Czułe Kadry

Marta i Tomasz Kołomyjscy

Czułe Kadry

(47)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Czy zależy Wam na spontanicznych, niewymuszonych, pełnych uczuć zdjęciach ślubnych?

Planujecie niebanalny ślub i przyjęcie weselne i szukacie fotografa?

Lubicie styl rustykalny, boho, vintage? A może Wasza uroczystość ma mieć inny oryginalny motyw przewodni?

Śluby plenerowe, przyjęcia w rytmie slow i imprezy bez bez to nasz żywioł! ;)

Nasza oferta jest wyjątkowa, ponieważ jako jedni z niewielu proponujemy Parom Młodym możliwość samodzielnego wyboru części zdjęć do obróbki, dzięki czemu otrzymujecie te zdjęcia, która faktycznie Wam się podobają, a nie tylko te, które fotograf uznał za najlepsze!

Od niedawna poza fotografią mamy w ofercie także opcję nagrania wybranych momentów, przygotowania kilkunastominutowego filmu lub kilkuminutowego teledysku. :)

Mieszkamy w okolicach Warszawy, dojeżdżamy na terenie całej Polski! :)

PRZEDZIAŁ CENOWY

1000 zł - 10000 zł

SPRZĘT

Fujifilm

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2023

Oferta - Czułe Kadry

Plener ślubny

900 zł - 1200 zł

Reportaż ślubny

4900 zł - 7000 zł

Reportaż ślubny do 10h obecności 2 fotografów

Sesja narzeczeńska

700 zł - 1000 zł

Film ślubny

500 zł - 4000 zł

Nagranie 1 wybranego momentu, np. przysięgi lub pierwszego tańca, trwające max 3-5 minut, po obróbce kolorystycznej, z podstawowym montażem.

LUB

Film z najważniejszych wybranych momentów dnia ślubu i wesela, trwający ok. 15-20 minut, po obróbce kolorystycznej, z prostym montażem.

LUB

Kilkuminutowy (3-5 min) teledysk z całego dnia, po obróbce kolorystycznej, z montażem.

Pakiet: Reportaż + Plener

5800 zł - 9999 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

6500 zł - 9999 zł

Skrócony reportaż ślubny

3200 zł - 9999 zł

Skrócony reportaż ślubny do 6h obecności 1 fotografa

Reportaż ślubny z samej ceremonii ślubu

1000 zł - 1000 zł

Obecność fotografa do 1,5h

Promocje
  13.09.2024 (piątek)
  - 5% Zniżki
  14.09.2024 (sobota)
  - 5% Zniżki
  15.09.2024 (niedziela)
  - 5% Zniżki
  27.09.2024 (piątek)
  - 5% Zniżki
  28.09.2024 (sobota)
  - 5% Zniżki
  29.09.2024 (niedziela)
  - 5% Zniżki
  11.10.2024 (piątek)
  - 5% Zniżki
  12.10.2024 (sobota)
  - 5% Zniżki
  13.10.2024 (niedziela)
  - 5% Zniżki
  18.10.2024 (piątek)
  - 5% Zniżki
  19.10.2024 (sobota)
  - 5% Zniżki
  20.10.2024 (niedziela)
  - 5% Zniżki
  25.10.2024 (piątek)
  - 5% Zniżki
  26.10.2024 (sobota)
  - 5% Zniżki
  27.10.2024 (niedziela)
  - 5% Zniżki

Opinie - Czułe Kadry

5

47 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

MB

Małgorzata B

Marta i Tomek to wspaniały duet, który robi niesamowitą pracę. Zrobili masę pięknych ujęć, które na zawsze pozostaną dla nas pamiątką tego wyjątkowego dnia. Widać, że chcą i potrafią słuchać tego na czym Wam zależy, a przy tym są profesjonalni w stu procentach. Na uroczystości nie rzucali się w oczy, a mimo to uchwycili wszystkie ważne momenty. Jeżeli zależy Wam na osobach z którymi będziecie mieli świetny kontakt i będziecie czuli się swobodnie to serdecznie polecam Czułe Kadry.

5 miesięcy temu

PI

Paula I

Polecamy serdecznie współpracę z Martą i Tomkiem. Zdjęcia z naszego ślubu są wspaniałe, pełne różnych pięknych emocji, jak radość, wzruszenie, cenimy bardzo ich estetykę oraz umiejętności zatrzymania na zdjęciach najpiękniejszych momentów wydarzenia. Jakość zdjęć super. Marta i Tomek posiadają też bardzo fajną "aplikację"/ stronę, poprzez którą współpracują wraz z parą młodą już po wydarzeniu, aby przygotować finalny efekt zdjęć/ albumu . Także polecamy z całego serca :)

6 miesięcy temu

KO

Klaudia O

Zdjęcia wspaniałe - ukazują najpiękniejsze momenty, a sami Fotografowie podczas ceremonii byli "nie widoczni" w dobrym tego słowa znaczeniu :) na pewno przy kolejnej okazji ponownie skorzystamy z oferty

8 miesięcy temu

KZ

Karolina Z

Polecamy z całego serca. Fantastyczni, otwarci i uśmiechnięci ludzie, nieoceniona pomoc, kontakt i wsparcie! Każdy powrót do zdjęć przez nich wykonanych jest cudowną podróżą do pięknych wspomnień! Jeszcze raz ogromnie dziękujemy ♥️

9 miesięcy temu

AB

Agnieszka B

Sprawny kontakt, otwartość i elastyczność jeśli chodzi o ustalanie szczegółów organizacji reportażu ślubnego i terminowość w oddaniu materiałów. Marta i Tomek są mega otwarci, odpowiadają na potrzeby pary. Na samej uroczystości zachowują się w pełni profesjonalnie, wręcz nie widać ich obecności, a zdjęcia są piękne, naturalne i oddające wyjątkowość chwili. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością wrócimy do nich przy innych okazjach!

1 rok temu

MM

Maja M

Marta i Tomek to uosobienie profesjonalizmu! Rewelacyjne ujęcia przy luźnej atmosferze. Ich przygotowanie w postaci ankiety prześlubnej ułatwia młodym uporządkowanie tego, czego oczekują od reportażu ślubnego. Wszystkie najważniejsze momenty uwiecznione w przepiękny sposób, a przy tym kompletnie nie rzucali się w oczy i w trakcie ceremonii i wesela. Widzimy się przy następnej okazji! :)

1 rok temu

M

MM

Jakbym miała coś zmieniać w swoim dniu ślubu to na pewno nie fotografów! :)) Od początku bardzo dobry kontakt i szybkie odpowiadanie na maile, w dniu ślubu lepszej atmosfery nie mogłabym sobie wymarzyć. Baaardzo sympatyczni ludzie, a do tego robią piękne zdjęcia :D Jako dodatkowy atut mogę powiedzieć, że w pełni oddają się swojej pasji fotografowania, co szczególnie bardzo było widać patrząc na Martę, która w 8-9 miesiącu ciąży hasała z aparatem wszędzie gdzie się dało :D +w razie jakby musieli jechać do szpitala to mieli dokładnie zaplanowany i ustalony z nami plan B. Polecam gorąco, ze świecą szukać takiej "ekipy" dbającej o każdy szczegół w tak ważnym dniu :)

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

W duecie fotografujemy śluby od 2015 roku, Marta pierwszy ślub sfotografowała w 2012 roku, a po poznaniu Tomka wciągnęła go w fotografię. :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasze zdjęcia ślubne są spontaniczne, niewymuszone, pełne uczuć. Nie ustawiamy nikogo (chyba, że na sesji ;) wtedy podpowiadamy, co i jak), w dniu ślubu jesteśmy "cichymi obserwatorami". Ze względu na to, że pracujemy we dwoje, otrzymujecie od nas różnorodne ujęcia z tych samych momentów. :) Posiadamy doświadczenie w tym, co robimy, dbamy o zapas sprzętowy, jak i kopię materiału, ciągle się rozwijamy fotograficznie (chodzimy na warsztaty do najlepszych fotografów w kraju i zagranicą) oraz pozafotograficznie (sami pracujemy nad naszą stroną www, marketingiem, wizerunkiem, by móc zapewnić Wam jeszcze lepszą obsługę i doświadczenie :)). A przy tym jest w nas radość z wykonywanej pracy, kreatywność (a przynajmniej tak nam się wydaje :P).

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Zdecydowanie wszelkie tematy dotyczące przekładania ślubów przez pandemię. Kumulacja kilku ślubów tygodniowo powodowała przedłużenie czasu oczekiwania na zdjęcia przez Pary Młode (z 2-3 tygodni do ok. miesiąca), jednak staraliśmy się, by mimo wszystko każdy dostał wszystko w czasie zgodnym z umową i jak najszybciej.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Większość odpowiedzi na "standardowe" pytania znajduje się w naszej ofercie, a resztę dogadujemy podczas rozmowy telefonicznej, na Skype, czy spotkania osobistego, więc nie kojarzymy jakiegoś jednego najczęściej pojawiającego się. :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta zawiera 10-godzinny reportaż z dnia ślubu wykonywany przez 2 fotografów, mini sesję w dniu ślubu (10-15 minut), min. 350 zdjęć po obróbce (zależnie od tego, ilu macie gości, itp. :)), ekskluzywny fotoalbum 20x30cm (10 rozkładówek), galerię online na hasło dla Was i dla gości.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

W skrócie - im szybciej, tym lepiej, bo macie wtedy większą szansę na to, że Wasza data jest jeszcze dostępna. Mamy Pary, które rezerwują termin 2 lata lub dłużej przed ślubem, ale są i takie, które trafiają na wolny termin 2-3 miesiące wcześniej.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Nasze zdjęcia ślubne są spontaniczne, niewymuszone, pełne uczuć. Nie ustawiamy nikogo (chyba, że na sesji ;) wtedy podpowiadamy, co i jak), w dniu ślubu jesteśmy "cichymi obserwatorami". Ze względu na to, że pracujemy we dwoje, otrzymujecie od nas różnorodne ujęcia z tych samych momentów. :)

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Staramy się zawsze wykonać krótki (max 15-20 minutowy) plener w dniu ślubu. Jeśli pogoda nie sprzyja, czekamy do wieczora i wychodzimy wtedy na plener nocny z użyciem dodatkowych lamp. Jeśli pada cały dzień i wieczór, jeśli tylko macie ochotę, wykonujemy również szybki mini plener w deszczu. Oprócz tego, jako opcję dodatkową możecie wybrać dłuższy plener innego dnia we wspólnie ustalonej lokalizacji.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Oczywiście! :) Polecamy taką sesję nawet bardziej niż dodatkowy plener innego dnia! Oprócz tego, że możecie poznać swojego fotografa i "oswoić się" z nim jeszcze przed dniem ślubu, zdjęcia z sesji narzeczeńskiej możecie także wykorzystać np. podczas podziękowań dla rodziców (jako fotoalbumy, czy fotoobrazy), jak również do dekoracji miejsca wesela (np. w postaci odbitek powieszonych gdzieś na sali), czy zaproszeń.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Pierwsze zdjęcie ze ślubu wrzucamy na facebooka najczęściej już następnego dnia, a galerię online z gotowymi zdjęciami przekazujemy do ok. 3-4 tygodni od ślubu. :)

Kontakt - Czułe Kadry

Czułe Kadry

website facebook instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 5252418629

Legionowo

20 km od Warszawy

29 km od Pruszkowa

39 km od Otwocka

36 km od Piaseczna

40 km od Grodziska Mazowieckiego

43 km od Wyszkowa

37 km od Józefowa

35 km od Pułtuska

91 km od Sokołowa Podlaskiego

37 km od Konstancina-Jeziorny

56 km od Łochów

170 km od Lublina

122 km od Łodzi

171 km od Białegostoku

171 km od w Kielc

155 km od Olsztyna

8 km od Nieporęt

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: