Kurzawa Media

Dawid Kurzawa

Kurzawa Media

Bytom

(13)

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji nowoczesnych reportaży wideo i teledysków weselnych. Nasza elastyczna oferta pozwoli Państwu wybrać dodatkowe opcje do oferty standardowej. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej oferty.

Oferta - Kurzawa Media

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

500 zł - 500 zł

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

700 zł - 1000 zł

Filmowanie z powietrza (DRON)

W ofercie podstawowej ujęcia dron w opcji mini. W opcji dwóch operatorów dron w opcji premium. Różnice wynikające z danych pakietów zostaną przedstawione na spotkaniu.

Reportaż Ślubny

2500 zł - 4000 zł

Ceny zależy o długości filmu, liczby operatorów i usług dodatkowych takich np. plener w inny dzień niż ślub.

Opinie - Kurzawa Media

5

13 opinii

Dodaj opinię

JV

Justyna V

Jesteśmy pod wrażeniem ? filmik przerósł nasze najśmielsze oczekiwania? Współpraca z Dawidem to był właściwy wybór! Miła atmosfera, pełen profesionalizm i ta dokładność ❤️ Polecamy z całego serca ❤️❤️❤️❤️ Piękna pamiątka ? Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy Justyna & Pascal ❤️? Bedankt ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

IK

Irka K

Serdecznie polecamy firmę Kurzawa Media. Dawid w 100% spełnił nasze oczekiwania. Współpraca jak najbardziej udana i godna polecenia.

4 lata temu

Źródło: Facebook

Andrea Ł

Współpraca z Dawidem okazała się strzałem w dziesiątkę. Film i teledysk został wyreżyserowany tak jakbyśmy byli gwiazdami Hollywood ?. Piękne ujęcia, romantyczne sceny sprawiły że mogłabym dniami i nocami oglądać nasze wesele ? Pełen profesjonalizm jednym słowem! Gorąco polecam razem z mężem ?Dziękujemy raz jeszcze Dawid! ❤️

4 lata temu

Źródło: Facebook

MW

Mateusz W

w 100% polecamy pełen profesjonalizm,zaangażowanie i kreatywność samego Dawida - praca na medel... Wszystko czego oczekiwaliśmy zostało zrobione,nawet bardzo dokładnie sama praca i wyczucie Dawida które ma do klienta po prostu BOMBA!- z pamiątki ślubnej jesteśmy jak najbardziej zadowoleni z Żoną :)

4 lata temu

Źródło: Facebook

ML

Mag L

Wszystko na 5:) Pełen profesjonalizm i kreatywność.Komunikatywność i prezencja na medal, atrakcyjność usługi i jakość przewyższyła nasze wyobrażenia, a zgodność z ustaleniami jeszcze większa niż to co było ustalone , wyczucie tego co nam sie podoba i co jest dla nas ważne które rzadko sie zdarza a tutaj na 6! Jeteśmy bardzo bardzo zadowoleni i polecamy Dawida w 100% ,

4 lata temu

Źródło: Facebook

EB

Ewa B

Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do swojej pracy. :)

4 lata temu

Źródło: Facebook

DK

Dominika K

Bardzo profesjonalne podejście do tematu, przepiękny film oraz teledysk. Wszyscy byli zachwyceni ❤ Współpraca z Dawidem to sama przyjemność ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Kurzawa Media

Kurzawa Media

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: