Oni filmują

Sebastian Puchała

Oni filmują

Pokaż telefon

Ponieważ od wielu lat działamy w branży filmowej, wykreowaliśmy swój własny system i styl pracy. W dniu ślubu towarzyszymy Wam od przygotowań (jednocześnie u Panny Młodej i Pana Młodego), aż do oczepin. Zupełnie, jakbyśmy byli przyjaciółmi, prawda?

Nagrywamy dwoma lustrzankami Canona (dysponujemy kilkoma obiektywami), natomiast moment przysięgi małżeńskiej dodatkowo utrwalamy na urządzeniu rejestrującym materiał w jakości 4K. Dźwięk zapisujemy na osobnym rekorderze.

Gotowy film (filmy) oddajemy na wybranym przez Was nośniku w okresie do trzech miesięcy w przypadku wesela jednodniowego lub do pięciu miesięcy w przypadku wesela dwudniowego.

1500 zł - 6000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Panasonic

Oferta

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

700 zł - 900 zł

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

500 zł - 900 zł

Filmowanie z powietrza (DRON)

500 zł - 900 zł

Reportaż Ślubny

3000 zł - 3500 zł

Zależy nam na pokazaniu wesela w jak najciekawszy sposób. Co to znaczy? Pracujemy zarówno na parkiecie, w holu, w ogrodzie, między stołami (gdy goście już zjedzą posiłek), czasem - jeśli na parkiecie dużo się dzieje, zostajemy dodatkową chwilę po oczepinach. Uwieczniamy detale - dekoracje, fontannę czekoladową, kelnerów kelnerów niosących finezyjne danie. Pozwala to zmontować ciekawy film, który każdy obejrzy z zaangażowaniem. Pod film podkładamy muzykę zarówno wybraną przez nas jak i tę, która towarzyszyła Wam podczas wesela (pierwszy taniec, kilka piosenek z setów muzycznych, piosenka dla rodziców). Cena jest uzależniona od wybranej przez Was długości filmu, przy czym materiał 45-cio minutowy realizujemy za 3000 zł.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Każde zlecenie pozwala wykazać się kreatywnością i motywuje do ddalszego rozwoju umiejętności operatorskich i montażowych. W filmowaniu wesel uwielbiamy to, że możemy bliżej poznać nowych ludzi. Nie ma nic piękniejszego niż uwiecznianie prawdziwej miłości!

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Po zrealizowaniu kilku teledysków w liceum, zaczęto nas polecać jako kamerzystów ślubnych.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Latka lecą od 2012 :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Panasonic G7 [Wideo 4K]

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Zdecydowanie przysięga!

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wesele 1-dniowe: do 3 miesięcy, wesele 2-dniowe: do 6 miesięcy

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Film o długości 40 min zrealizowany przez dwóch operatorów, przekazany na 3 nośnikach.

Jaki jest Twój styl?

Unikamy szybkich cięć oraz tzw. "montażu pod muzykę". Preferujemy dłuższe ujęcia, które pozwolą widzowi zauważyć wszystkich gości. W filmie pozostawiamy tę samą muzykę, która towarzyszyła Wam przy pierwszym tańcu czy podziękowaniu dla rodziców.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Nie potrafimy jej wskazać, każda para jest wyjątkowa i prezentuje swój indywidualny świat.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Przede wszystkim zaangażowanie i rozsądek. Odpowiednie rozstawienie kamer, ustawianie się w dobrych miejscach, nie narażonych na ciągłe "wchodzenie gości w kadr". Przy wyborze polecamy pytać o portfolio, liczbę operatorów, rejestrator dźwięku, zapasowy sprzęt w przypadku awarii.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Duża wrażliwość - przelewamy ją na film w trakcie montażu, co owocuje wzruszającym reportażem.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Posiadamy w ofercie oryginalną pozycję "Lovestory". To teledysk zmontowany z dużej liczby ujęć z kamer, aparatów czy telefonów pary młodej. Najpiękniejsze momenty ich życia połączone z ulubiona muzyką dają piękny efekt.

Wolne terminy

Kontakt

Oni filmują

Inspiracje ślubne

Znajdź kamerzystę na wesele w Twoim województwie