Mim making - Filmy Ślubne

Małgorzata Cichońska

Mim making - Filmy Ślubne

(13)
Pokaż telefon

Dzień ślubu obfituje w wiele pięknych, ulotnych momentów, które ze względu na natłok emocji i upływ czasu zatracają się w naszej pamięci. Uśmiechy, spojrzenia, chwile wzruszeń i tembr głosu w czasie gdy padną te najważniejsze słowa: „I ślubuję Ci…” Film ślubny niewątpliwie stanowi niezapomnianą pamiątkę z Waszego Najważniejszego Dnia.

SPRZĘT

Fujifilm

Sony

Oferta

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

800 zł - 1000 zł

Reportaż Ślubny

3200 zł - 3400 zł

Film ślubny

3200 zł - 3400 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

3800 zł - 4000 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

4400 zł - 4400 zł

Plener ślubny

600 zł - 800 zł

Opinie

5

13 opinii

Dodaj opinię

JS

Justyna S

Najlepsi ! :) Pełen profesjonalizm, wspaniali i otwarci ludzie, serdecznie polecam :) :) :)

5 lat temu

Źródło: Facebook

MB

Marta B

Profesjonalni, sympatyczni i bardzo elastyczni. Polecam

5 lat temu

Źródło: Facebook

DG

Dagmara G

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy. Film idealnie zmontowany. Zawiera najważniejsze i najpiękniejsze momenty. Świetna współpraca. Profesjonalizm i ogromne doświadczenie!!! Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy :) Dagmara i Sebastian

5 lat temu

Źródło: Facebook

DP

Damian P

Bardzo profesjonalne podejście, pełne pasji i zaangażowania oraz łatwa komunikacja, które pozwalają na dokładną realizację filmu, z jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu, jakim jest ślub. Gorąco polecam!

5 lat temu

Źródło: Facebook

JR

Justyna R

NAJLEPSI!!! :) polecam wszystkim, ktorzy pragna,aby emocje zwiazane z najwazniejszym wydarzeniem w zyciu zostaly uwiecznione na zawsze....;))

5 lat temu

Źródło: Facebook

EF

Ewelina F

Gorąco polecamy!!! Jesteśmy baaaardzo zadowoleni z Waszych usług Emotikon smile Pełna współpraca i dzięki Wam było wesoło i nie było takie napięcia Emotikon smile Bardzo fajnie wspominamy czas spędzony z Wami. Pozdrawiam

5 lat temu

Źródło: Facebook

GW

Gosia W

Polecam każdemu! Podczas planowania ślubu oraz wesela długo zastanawialiśmy się czy wogóle decydować się na zatrudnienie kamerzystów, którzy uwiecznią nasz najpiękniejszy dzień. Obawialiśmy się, że dostaniemy film który będzie trwał 3, 4 godziny i każdego widza nudził. Jednak gdy odkryliśmy prace MIM MAKING wiedzieliśmy, że Gosia z Tomkiem MUSZĄ towarzyszyć nam w tym cudownym dniu. Spodziewaliśmy się, że ich praca będzie cudowna, jednak to co otrzymaliśmy od nich przerosło nasze największe oczekiwania. Warto skorzystać z ich usług, bo to cudowna pamiątka nie tylko dla nas, ale również dla naszych najbliższych. Dzięki MIM MAKING za tak świetnie wykonaną robotę!

4 lata temu

Źródło: Facebook

IK

Iza K

Najlepsi na świecie! Profesjonaliści a zarazem zabawni i przeuroczy młodzi ludzie � Swoim zaangażowaniem i poczuciem humoru wzbudzają zaufanie każdej młodej pary a po obejrzeniu filmu wzruszenie i zachwyt! Szukając kamerzysty na wesele sugerowałam się głównie kryterium -nagrywanie lustrzankami i @[161031967365744:Małgorzata Cichońska i Tomasz Florczak - MIM making] jako jedyni w naszym mieście oferowali taką usługę. To był strzał w dziesiątkę! Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego filmu- odzwierciedla nas, całą atmosferę jaka panowała w dniu ślubu a przede wszystkim zabawę gości taką jaką była w rzeczywistości! Polecam w 100000%��

4 lata temu

Źródło: Facebook

EJ

Ewa J

Gosia i Tomek są rewelacyjni w tym co robią! Dostaliśmy przepiękny fotokast ślubny i teledysk z naszego wielkiego dnia! Wszystko jest dynamiczne, wybrane są genialne ujęcia. W jeden dzień obejrzałam 5 razy, więc film nie mógł być nudny :)) Widać,że włożyli w to kawał dobrej pracy. Byli bardzo zaangażowani i profesjonalni. Dali nam dużo cennych rad. Dziękujemy Wam, że byliście z nami w tym Dniu. Jakby to powiedział mój mąż jesteście PROFESOR! ? ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

AW

Agnieszka W

Bardzo dziekujemy za przyjazna atmosfere zarowno w naszym dniu jak i przy okazji planowania:)) profesjonalizm 100%

2 lata temu

Źródło: Facebook

EK

Ewa K

Film wykonany genialnie! Przerósł nasze oczekiwania. Uchwyciliście wszystko to co było najważniejsze i najpiękniejsze :) Film obejrzeliśmy już kilkukrotnie nadal nas bawi i wzrusza, nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej ekipy. Dziękujemy z całego serducha! ❤❤❤

1 rok temu

Źródło: Facebook

PL

Pau L

wspaniali ludzie, wspaniała praca, nieziemski efekt : wybierając MiM making wiedziałam, że nie będziemy żałować ale efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania!❤? polecam w 1000000% i z pewnością mówię do zobaczenia!?

2 lata temu

Źródło: Facebook

ŁJ

Łukasz J

Pełen profesjonalizm ze strony Gosi i Tomka dziekujemy :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubimy uśmiech naszych klientów, kiedy oddajemy w ręce klientów gotowy film. Wtedy za każdym razem przypominamy sobie jak satysfakcjonująca jest to praca.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Filmowanie zrodziło się z pasji. Pasja przerodziła się w pracę, którą początkowo było uwieczniania koncertów i eventów z przestrzeni miejskiej. Film ślubny był wyzwaniem, które chcieliśmy podjąć. Gdy zaczęliśmy pracę w branży ślubnej wiedzieliśmy, że jest to coś co chcielibyśmy robić. :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Nie pamiętamy dokładnej daty.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Obecnie pracujemy na bezlusterkowcach fujifilm i sony. Wcześniej pracowaliśmy na aparatach panasonic i canon. Jednak to nie sprzęt tworzy film, a człowiek który ma go w rękach.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Oczywiście jest to moment przysięgi. Pomimo bycia świadkiem wielu, wielu ślubów ,wzruszenie, które odczuwają Państwo Młodzi czasami i nam się udziela. Trudno się nie uśmiechnąć widząc wszechobecną miłość.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Prace nad filmem trwają od miesiąca do trzech. Termin oddania gotowego materiału uzależniony jest od momentu roku w jakim się znajdujemy - czy to początek czy szczyt sezonu. Na czas oczekiwania wpłynąć może również czas wykonania pleneru poślubnego.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Efektem finalnym wykonanego pakietu podstawowego jest film o długości 60-90 minut wraz z teledyskiem, oddane na eleganckim pendrive'ie. Pracujemy od przygotowań (moment wybrany przez parę młodą) aż do końca oczepin, czyli ok. 1 w nocy.

Jaki jest Twój styl?

Myślę, że wypracowaliśmy już naszą ogólną estetykę filmu. Dzięki waszym życzeniom i oczekiwaniom każdy film jest troszkę inny. Czasem bardziej nostalgiczny, czasem bardziej dynamiczny. Tak aby spełnił oczekiwania różnych par. Elementem wspólnym jest to by film był ponadczasowy tj. dostarczał uśmiechu w dniu oddania materiału, ale również wzruszał po wielu latach.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Każde para jest trochę inna, co sprawia, że zlecenia mają swój indywidualny charakter. Elementem wspólnym wszystkich naszych produkcji jest postawienie Pary Młodej w centrum wydarzeń jako głównych bohaterów historii o ich miłości.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów. Idealną sytuacją jest dla nas gdy jesteśmy świadkami waszego wielkiego dnia, a Wy nie zauważacie nas jako jego uczestników. Staramy się pracować tak, abyście odczuwali jak najmniej naszą obecność.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Oczywiście. Wielu naszych klientów, przez to, że byliśmy tak blisko w tak ważnym dla nich dniu traktuje nas po latach jak dobrych przyjaciół. A nam zawsze jest miło, gdy spotkamy naszą byłą już parę na kolejnym zleceniu lub zwykłym spacerze.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Staramy się nie wpływać na naturalne reakcje Pary Młodej. Współodczuwamy jednak wasz stres, radość, wzruszenie i rozluźnienie już na sali weselnej. Staramy się aby Młodzi przy nas się rozluźnili i z uśmiechem szli przez najpiękniejszy dzień ich życia. Zatem współpracować można z każdym - ważne by zauważyć człowieka w czlowieku ;)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Jest wiele takich smaczków z naszej pracy. Pamiętam np. historię z zagubionym welonem i szczęśliwe poszukiwanie kluczyków od samochodu podczas sesji po środku pola maku.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstsze: -o ilość operatorów - 2 -o czas trwania filmu - w zależności od oczekiwań, ale najczęściej 60-90 minut. Tyle potrzeba by dobrze opowiedzieć historię dnia ślubu. To tak jak czas trwania filmu w telewizji czy kinie.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszego klienta. Słuchamy, staramy się sprostać każdej wyznaczonej przez Was poprzeczce. Chcemy, aby z każdym kolejnym rokiem efekty naszej pracy były co raz lepsze, dlatego inwestujemy w sprzęt, zmieniamy się dla Was zgodnie z Waszymi sugestiami i oczekiwaniami.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Każdy sezon przynosi piosenki, które nucimy potem pod nosem ;)

Kontakt

Mim making - Filmy Ślubne

facebook website instagram vimeo

Płock

86 km od Łodzi

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: