Medialuk - www.nowozency.info

Medialuk - www.nowozency.info

(12)

O nas

Jesteśmy firmą z ponad 10-letnim doświaczeniem w branży. Zaufało nam już ponad 300 par.

Nasze filmy przygotowujemy indywidualnie, każdy z nich jest inny - to z Państwem uzgadniamy jak będzie wyglądał, czy będzie klasyczny, dynamiczny, czy będzie długi lub krótki...

Zależy nam, aby ten dzień pokazać z Państwa perspektywy, Państwa oczami i przez Państwa temperamenty. W praktyce wygląda to tak, że spotykamy się u nas w studiu przy dobrej kawie. Jeśli zdecydujecie się nam zaufać, po podpisaniu umowy widzimy się jeszcze raz na luźnej pogawędce. Dzięki temu mamy okazję lepiej się poznać i – co bardzo ważne – przygotować film indywidualnie dostosowany dla Państwa!

Jeśli obejrzycie filmy konkurencyjnych firm, zauważycie, że każdy z nich, choć często bardzo ładnie przygotowany, jest taki sam. Kamerzystom nie chce się myśleć, montować czegoś nowego. U nas jest inaczej. Poświęcimy Wam tyle czasu, ile będziecie potrzebować. Filmy przygotowujemy ze szczególną starannością i dbałością o każdy szczegół. Staramy się z Wami zaprzyjaźnić.

Otrzymujecie od nas unikatowy film przygotowany specjalnie dla Was! Jest to wyjątkowy reportaż przygotowany w sposób profesjonalny i z ogromnym wyczuciem. Film, który stanie się pamiątką na całe życie. Do którego – jesteśmy o tym przekonani – będziecie wielokrotnie wracać.
Szczegóły oferty dostępne są naszej stronie [treść zablokowana]o.

Co ważne - na weselu zawsze pracuje dwóch operatorów w cenie.

Istnieje też możliwość spotkania się na plenerach kilka tygodni przed ślubem. Wszystko po to, abyście mogli zobaczyć jak pracujemy i oswoili się z kamerą.

W ofercie posiadamy również bardzo ciekawą propozycję z możliwością użycia drona do ujęć z powietrza. oraz fotolustro - to jest interaktywne duże lustro, w którym każdy widzi swoje odbicie, do tego wyświetlają się animacje i można usłyszeć teksty wypowiadane przez lektora. Nie jest to typowa fotobudka, lecz nowoczesny następca fotobudki.

Zachęcamy do współpracy z nami!

Oferta - Medialuk - www.nowozency.info

Filmowanie z powietrza (DRON)

500 zł - 1500 zł

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

300 zł - 500 zł

Reportaż Ślubny

3500 zł - 3500 zł

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

300 zł - 500 zł

Fotobudka

900 zł - 1200 zł

Opinie - Medialuk - www.nowozency.info

5

12 opinii

Dodaj opinię

KK

Katarzyna K

Poprosiliśmy o film w formie teledysku z wyszczególnieniem najistotniejszych chwil ze ślubu. Najważniejsze było dla nas uwiecznienie zabawy naszej i gości. Chcieliśmy, żeby było widać emocje, wygłupy, rozmowy i gesty. Film wyszedł wspaniale, mamy piękny reportaż pełen szczegółów, które już nam nie umkną. Dziękujemy za Waszą pracę i wysłuchanie naszej prośby, jesteśmy zachwyceni ! ❤️️

1 rok temu

Źródło: Facebook

SI

Sona I

Świetna i kompetentną ekipa, która "stanie na głowie", by klient był zadowolony.

3 lata temu

Źródło: Facebook

KW

Katarzyna W

Bardzo dziękujemy za piękny film z naszego wesela. Jakość nagrania jest powalająca! Świetna ekipa oraz profesjonalne podejście do klienta. Lepiej nie mogliśmy trafić! :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

AS

Adrianna S

Dziękujemy za piękny i wzruszajacy film z naszego ślubu i wesela. Polecamy na 100% ;)

3 lata temu

Źródło: Facebook

KW

Kamila W

Medialuk to po prostu profesjonaliści! Niezwykle utalentowany Team. Idealna realizacja, świetny montaż, świetnie dobrana muzyka, a do tego jakość obrazu i dźwięku na najwyższym poziomie!!! Dziękujemy za mega pamiątkę !!

4 lata temu

Źródło: Facebook

NK

Natalia K

Super ekipa :-) świetne podejście, pełen profesjonalizm.

4 lata temu

Źródło: Facebook

DP

Daria P

Niesamowita, nieziemska, czaderska, fantastyczna, odjazdowa....( i można by tak w nieskończoność ) ekipa Łukasz i Darek :) Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście a przy tym ogromne poczucie humoru :):) Swoją energią zarażają wszystkich dookoła a ich dzieło można oglądać w nieskończoność :) Najlepsza ekipa, która w cudowny, świeży a zarazem szalony sposób uwieczniła nasz najpiękniejszy dzień :) !!! ;) DZIĘKUJEMY :-)

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Filmowaniem zajmujemy się już ponad 13 lat. Obsłużyliśmy ponad 300 Par.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Zawsze pracujemy na minimum dwie kamery. Podchodzimy do zleceń indywidualnie, bardzo chcemy Was dobrze poznać. Staramy się zawsze spotkać z Parą przed ślubem. Jeśli dzieli nas duża odległość lub ograniczają nas realia covidowe, robimy to również online. Spotkanie jest dla nas ważne, bo poznajemy się z Wami, opowiadamy jak pracujemy, ale też notujemy Wasze oczekiwania - bo to przecież ma być film dla Was i o Was.

Czy realizujesz również ujęcia z drona?

Tak, Współpracujemy z profesjonalną firmą zewnętrzną, która posiada wszystkie uprawnienia niezbędne do obsługi drona.

Kontakt - Medialuk - www.nowozency.info

Medialuk - www.nowozency.info

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Gniezno

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: