• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Jacek Kostka Film

Jacek Kostka

Jacek Kostka Film

Pod Fortem 2C, Kraków

(1)
Pokaż telefon

Szukacie osoby, która idealnie odzwierciedli jeden z najważniejszych dni Waszego życia i stworzy idealną pamiątkę, dzięki której będziecie mogli powrócić do tego dnia i przeżyć go ponownie gdy tylko będziecie tego chcieli? W swojej pracy staram się wydobyć i pokazać w jak najmilszy dla oka sposób każdą chwilę, postać, detal tak aby oddać całą magię dnia Waszego ślubu i pozwolić uwiecznić go nie tylko w Waszej pamięci, ale także na pięknym filmie, który zachwyci Was i każdego komu będziecie chcieli go pokazać.

Wspólnie stwórzmy malutkie dzieło sztuki.
W swoją pracę wkładam całą pasję i energię. Do każdego filmu podchodzę indywidualnie starając się dokładnie zrozumieć czego oczekują osoby z którymi współpracuje. Nie chcę żeby nasza relacja wyglądała filmowiec-klient, natomiast żebyśmy się dobrze poznali i stworzyli atmosferę w której będziemy się czuć dobrze i swobodnie dzięki czemu nasz efekt końcowy będzie bardziej naturalny i pozwoli oddać Wasze prawdziwe ja i uczucie które jest między Wami.

500 zł - 3000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Panasonic

Oferta

Filmowanie z powietrza (DRON)

500 zł - 1000 zł

Kadry, które zapierają dech w piersiach i powodują zachwyt u każdej osoby która będzie miała okazję oglądać Wasz film. Piękne uchwycenie miejsca w którym organizowane jest wesele i możliwość spojrzenia z zupełnie innej perspektywy. W filmie ślubnym ujęcia z drona zawarte są w cenie filmu.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

400 zł - 800 zł

Rodzice są szczególnymi osobami podczas tego dnia i nie raz wkładają więcej pracy i nerwów w przygotowanie wesela niż my sami. Podziękujmy im w niecodzienny sposób tak, aby nasza wdzięczność została z nimi na zawsze i aby mogli wrócić do niej każdego dnia gdy tylko będą chcieli.

Reportaż Ślubny

2500 zł - 3000 zł

Reportaż jest wierną relacją z dnia Waszego ślubu. Ukazane są wszystkie niezwykłe momenty tego dnia, wasi goście i to jak się bawią oraz magiczna atmosfera towarzysząca tej okoliczności. Tutaj jest miejsce na życzenia Waszych gości, które zostaną z Wami na zawsze. Dokładne zobrazowanie wszystkich atrakcji, które przygotowaliście dla swoich bliskich i wszystkie inne chwile, które powodują że ten dzień będzie niezapomniany. Całość skomponowana do Waszych ulubionych piosenek, bo nikt inne nie wie lepiej niż Wy, które kawałki najlepiej będą Wam pasowały do stworzenia filmu z Waszego wesela.

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

500 zł - 1500 zł

Tutaj możemy puścić wodze naszej wyobraźni. Czy zastanawialiście się kiedyś nad zrobieniem czegoś szalonego, nietypowego lub po prostu od dłuższego czasu chcecie zrealizować jedno z Waszych marzeń? Jest to idealna okazja do nagrania takiego wydarzenia i połączenia go z teledyskiem ślubnym.
Czy to będzie spokojny format pleneru na łonie natury czy skok ze spadochronem. Nie ma to większego znaczenia, ważne żeby to był Wasz moment, który z Wami zostanie w formie pięknego filmu.

Film ślubny

2500 zł - 3000 zł

W pakiecie film ślubny zawarte są 2 filmy: kilkuminutowy teledysk weselny oraz długi film, który ukazuje wszystkie ważne elementy wesela skomponowane w ciekawą i dynamiczną całość do waszych ulubionych piosenek wzbogacony ujęciami z powietrza.

Pakiet: Reportaż + Plener

3000 zł - 3800 zł

Pakiet Reportaż + Plener zawiera wszystko co poszczególne elementy z tym że oprócz 2 filmów w wersji jaką mamy w plenerze i reportażu możemy wzbogacić reportaż pięknymi ujęciami plenerowymi przez co film wygląda dużo lepiej a w pakiecie jest to w promocyjnej cenie.

Plener ślubny

500 zł - 1000 zł

Macie swoje ulubione miejsca które wiele dla Was znaczy i kochacie chodzić tam na spacery? Albo widzieliście je tylko na zdjęciach ale marzycie żeby się tam udać? Nie ważne gdzie to jest. Weźmy kamerę oraz aparat i uchwyćmy Wasze uczucia w pięknym i magicznym miejscu, które wzbogacą Wasz film ślubny i same w sobie stworzą piękny teledysk do Waszej ulubionej piosenki.

Sesja narzeczeńska

500 zł - 1000 zł

Podczas tworzenia naszych ujęć czy to w plenerze czy tworząc teledysk warto poświęcić nieco czasu aby zapisać te chwilę jako zdjęcia i zamieścić w albumie rodzinnym.
Sesja narzeczeńska to 25-50 zdjęć po obróbce.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3500 zł - 5000 zł

W tym pakiecie zawarte są wszystkie elementy czyli:
Sesja narzeczeńska
Film ślubny/ Reportaż
Plener
Teledysk
Tak więc mając materiał filmowy z tych wszystkich składowych jesteśmy w stanie stworzyć piękne filmy przeplatając między sobą wszystkie ujęcia nagrane w różnych miejscach i innej scenerii, co wzbogaci każdy z filmów czy to teledysk, czy film ślubny a dodatkowo ujęcia z drona spowodują zachwycający efekt końcowy a to wszystko w promocyjnej cenie.

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

KM

Katarzyna M

Wraz z moim mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru. Praca z Jackiem to sama przyjemność. Efekt końcowy był po prostu SUPER!!! Film podobał się nie tylko nam, ale zachwycił wszystkich naszych znajomych. Mówili że to najlepszy film jaki widzieli dlatego że nie były to standardowe 2 godziny jakie sami wcześniej widzieliśmy gdy oglądaliśmy filmy naszych znajomych. Jacek w 34 minuty pokazał dokładnie wszystko co było dla nas ważne i zamknął to w genialnej formie do naszych ulubionych piosenek!. Sama praca z Jackiem to wielka przyjemność i dzięki niemu nie stresowałam się ani przed kamerą ani w żadnej chwili tego dnia. Jacek podnosił mnie na duchu i cały stres po prostu zniknął. Serdecznie polecam tego filmowca nie tylko dlatego że jest świetny w swoim fachu, ale także dlatego że jest cudowną i bardzo miłą osobą!

4 miesiące temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Współpraca z ludźmi to coś co zawsze powodowało uśmiech i chęć do działania w moim zawodzie. Każde zlecenie jest nową znajomością ze wspaniałymi ludźmi a piękny film jaki możemy stworzyć jest największą satysfakcją i nagrodą.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moi znajomi Kasia i Adam postanowili zaprosić mnie na swoje wesele jako filmowca (wcześniej zajmował się głównie produkcją spotów reklamowych i filmów dokumentalnych) i tak bardzo mi się spodobało tworzenie filmów ślubnych że postanowiłem się tym zająć na stałe :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

W branży filmowej pracuje już ponad 3 lata, głównie przy reklamach i relacjach z eventów, jednak w zeszłym roku moi znajomi Karina i Adam, poprosili mnie o stworzenie filmu z ich ślubu i od tamtej pory miałem przyjemność wykonać 3 projekty ślubne z których zarówna ja jak i pary młode były bardzo zadowolone.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Moim ulubionym producentem jest firma Panasonic, dlatego kamera GH5 pozwala mi uchwycić każdy moment w najwyższej jakości 4K, oraz urozmaicić cały film niesamowitymi ujęciami z drona.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Od daty wesele potrzebuje około miesiąca aby skończyć film ślubny.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja oferta zawiera kilkuminutowy teledysk weselny oraz długi film, który ukazuje wszystkie ważne elementy wesela skomponowane w ciekawą i dynamiczną całość do waszych ulubionych piosenek wzbogacony ujęciami z powietrza.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Nie mam swojej ulubionej grupy osób z którymi współpracuje. Kocham pracę zarówno z osobami pełnymi energii, które mają masę pomysłów i chcą je wszystkie wykorzystać jak i tymi osobami, które są spokojne i chcą stworzyć subtelny film ukazujący ich uczucie i to jak wyglądał ten dzień.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

We wszystko co robię staram się włożyć jak najwięcej mojej pasji do filmu a bogate doświadczenie jako filmowiec przy reklamach i filmach dokumentalnych realizowanych na całym świcie pozwala mi wnieść dużo więcej pomysłów i ciekawych akcentów niż osoby której profesja sprowadza się wyłącznie do filmu ślubnego.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Zaufanie i pewność, że dołoży wszelkich starań aby stworzyć piękną i zachwycającą Was jak i Waszych znajomych pamiątkę z najważniejszego dla Was dnia.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Uważam że moją najmocniejszą stroną jest empatia. Staram się za każdym razem dobrze zrozumieć czego oczekujecie i w jaki sposób mogę idealnie dopasować film do "Waszego stylu"

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Ponieważ dobrze znam się na tym co robię. Nie pozwolę żeby coś istotnego podczas ślubu umknęło i nie zostało ukazane w filmie. Staram się uchwycić każdy moment w jak najciekawszym ujęciu ukazując całą magię najważniejszego dnia w ich życiu. Po za tym jestem osobą która dba o to jak się czują osoby z którymi współpracuję i dobra atmosfera oraz samopoczucie są dla mnie najważniejsze ;)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moim głównym wyróżnikiem na tle innych filmowców w branży jest szerokie doświadczenie w pracy przy spotach reklamowych, filmach dokumentalny jak i fabularnych i wielu kreatywnych projektach nie związanych z ślubem dzięki czemu możemy stworzyć jakikolwiek film ślubny bazując nawet na hollywoodzkich produkcjach ;)

Kontakt

Jacek Kostka Film

website

Pod Fortem 2C 31-302 Kraków

240 km od Wrocławia

255 km od Warszawy

196 km od Łodzi

146 km od Rzeszowa

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: