Architekci Marzeń
Architekci Marzeń Kraków
(21)
Zobacz profil
Weddstudio - fotografia ślubna i film z wesela - WOLNE TERMINY 2021 i 2022!
Weddstudio - fotografia ślubna i film z wesela - WOLNE TERMINY 2021 i 2022! Kraków
(19)
Zobacz profil
studio PIORUN
studio PIORUN Słupno
(19)
Zobacz profil
Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów Dron
Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów Dron Kraków
(15)
Zobacz profil

Filip Zawadzki

dday.com.pl - kreatywny film ślubny

Dzień Waszego ślubu, to bez wątpienia najważniejszy dzień w Waszym życiu. Dla nas Wasz ślub to nie tylko praca. To wyjątkowe chwilę spędzone w gronie wyjątkowych osób. Przy okazji to praca. Kochamy opowiadać wyjątkowe historie a wiemy, że Wasza właśnie taka jest. To wyjątkowa i niepowtarzalna historia. Pozwólcie nam ja opowiedzieć.

D-Day stworzyliśmy od podstaw z pasji oraz chęci oferowania usług najwyższej jakości. Nasze filmy ślubne i fotografię ślubną doceniło już ponad kilkadziesiąt par ślubnych z całej Polski. Wiemy doskonale jak opowiadać emocje. Tworząc filmy ślubne, naszym nadrzędnym celem jest uchwycenie ulotności chwili i zachowanie magicznych emocji, jakie towarzyszą Wam w dniu ślubu. Stworzony przez nas film ślubny będzie dla Was niezapomnianą pamiątką, do której ze wzruszeniem będziecie regularnie wracać.

Wiemy jak przy pomocy fotografii ślubnej uchwycić magię chwili i zamknąć ją w piękną kompozycję doskonałego obrazu.

3000 zł - 6000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

700 zł - 1000 zł

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

700 zł - 1000 zł

Filmowanie z powietrza (DRON)

1000 zł

Reportaż Ślubny

3000 zł - 6000 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Wszystko :) Jesteśmy pasjonatami z krwi i kości. Film dla nas to nie jedynie pasja, a także sposób na życie. Świadczyć o tym mogą nasze liczne nagrody w konkursach filmowych.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Pierwszy raz wykonaliśmy film ślubny kilka lat temu dla siostry jednego z nas w ramach prezentu ślubnego. Film został tak dobrze odebrany przez rodzinę i znajomych, że zdecydowaliśmy się pracować dla przyszłych par młodych :) Film można znaleźć na naszym kanale Vimeo pt. "Iga i Sławek" - polecamy ;)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Mniej więcej od 4 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Głównie na lustrzankach Canon oraz bezlusterkowcach Sony. Do rejestracji materiału wykorzystujemy także systemy stabilizacji ruchu kamery m.in. steadycam, jazda kamerowa, statywy olejowe oraz kran kamerowy. Dźwięk nagrywany jest za pomocą profesjonalnych rejestratorów firmy Tascam oraz mikrofonów nakamerowych firmy Rode. Na życzenie klienta wykonujemy także ujęcia dronem oraz timelapse.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Przygotowania oraz zabawa weselna. Podczas przygotowań ludzie są jednocześnie zdenerwowani i szczęśliwi. Atmosfera jest wtedy bardzo specyficzna i podniosła. Tylko w tym dniu można uchwycić tak różne i ciekawe emocje jednocześnie. Podczas zabawy ludzie są już wyluzowani - jest czas na żarty i luźniejszą pracę operatora. Możemy się wyżyć artystycznie ;)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Z reguły około dwóch miesięcy.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Reportaż ślubny od przygotowań do oczepin, plener w dniu ślubu. Film realizowany jest zawsze przez dwóch doświadczonych operatorów za pomocą jasnej optyki na lustrzankach pełnoklatkowych. W cenie zawiera się także postprodukcja kolorystyczna gotowego filmu dzięki czemu materiał nabiera kinowej jakości. Dodatkowo oferujemy Państwu wykonanie kilkuminutowego klipu z całości wesela za darmo, jeżeli pozwolą go nam Państwo zamieścić na naszej stronie w dziale portfolio.

Jaki jest Twój styl?

Robimy filmy dynamiczne i pełne emocji. Materiał, który oddajemy trwa ok. 45-60 min. Naszym zdaniem lepiej jest zostawić niedosyt u widza niż przesyt. Podczas realizacji Waszego filmu, skupiamy się przede wszystkim na pokazaniu piękna emocji, jakie towarzyszą Wam w tym niepowtarzalnym dniu. Zwięzła, krótka forma sprawia, że chętnie wracacie do uchwyconych w filmie wspomnień. Z łatwością także, możecie się dzielić nimi z najbliższymi.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Najlepiej ślub plenerowy w jakimś pięknym i zjawiskowym miejscu.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Wesołymi i posiadającymi dystans do siebie i do tego co się dzieje w dniu ślubu.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Jest ich zbyt wiele i nie wszystkie nadają się do opowiedzenia w tym miejscu. Jak się poznamy to chętnie Wam jakieś opowiemy ;)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy nie da się taniej? Czy nie da się z jednym operatorem? Każdy film, który robimy traktujemy jednakowo i staramy się zrobić go na najwyższym możliwym poziomie. Dlatego nie posiadamy pakietów i zawsze rejestrujemy materiał w dwóch lub trzech operatorów, aby film miał swoją niepowtarzalną dynamikę i głębie emocji jakie w danym dniu udało się nam zarejestrować.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Robienie filmowego reportażu ślubnego znacząco różni się od pracy fotografa. Zawsze mamy ze sobą cały samochód sprzętu niezbędnego nam do pracy. W kościele używamy 4 kamer oraz rejestratora dźwięku. Rozkładamy także 4-metrowy kran przed kościołem. Zrobienie dobrych ujęć wymaga od nas sporo pracy.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Przed podpisaniem umowy polecamy przeglądnąć pełne filmy danego usługodawcy. Zrobienie dobrego klipu 3-minutowego z całego dnia nie jest problemem. Co innego gdy mówimy już o całym filmie.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Nasze filmy są tak dobre jak i klipy z naszego portfolio. Do każdego filmu przykładamy się tak samo.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Niech nasze portfolio samo się obroni :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

W cenie podstawowego pakietu zawsze jest dwóch operatorów oraz kran kamerowy, a także montaż klipu z całego dnia wesela.

Kontakt

dday.com.pl - kreatywny film ślubny

Kraków

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Dane Słowo
Dane Słowo Kraków
Zobacz profil
Się Kręci! Filmowanie - pasją.
Się Kręci! Filmowanie - pasją. Miechów
(1)
Zobacz profil
Kowalski Film Production
Kowalski Film Production Opole
Zobacz profil
Studio Multimedialne Zebra Design
Studio Multimedialne Zebra Design Kraków
(2)
Zobacz profil

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: