksowe przygotowanie wizerunku Młodej Pary, a nawet pomagamy w Wyborze odpowiedniego koloru włosów, czy bukietu ślubnego...
Serdecznie zapraszamy Beata i Sylwia z Zespołem Rzeki Piękna

10 zł - 200 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Makijaż ślubny

150 zł - 150 zł

Manicure i pedicure

50 zł - 90 zł

Próbny makijaż ślubny

150 zł - 150 zł

Analiza kolorystyczna

150 zł - 200 zł

Analiza kolorystyczna wraz z wynikami w postaci aplikacji na smartfona-wynik w postaci indywidualnej palety barw będziesz mieć zawsze na swoim telefonie lub komputerze.
Promocja!
Analiza kolorystyczna Pary Młodej: 300zł
Dzięki tej usłudze uzyskacie Państwo profesjonalną informację na temat idealnego, przewodniego koloru Waszej uroczystości ślubnej (garderoba, makijaż, bukiet, wystrój sali oraz dekoracja auta)

Kreacja wizerunku

100 zł - 1000 zł

Metamorfoza wizerunku

40 zł - 1000 zł

Stylizacja ślubna

100 zł - 500 zł

Opinie

5.0

8 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

MS

Marlena S

Ten salon to mistrzostwo! 😍😍

1 miesiąc temu

Źródło: Facebook

MC

Magda C

Gorąco polecam panią Beatę. Posiada ogromna wiedzę a co najważniejsze potrafi ją przekazać każdemu. Warto wybrać się na chociaż krótki kurs, aby wiedzieć jak podkreślić swoją urodę nie tylko na specjalne okazje ale także na codzień. Naprawdę warto!

2 miesiące temu

Źródło: Facebook

MO

Marta O

Polecam Panią Beatkę, mój makijaż ślubny przeszedł moje oczekiwania, cudowny, dzięki Pani Beacie czułam się naprawdę śliczna w tym jedynym i wyjątkowym dla mnie dniu 😍.

2 miesiące temu

Źródło: Facebook

KJ

Katarzyna J

Pani Beatka to wyjątkowa Kobieta,w 100% dusza artysty. Makijaż w jej wykonaniu – mistrzostwo! Pełen profesjonalizm! Gorąco polecam każdej kobiecie, która marzy o pięknym, trwałym, wizualnie naturalnym makijażu.

4 miesiące temu

PD

Paulina D

Polecam bardzo serdecznie usługi Pani Beaty Radomskiej. Do swojej pracy podchodzi z sercem i duszą artystyczną. Jest to osoba która nie narzuca z góry kopii makijażu tylko indywidualnie pod każdą osobę dobiera pasujące kolory. Polecam!

1 rok temu

K

Karolina

Uczestniczyłam w kursie prowadzonym przez Panią Beatę, gdzie odbywał się pokaz makijażu ślubnego. Jestem bardzo zadowolona z przekazanej mi wiedzy i z bardzo miłej atmosfery. Wszystko było bardzo dokładnie dopracowane abysmy mogły pochłonąć jak największą ilość przekazanych nam informacji.

1 rok temu

A

Adrianna

Bardzo polecam usługi Beaty Radomyskiej, uczestniczyłam w szkoleniu, na którym Pani Beata była trenerem i organizowała pokaz makijażu ślubnego. Makijaż ten wykonany był mega profesjonalnie oraz zgodnie z kolorystyką modelki. Przed makijażem została wykonana staranna pielęgnacja skóry. Jestem zachwycona oraz zauroczona pracą oraz makijażami jakie wykonuje Pani Beata. Wszystko wykonane na najwyższym poziomie oraz zgodne z obowiązującymi trendami i zasadami higieny. Właśnie się zaręczyłam i już wiem kto wykona mój makijaż ślubny ;)

1 rok temu

N

Nowożeńcy2018

super

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Zadowolenie moich klientów oraz pozytywne relacje z ludźmi. Jestem estetką i kocham w mojej pracy piękno i przemianę-drogę dochodzenia do wymarzonego ideału. Moja praca sprawia mi ogromną satysfakcję i przyjemność oraz jest prawie całym moim światem już od ponad 20 lat. Ostatnio przychodzą do mnie córki moich pierwszych klientek i to napawa mnie dumą oraz napędza do działania, ciągłej nauki i dążenia do doskonałości w zgodzie z aktualnymi trendami.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Makijaż ślubny ok: 2h Ślubna analiza kolorystyczna: 2h

Wolne terminy

Kontakt

Salon "Rzeka Piękna" Siedlce, Asłanowicza 32A Beata Radomyska - makijaż & Sylwia Montewka - fryzjerstwo

facebook instagram website youtube

Ul. Asłanowicza 32A 08-110 Siedlce

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: