• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
 • Produkty
 • Inspiracje
FOTOSIKORSKI FILM WOLNE TERMINY
FOTOSIKORSKI FILM WOLNE TERMINY Milanówek
(31)
Zobacz profil
Pracownia Filmu
Pracownia Filmu Kraków
(9)
Zobacz profil
Rozentuzjazmowani - Fotografia FILM a teraz Fotobudka GRATIS
Rozentuzjazmowani - Fotografia FILM a teraz Fotobudka GRATIS Łódź
(4)
Zobacz profil
Kwiecień Plecień Studio
Kwiecień Plecień Studio Gdańsk
(3)
Zobacz profil
PikFilm - Paweł Kukuć

Paweł Kukuć

PikFilm - Paweł Kukuć

(1)

Cześć. Nazywam się Paweł Kukuć i działam zazwyczaj na terenie północnej Polski ale z chęcią zapuszczam się też w dalsze rejony.

Jestem pasjonatem filmu, muzyki i fotografii. Moje doświadczenie z filmami ślubnymi sięga roku 2006. Nie ma dla mnie nic przyjemniejszego niż chwytanie chwil w przemyślane i zakomponowane kadry. W dniu ślubu moim absolutnym priorytetem jest niewidzialność. Nie ustawiam, nie aranżuję, wszystko niech się dzieje swoim rytmem. To jest Wasz dzień i przeżyjcie go takim jak to sobie zaplanowaliście, ja tylko chcę być niedaleko Was i uchwycić to co najbardziej ulotne czyli emocje.


Od dzieciństwa jestem również zapalonym muzykiem. Z moim aktualnym zespołem do dziś tworzymy muzykę. Dźwięk… w tej dziedzinie posiadam ogromną wiedzę jak i doświadczenie. Studio nagrań, miksowanie dźwięku i jego finalny mastering to moje drugie życie, które połączone wspólnie z obrazem budują poruszający film.

Nie ukrywam, że lata doświadczeń zaowocowały także skompletowaniem najlepszego i najbardziej odpowiedniego dla mnie sprzętu audio-video. Pracuję na wysoko jakościowych optykach jak również matrycach fullHD / 4k i cały czas rozwijam zaplecze.

A więc śmiało… dajcie się poznać, a wspólnie wprowadzimy w Wasz film trochę magii… : )

3400 zł - 4600 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Filmowanie z powietrza (DRON)

1 zł - 1 zł

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

700 zł - 1000 zł

Reportaż Ślubny

3400 zł - 4600 zł

Moje filmy są , emocjonalnym, zwięzłym i dynamicznym reportażem z elementami teledysku. Każdy kadr jest przemyślany i ciekawie skomponowany, pasujący do poprzedniego lub następnego.

Standardowo w dniu ślubu pracuję na jedną, dwie kamery. Zaczynam pracę na ok 2-3 godziny przed ceremonią (od przygotowań do oczepin włącznie), a kończę o godz. 01:00. Podczas rejestracji obrazu wspomagam się również statywami lub stabilizatorem typu gimbal. Dźwięk jest rejestrowany niezależnie (rejestrator i mikroporty). Jeśli warunki pogodowe pozwolą wykonam również ujęcia z drona.

Po zakończeniu pracy nad Waszym materiałem otrzymujecie ok 45-60 minutowy film oraz ok 2-4 minutowy klip z najciekawszymi ujęciami.

Opcją dodatkowe:

film z podziękowaniami
film plenerowy

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

600 zł - 1000 zł

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

MC

Marta C

Zleciliśmy Panu Pawłowi realizację teledysku i filmu ze ślubu. To był strzał w 10! Piękne ujęcia, świetny montaż, do tego dyskrecja w trakcie tego najważniejszego dnia! Pan Paweł zrealizował film z uwzględnieniem naszych drobnych uwag, mamy wymarzoną pamiątkę ze ślubu i wesela :) Serdecznie polecam współpracę z Panem Pawłem, gdybym miała jeszcze raz wybierać firmę na pewno podjęłabym taką samą decyzję!! A tak naprawdę najlepszą rekomendacją są filmy Pana Pawła dostępne na stronie :) http://pikfilm.pl/

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Szukać ujęć. Być niewidzialnym, chyba jestem typem obserwatora introwertyka :). Wyłączenie się emocjonalnie z danego momentu i dostrzeganie go z zupełnie innej perspektywy takiej mojej osobistej :).

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od dziecka fascynował mnie świat filmu. Mój tata miał taką starą kamerę super8mm i projektor na którym oglądaliśmy rodzinne filmy, ta magia mnie zafascynowała. W późniejszym czasie miałem okazję przebywać kilka lat w studio gdzie miałem dostęp do wiedzy i dać ujście swojej ciekawości i fascynacji filmem. Nie długo później zrobiłem swój pierwszy teledysk ślubny kiedy jeszcze nie było filmujących aparatów. Zbudowałem własny adapter DOF dzięki któremu mogłem filmować przez fotograficzne obiektywy i uzyskiwać piękną plastykę obrazu na filmie. Wszystko rozpędziło się metodą pantoflową a później poleciało już z górki.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z parami młodymi współpracuję od ok 2008 roku.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Aktualnie bazuję głównie na Panasonic z użyciem speedbooster, i Sony. Obiektywy Leica/Sigma/Sony.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Hmmm :) dużo. Jeśli miałbym wybrać jeden z nich to może ten kiedy Panią Młodą do ołtarza prowadzi jej Tata, na którego twarzy widnieje taka duma a jednocześnie wzruszenie, to taka chwila gdzie tyle się dzieje również u Pana Młodego i gości, uwielbiam w takiej chwili wyskoczyć ze swoich emocji i skupić się na ogarnięciu tego wszystkiego z perspektywy obiektywu.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zależy dużo od bufora pracy. Na początku sezonu jestem w stanie oddać ślub po tygodniu, natomiast na film śluby np z września, października trzeba czasem poczekać 3-5 miesięcy.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera film ślubny 30-60 minut z teledyskiem wykonanym w okolicach Olsztyna.

Jaki jest Twój styl?

Nie rozumiem pytania :P. Taki jak widać na filmach. Powiem tylko że lubię i nie boję się eksperymentować.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Coraz więcej trafia mi się Par Młodych, których śluby są bardziej wybuchowe, takie na luzie, czuć taką naturę w tym a nie tylko patrzenie i spina, czy wszystko na pewno jest ogarnięte i wyjdzie :P.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Nie mam takiego. W każdym ślubie jest coś fajnego. Czasem są trudne warunki i wtedy muszę się bardziej postarać aby efekt był rewelacyjny, a na nie których jest gładko i pracuje się lekko.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Są takie na pewno :P.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

To proste, osoby które nie robią sobie ani nikomu pod górę :).

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

W tej chwili nie przychodzi mi nic na myśl.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Np czy film może być dłuższy albo trwać określony z góry czas. Odpowiadam wtedy, że to jest wszystko zależne od tego co się wydarzy w dniu ślubu i co uda mi się ciekawie pokazać w filmie. Nie sztuką dla mnie jest naklepać materiału i wsadzić go w film. To się nie sprawdzi. Długi film rozmywa całość i traci na jakości. Wolę aby został lekki niedosyt niż myśl u odbiorcy "Kiedy to się skończy..."

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Jest to świetne zajęcie. Wbrew pozorom trzeba dłuuugiej drogi i żmudnej pracy i analizy nauczyć się chwytać w tak ważnych i stresujących chwilach dobre ujęcia z rozwagą i w skupieniu, ale efekt końcowy (reakcja Pary Młodej) jest tego warty :).

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Chyba klimat filmów które się komuś podobają albo nie. Do mnie zazwyczaj trafiają ludzie chwalący moje filmy za to, że są w nich prawdziwe emocje, jeśli ludzie są weseli to i tacy są na filie uśmiechnięci i radośni, inni z kolei są bardziej nostalgiczni poważni bardziej przeżywają to wszystko po cichu i te filmy są bardziej spokojne.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Chyba ta ciemna :) żartuję. Chyba to że naprawdę potrafię być niewidoczny w dniu ślubu, to jest dla mnie priorytet, zdystansować się do wszystkiego i pozwolić popłynąć swojej wyobraźni. I co ważne np dla fotografów nie latam wokół pary młodej z szerokim kątem na gimbalu :) jak to zazwyczaj obserwuję u innych :)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Co tu będę ściemniał i się przechwalał. Dobra praca się obroni. Sami odpowiedzcie na to pytanie.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nie znam zbytnio innych ofert. Robię swoje nie patrzę na innych. Odpowiem: NIEWIEM.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Dużooo. Nie jestem w stanie się określić do jednej.

Kontakt

PikFilm - Paweł Kukuć

Olsztyn

135 km od Gdańska

150 km od Gdyni

89 km od Giżycka

39 km od Lidzbarku Warmińskiego

55 km od Mrągowa

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

3FILM | Opowiadamy historie
3FILM | Opowiadamy historie Suwałki
(18)
Zobacz profil
VideoStudio TDI
VideoStudio TDI Lublin
(16)
Zobacz profil
RELAX Krzysztof Bachmura Kamerzysta i fotograf ślubny
RELAX Krzysztof Bachmura Kamerzysta i fotograf ślubny Olsztyn
Zobacz profil
Studio Multimedialne Zebra Design
Studio Multimedialne Zebra Design Kraków
(2)
Zobacz profil

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: