Czułe Kadry - duet fotografów ślubnych

Marta i Tomasz Kołomyjscy

Czułe Kadry - duet fotografów ślubnych

(41)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Czy zależy Wam na spontanicznych, niewymuszonych, pełnych uczuć zdjęciach ślubnych?

Planujecie niebanalny ślub i przyjęcie weselne i szukacie fotografa?

Lubicie styl rustykalny, boho, vintage? A może Wasza uroczystość ma mieć inny oryginalny motyw przewodni?

Śluby plenerowe, przyjęcia w rytmie slow i imprezy bez bez to nasz żywioł! ;)

Od niedawna poza fotografią mamy w ofercie także opcję nagrania wybranych momentów lub przygotowania kilkunastominutowego filmiku. :)

Mieszkamy w okolicach Warszawy, dojeżdżamy na terenie całej Polski! :)

PRZEDZIAŁ CENOWY

5000 zł - 10000 zł

SPRZĘT

Fujifilm

Oferta - Czułe Kadry

Plener ślubny

800 zł - 1200 zł

Reportaż ślubny

5200 zł - 7000 zł

Reportaż ślubny do 10h obecności 2 fotografów

Sesja narzeczeńska

700 zł - 1000 zł

Film ślubny

500 zł - 2000 zł

Filmik z przysięgi lub z pierwszego tańca, trwający max 3-5 minut, po obróbce kolorystycznej, z podstawowym montażem.
LUB
Filmik z najważniejszych wybranych momentów dnia ślubu i wesela, trwający ok. 15-20 minut, po obróbce kolorystycznej, z prostym montażem.

Pakiet: Reportaż + Plener

6000 zł - 9999 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

6500 zł - 9999 zł

Skrócony reportaż ślubny

3400 zł - 9999 zł

Skrócony reportaż ślubny do 6h obecności 1 fotografa

Reportaż ślubny z samej ceremonii ślubu

1000 zł - 2000 zł

Obecność fotografa do 1h

Opinie - Czułe Kadry

5

41 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

KZ

Karolina Z

Polecamy z całego serca. Fantastyczni, otwarci i uśmiechnięci ludzie, nieoceniona pomoc, kontakt i wsparcie! Każdy powrót do zdjęć przez nich wykonanych jest cudowną podróżą do pięknych wspomnień! Jeszcze raz ogromnie dziękujemy ♥️

2 tygodnie temu

AB

Agnieszka B

Sprawny kontakt, otwartość i elastyczność jeśli chodzi o ustalanie szczegółów organizacji reportażu ślubnego i terminowość w oddaniu materiałów. Marta i Tomek są mega otwarci, odpowiadają na potrzeby pary. Na samej uroczystości zachowują się w pełni profesjonalnie, wręcz nie widać ich obecności, a zdjęcia są piękne, naturalne i oddające wyjątkowość chwili. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością wrócimy do nich przy innych okazjach!

7 miesięcy temu

MM

Maja M

Marta i Tomek to uosobienie profesjonalizmu! Rewelacyjne ujęcia przy luźnej atmosferze. Ich przygotowanie w postaci ankiety prześlubnej ułatwia młodym uporządkowanie tego, czego oczekują od reportażu ślubnego. Wszystkie najważniejsze momenty uwiecznione w przepiękny sposób, a przy tym kompletnie nie rzucali się w oczy i w trakcie ceremonii i wesela. Widzimy się przy następnej okazji! :)

8 miesięcy temu

M

MM

Jakbym miała coś zmieniać w swoim dniu ślubu to na pewno nie fotografów! :)) Od początku bardzo dobry kontakt i szybkie odpowiadanie na maile, w dniu ślubu lepszej atmosfery nie mogłabym sobie wymarzyć. Baaardzo sympatyczni ludzie, a do tego robią piękne zdjęcia :D Jako dodatkowy atut mogę powiedzieć, że w pełni oddają się swojej pasji fotografowania, co szczególnie bardzo było widać patrząc na Martę, która w 8-9 miesiącu ciąży hasała z aparatem wszędzie gdzie się dało :D +w razie jakby musieli jechać do szpitala to mieli dokładnie zaplanowany i ustalony z nami plan B. Polecam gorąco, ze świecą szukać takiej "ekipy" dbającej o każdy szczegół w tak ważnym dniu :)

2 lata temu

MG

Marta G

Czułe Kadry to dokładnie to, co nazwa wskazuje. Zdjęcia są ciepłe, magiczne, a ujęcia niebanalne, a urocze. Bardzo ich polecamy, pięknie uwiecznili nasz ślub i wesele ❤ A do tego są przesympatyczni! Dziękujemy! 🥰

2 lata temu

KZ

Karolina Z

Polecamy z całego serca. Fantastyczni, otwarci i uśmiechnięci ludzie, nieoceniona pomoc, kontakt i wsparcie! Każdy powrót do zdjęć przez nich wykonanych jest cudowną podróżą do pięknych wspomnień! Jeszcze raz ogromnie dziękujemy ♥️

2 tygodnie temu

Źródło: Facebook

MR

Marta R

Cudowna para fotografów😍😍😍 Marta i Tomek to profesjonaliści którzy wyłapią świetny moment na zdjęcie. Zdjęcia są naturalne bez zbędnego pozowania, o to właśnie chodzi ❤️ Piękna pamiątka ❤️ Z czystym sumieniem możemy polecić i na pewno jeszcze wrócimy 🌷

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

W duecie fotografujemy śluby od 2015 roku, Marta pierwszy ślub sfotografowała w 2012 roku, a po poznaniu Tomka wciągnęła go w fotografię. :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasze zdjęcia ślubne są spontaniczne, niewymuszone, pełne uczuć. Nie ustawiamy nikogo (chyba, że na sesji ;) wtedy podpowiadamy, co i jak), w dniu ślubu jesteśmy "cichymi obserwatorami". Ze względu na to, że pracujemy we dwoje, otrzymujecie od nas różnorodne ujęcia z tych samych momentów. :) Posiadamy doświadczenie w tym, co robimy, dbamy o zapas sprzętowy, jak i kopię materiału, ciągle się rozwijamy fotograficznie (chodzimy na warsztaty do najlepszych fotografów w kraju i zagranicą) oraz pozafotograficznie (sami pracujemy nad naszą stroną www, marketingiem, wizerunkiem, by móc zapewnić Wam jeszcze lepszą obsługę i doświadczenie :)). A przy tym jest w nas radość z wykonywanej pracy, kreatywność (a przynajmniej tak nam się wydaje :P).

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Zdecydowanie wszelkie tematy dotyczące przekładania ślubów przez pandemię. Kumulacja kilku ślubów tygodniowo powodowała przedłużenie czasu oczekiwania na zdjęcia przez Pary Młode (z 2-3 tygodni do ok. miesiąca), jednak staraliśmy się, by mimo wszystko każdy dostał wszystko w czasie zgodnym z umową i jak najszybciej.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Większość odpowiedzi na "standardowe" pytania znajduje się w naszej ofercie, a resztę dogadujemy podczas rozmowy telefonicznej, na Skype, czy spotkania osobistego, więc nie kojarzymy jakiegoś jednego najczęściej pojawiającego się. :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta zawiera 10-godzinny reportaż z dnia ślubu wykonywany przez 2 fotografów, mini sesję w dniu ślubu (10-15 minut), min. 350 zdjęć po obróbce (zależnie od tego, ilu macie gości, itp. :)), ekskluzywny fotoalbum 20x30cm (10 rozkładówek), galerię online na hasło dla Was i dla gości.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

W skrócie - im szybciej, tym lepiej, bo macie wtedy większą szansę na to, że Wasza data jest jeszcze dostępna. Mamy Pary, które rezerwują termin 2 lata lub dłużej przed ślubem, ale są i takie, które trafiają na wolny termin 2-3 miesiące wcześniej.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Nasze zdjęcia ślubne są spontaniczne, niewymuszone, pełne uczuć. Nie ustawiamy nikogo (chyba, że na sesji ;) wtedy podpowiadamy, co i jak), w dniu ślubu jesteśmy "cichymi obserwatorami". Ze względu na to, że pracujemy we dwoje, otrzymujecie od nas różnorodne ujęcia z tych samych momentów. :)

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Staramy się zawsze wykonać krótki (max 15-20 minutowy) plener w dniu ślubu. Jeśli pogoda nie sprzyja, czekamy do wieczora i wychodzimy wtedy na plener nocny z użyciem dodatkowych lamp. Jeśli pada cały dzień i wieczór, jeśli tylko macie ochotę, wykonujemy również szybki mini plener w deszczu. Oprócz tego, jako opcję dodatkową możecie wybrać dłuższy plener innego dnia we wspólnie ustalonej lokalizacji.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Oczywiście! :) Polecamy taką sesję nawet bardziej niż dodatkowy plener innego dnia! Oprócz tego, że możecie poznać swojego fotografa i "oswoić się" z nim jeszcze przed dniem ślubu, zdjęcia z sesji narzeczeńskiej możecie także wykorzystać np. podczas podziękowań dla rodziców (jako fotoalbumy, czy fotoobrazy), jak również do dekoracji miejsca wesela (np. w postaci odbitek powieszonych gdzieś na sali), czy zaproszeń.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Pierwsze zdjęcie ze ślubu wrzucamy na facebooka najczęściej już następnego dnia, a galerię online z gotowymi zdjęciami przekazujemy do ok. 3-4 tygodni od ślubu. :)

Kontakt - Czułe Kadry

Czułe Kadry - duet fotografów ślubnych

website facebook instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 5252418629

Legionowo

20 km od Warszawy

29 km od Pruszkowa

39 km od Otwocka

36 km od Piaseczna

40 km od Grodziska Mazowieckiego

43 km od Wyszkowa

37 km od Józefowa

35 km od Pułtuska

91 km od Sokołowa Podlaskiego

37 km od Konstancina-Jeziorny

56 km od Łochów

170 km od Lublina

122 km od Łodzi

171 km od Białegostoku

171 km od w Kielc

155 km od Olsztyna

8 km od Nieporęt

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: